לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 11-06-2010, 00:21
צלמית המשתמש של TIMON the mongoose
  משתמש זכר TIMON the mongoose TIMON the mongoose אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.12.09
בלוג סיכום המשט: הקורבנות לא היו לשווא (חנין זועבי)

ח"כ חנין זועבי מסכמת לוואלה! חדשות את חוויותיה מהמשט שעשה דרכו לעזה. על המפגש עם חיילי השייטת היא מספרת, כי הם לא הגישו עזרה לפצועים ואף החרימו כספים.

http://news.walla.co.il/?w=//1685343&m=1&mid=91533

אני הבאתי את הכתבה הזו כי אני באמת לא מבין את אתר וואלה עד איזו רמה שפלה האתר הזה יכול להגיע בשביל כסף וקליקי צפייה , מה שכן שכתבה הזו שמו אותה בבאנר החדשות ולא הדעות ולתת לאישה הזו להתבטא איך שהוא רוצה נגד המדינה ולהגיד שלמרות שאנחנו כאן הם עוד מצליחים. השאלה שלי היא האם אין דרך להתכתב או לשאול בצורה פומבית את עורכי האתרים או מי שמנהל אותם את השאלות שכמעט כל הטוקביטסיםם שואלים בוואלה ויינט nrg ועוד על אופן שבו הם מציגים את החדשות. (אזרח ישראלי דקר במקום מחבל ערבי ומחד גיסא מתנחל ישר יוצג כטרוריסט יהודי שמייצג את כל ציבור הכיפות הסרוגות) , חייבת להיות דרך כי עדיין למרות כל החינוך שמנסים להעביר לנו דרך הכותרות האלה יש הרבה תגובות הגיוניות וציוניות ואני שמח על זה אבל חייב לארגן דיון עם בעלי האתרים על הדברים האלה.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 11-06-2010, 04:42
  ישראל היפה ישראל היפה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.04
מדוע לסתום פיות
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי TIMON the mongoose שמתחילה ב "בלוג סיכום המשט: הקורבנות לא היו לשווא (חנין זועבי)"

1. לא חייבים לקבל את כל ההאשמות לגופן - חייבים לבדוק אותן אחת לאחת ולהגיב בהתאם
2. אכן המשט, עד כה, פעל לטובת ה"שטים" ואנחנו כאן שחקנו את תפקיד השוטים. היו חייבים למנוע מהמשט את יעדיו. אכן מנעו את יעדו הגיאוגרפי אבל לא מנעו, אלא העצימו את יעדו התעמולתי/מדיני/פוליטי.
3. אני מניח שאת הכספים החרימו בצורה מסודרת ושלא "נשדדו" ע"י החיילים.
אני רוצה להניח, שלאחר בירור מהו יעדו של הכסף, יחרימו מה שמחייב החרמה ויחזירו את מה ש"נישא" באופן חוקי.
4. אני תמהה וגם מפקפק בתאור מניעת העזרא הרפואית. צה"ל ידוע כמטפל בפצועי האויב. אם אכן התאור מדוייק, זה דורש חקירה, במסגרת חקירת הפעולה הצבאית.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:46

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר