לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 16-07-2010, 18:58
צלמית המשתמש של looklook
  משתמש זכר looklook looklook אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
"על הצלחות אף פעם לא תשמע" זו קלישאה לא נכונה.
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי 495 שמתחילה ב "[QUOTE=looklook]אפשר לסגור את..."

בפועל, כשגוף בטחוני מצליח להתמודד עם טרור, הוא מוצא את הדרכים להביא זאת לידיעת הציבור. זה נכון לצבא, זה נכון למשטרה, זה נכון למוסד וגם לשב"כ

כמה מחבלים יהודים כבר היו בעשור האחרון? נניח 7. בשביל זה שווה להחזיק מחלקה שלמה (בעבר היה מדובר במדור בלבד) ודאי שלא. כמה מהם תפסו? אני לא זוכר אפילו אחד שנתפס בזכות פעילות המחלקה. הם גם מנופחים וגם נכשלים.

צריך להחזיר את המחלקה הזאת לגודל של מדור או לגוון את הפעילות שלה.

ולגבי התנאים - אני מקווה שמדובר ביחצנות ליצנית ושזה לא נכון. עם זאת, לאחר הפלופים האחרונים שהתפרסמו בתקשורת - אני כבר לא בטוח.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 17-07-2010, 06:26
  495 495 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.05.10
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי looklook שמתחילה ב ""על הצלחות אף פעם לא תשמע" זו קלישאה לא נכונה."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי looklook
בפועל, כשגוף בטחוני מצליח להתמודד עם טרור, הוא מוצא את הדרכים להביא זאת לידיעת הציבור. זה נכון לצבא, זה נכון למשטרה, זה נכון למוסד וגם לשב"כ

כמה מחבלים יהודים כבר היו בעשור האחרון? נניח 7. בשביל זה שווה להחזיק מחלקה שלמה (בעבר היה מדובר במדור בלבד) ודאי שלא. כמה מהם תפסו? אני לא זוכר אפילו אחד שנתפס בזכות פעילות המחלקה. הם גם מנופחים וגם נכשלים.

צריך להחזיר את המחלקה הזאת לגודל של מדור או לגוון את הפעילות שלה.

ולגבי התנאים - אני מקווה שמדובר ביחצנות ליצנית ושזה לא נכון. עם זאת, לאחר הפלופים האחרונים שהתפרסמו בתקשורת - אני כבר לא בטוח.

"בפועל, כשגוף בטחוני מצליח להתמודד עם טרור, הוא מוצא את הדרכים להביא זאת לידיעת הציבור. זה נכון לצבא, זה נכון למשטרה, זה נכון למוסד וגם לשב"כ"

את רב רובם של ההצלחות תדע אולי אחרי 30-50 שנה
בשוליים נותנים לעתונאי זה או אחר אוכל
ישן 16-07-2010, 20:19
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
נשמע משונה. מישהו מדד? האם זהו פרוטוקול חקירות ידוע?
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Segmany שמתחילה ב "המקורבים טוענים: "פרלמן מוחזק בקירור של 6 מעלות""

בכל אופן - דעתי היא כי החזקת אדם ב6 מע' כאשר הוא יודע שהזמן פועל לרעת חוקריו, כי בריאותו מפוקחת שכן חוקריו ישלמו במשרתם אם יפגע בחקירה וכי עורכי דינו פועלים בעבורו לא תגרום לו להודות במעשה שלא ביצע וכנראה גם לא במעשה שביצע והוא מעונין להכחישו.

אני לא מתרשם יותר מדי מהמקהלות משני הצדדים ויוצא מנקודת הנחה כי כל מידע שמובא לתקשורת מצד כלשהו הוא מגמתי.

אני מניח כי לטוב או לרע שיטות החקירה בימינו מתועדות, מפוקחות ודורשות אישור של פרקליט זה או אחר וחתימה של נושא באחריות כלשהו לכל שלב ומעשה. חוקרים כאן מעשי רצח שיתכן ובוצע על רקע לאומני ויש לפענחו.
ישן 16-07-2010, 20:35
צלמית המשתמש של looklook
  משתמש זכר looklook looklook אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
6 מעלות זה קצת יותר מאשר מקרר.
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי .ישראלה היפהפיה שמתחילה ב "נשמע משונה. מישהו מדד? האם זהו פרוטוקול חקירות ידוע?"

האמן לי, לו אוחזק בתוך מקרר ולו רבע שעה, אהיה מוכן להודות גם ברצח קנדי ובתקליט האחרון של מוקי.

השערתי (אני מקווה שאני טועה) לגבי השתלשלות העניינים היא כזו.

א. המחלקה היהודית בשב"כ הייתה מתוסכלת מאי פענוח של שרשרת מעשי רצח שבוצעו בפלסטינים בשלהי שנות ה -80. בייחוד נכונים הדברים לגבי כשלונה של המחלקה במקרים כמו זה של המחבל עדן נתן זאדה.

ב. מפעילים במחלקה היהודית ניסו ללא הרף להשיג סוכנים בקרב הימין הקיצוני

ג. מרבית ה"טיפוסים" בימין הקיצוני הם סתם ליצנים מלהגים. למרבה המזל , אין הרבה כאלה. למרבה הצער , זה לא מקדם את השב"כ מילימטר בפענוח הפרשות

ד. פתאום נזדמן לידם איזה קונילמל עם קשיים כספיים . הם ניסו לשכנע אותו להיות סוכן - לעיתים מזומנות בעזרת מזומנים/ או סיוע אחר.

ה. הבחור פיתח תלות בתזרים המזומנים וכדי להמשיך סיפר להם מעשיות אלף לילה ולילה על כוחו ועוצם ידו ופעולתיו "האדירות" בשטח.

ו. בשלב מסוים, מתוך חשש שהשב"כ יבין שהוא בלופר, הודה בשורת מעשי הרצח המדוברים והשב"כ קפץ עליו כמוצא שלל רב

ז. אחר כך הטיפשון חזר בו ועכשיו הוא נתון לחקירה "מאומצת" על מנת שיודה.

ח. בינתיים הסתבר שהיה לו מספיק שכל להקליט את מפעילו-מפלילו, כשהוא מנסה להפעיל עליו לחץ פסיכולוגי על ידי שכנוע שהוא מאמין במטרותיו הימניות קיצוניות.

יש הבדל בין מחבל שנתפס במהלך ביצוע פשע ורוצים שיקשור את חבריו למעשים נוספים ובין מי שרק חושדים בו שביצע מעשי טרור. לדעתי, אין זכות לענות את השני (אלא אם כן יש חשש אמיתי למעשי רצח נוספים בסמיכות זמן לארוע)

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:16

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר