לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 01-06-2010, 22:32
  משתמש זכר shruki shruki אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.10.08
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי .ישראלה היפהפיה שמתחילה ב "NRG-עופר שלח, 'האיש היודע כל שיקרה' אך 'טועה בכל שקרה' חושף פן מכוער"

אלו דברים טיפשיים, אלוהים. אין לי מילה אחרת. פעם חשבתי שאולי הוא שמאל, אבל מתון יחסית. מה ההבדל בינו לבין אודי אלוני במאמר האווילי הזה?
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3897239,00.html

לפעמים מחרידים אותי העורכים בעיתונים. איך הם נותנים לשטויות כאלו להתפרסם? אני עם הידע המועט שלי יכול להפריך אחת לאחת את כל הטענות של אלוני. מישהו ב-YNET ייתן לי טור? כנראה שלא- אמא שלי לא מפורסמת.

"אזרח" ששלף סכין על חייל- דינו אחד. במה הוא שונה מאנס שמנסה לדקור שוטר שמונע ממנו לאנוס אישה?

נערך לאחרונה ע"י shruki בתאריך 01-06-2010 בשעה 22:35.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 01-06-2010, 22:46
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
טיפוסים מהסוג שלהם לא באמת מתרגשים גם משוטרים המסתכנים במצב כשתארת
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "אלו דברים טיפשיים, אלוהים...."

ספק אם האזרח הנאנס, מתפוצץ, נשדד [בסבירות סטטיסטית גבוהה ע"י ערבים כמובן] - נחשב בעיניהם ליותר מקוריוז.

קשרים זה הצעד הראשון לעולם 'ההוא', אח"כ מידה של כישרון לא מזיקה ולבסוף הצורך להפקיד את המצפון בכניסה. לחשוב כמו האינטרסים הכלכלים של המו"ל או האינטרסים של המילייה האישי הרחק הרחק מההמון הנבער ומכל מיני אנשים משונים שמשתלשלים בחבלים לסיפון כדי למנוע מאנשים מעומעמים אחרים לחטוף קסאמים.

וכן, אני יודע ששלח הוא פצוע צה"ל כלומר העמיד עצמו בצעירותו כנכון להשתלשל מאותו חבל וזכה בצדק קרדיט המוסרי - ודווקא בשל כך דבריו המעוותים לא ראויים.

מי שרואה ערבים חובטים בלומים חבוט וחזור בחיל ומשליכים אותו בכוונה להורגו ומאשים את החיל כי ידיו מגואלות בדם 'אזרחים' כמוהו כמי שהפנה עורף למקום ממנו בא ולכל מחויבות לחברה עליה הוא נסמך ממנה הוא מתפרנס.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:53

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר