לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > מערכות הפעלה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 18-06-2010, 15:14
  perchick perchick אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.12.05
תקלה בWIN7

שלום לכולם. התקנתי השבוע WIN7 בשני מחשבים. בלפטופ שלי עובד מצויין. אחרי שהתקנתי בלפטופ התקנתי גם על הנייח. עשיתי 3 פעמים פירמוט לנייח ושום דבר לא עוזר.
הבעיה: הבעיה הכי מעצבנת זה שהמחשב נתקע מדי פעם. פעם בכמה זמן פתאום העכבר לא זז והמקלדת לא עובדת בערך לחצי שעה ואז הכל חוזר כרגיל. זה קורה בלי סיבה מיוחדת, אני יכול אפילו לא לגעת במחשב וזה יקרה כך שזה לא נתקע לדעתי בגלל עומס יתר או משהו כזה. משהו יודע ולי למה זה קורה?
בעיה נוספת זה שאין לי פתאום קול במחשב. זה התחיל כשהתקנתי XP ואז יראה לי במחשב שהכל תקין אבל אין קול. חשבתי שזה בעיה בתוכנה כי לחבר שלי היתה אותה הבעיה אז התקנתי WIN7. עכשיו הוא מראה לי שלא מחובר רמקולים למחשב למרות שמחובר. ניסיתי להוציא ולהכניס את הקרטיס קול ועדיין אותה הבעיה.
דבר אחרון הוא האינטרנט. יש לי ראוטר ובנייד עובד לרוב מצויין (למרות שמדי פעם הוא מתחיל להתקע ולהינתק לכמה שניות, משהו יודע למה זה יכול לקרות?) אבל בנייח עובד ממש גרוע. אני בודק מהירות והוא מראה לי 2.8, כאילו הכל סבבה אבל בתאכלס מתנתק כל הזמן ועובד לעיתים קרובות מאוד לאט. הראוטר מחובר למחשב הנייח כמובן.
אני מקווה תוכלו לעזור לי, נמעס לי כבר לעשות פירמוטים כל שניה
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 18-06-2010, 18:43
  fadey fadey אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.07.02
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי perchick שמתחילה ב "תקלה בWIN7"

הווינדוס שאתה מתקין, הוא חוקי? כי אם לא, אז ה- Loaders שיש היום בחוץ יושבים על הביוס, וזה אולי יכול להסביר התנהגות "מטומטמת" של הלוח אם.. (הפסקת הזרמת החשמל למקלדת ולעכבר מדיי פעם).. ואני אומר את זה כי נתקלתי בתופעות כאלה כבר.

עכשיו, האם המקלדת והעכבר שיש ברשותך הם USB? אם כן, וווינדוס 7 מנהלת את הכוח בצורה קצת שונה מXP וייתכן שהצריכת זרם אצלך עלתה.. וספק פשוט של נניח 400W שבפועל מוציא אולי 150W מגיע לידי העמסת יתר וכך היצבות שלו מתעררת.. לא שהיא טובה מלכתחילה כן? אלא אם יש ברשותך ספק שעומד בתקן של 80+.

יותר מזה קשה יהיה לנחש מה גורם לתופעות האלה אצלך.

ישן 20-06-2010, 20:35
  fadey fadey אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.07.02
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי perchick שמתחילה ב "ok, הווינדוס לא חוקי. אתה..."

זו גם אפשרות, וניתן לבדוק את זה בביוס בדר"כ מופיעים הטמפ של הרכיבים החיוניים של המחשב כך תוכל לקבל סדר גודל של מעלות. בדר"כ קוראים לאופציה הזו Health Monitoring.. אך זה משתנה מביוס לביוס.

1. לגבי ווינדוס 7 - כמעט כל הגרסאות הלא חוקיות משתמשות ב Loader שזוהי סוג של תוכנה שמתלבשת על הביוס ו"מבלבלת" את המחשב. התוכנה הזו עלולה לגרור צרות צרורות אחריה, ואם תחפש בגוגל תמצא דיי הרבה אנשים שהloader הזה דפק להם את החומרה.

2. ספק פשוט שטוען שהוא מספק 400W מבזבז המון מהאנרגיה שלו על חום, קירור והתנגדות עקב רכיבים זולים, ולכן הוא לא באמת פולט 400W אלא יותר באיזור ה-200W, מחשבים פשוטים לא זקוקים לספק רציני, אך שינוי במערכת הפעלה עלול לגרור תצרוכת שונה של הספק ולכן ייתכן שישנה חריגה אצלך.
אם החומרה שלך חשובה לך והיא עלתה לך מספיק כסף, זה יהיה צעד נבון לרכוש ספק שהיעילות שלו עומדת על מעל 80%.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:02

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר