לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 17-07-2010, 10:54
  s27 s27 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.05.10
גועל נפש עם קבלות.

ראיתי הבוקר בתכנית של גיא זוהר סרטון שהופץ ביוטיוב על חיילים מיחידה כלשהי, לא זוכרת בדיוק אם
זה משמר הגבול או המשטרה הצבאית, כשהם מסנג'רים ילד ערבי מסכן לשטוף להם כלים במטבח ולהבריק
אותם, ומנצלים את זה שהילד, מבחינתו התמימה, הרגיש די מבסוט מכל הסיטואציה כי הוא סוף סוף קיבל קצת אוכל חם וטוב...בסוף הסרטון הופיעה הכתובית "מוות לערבים", וממש בא לי להקיא על החיילים
הדוחים, הערסים הניאדרטאליים והגזענים האלה, מי שהם לא יהיו, שהתנהגויות מן הסוג שלהם גורמות לי להתבייש במדינה שלי לפעמים. שיא הגועל נפש. תגידו לי בבקשה, איך אתם הייתם מרגישים אם מישהו
היה מנצל, משפיל ו"מסתלבט" באופן חסר מצפון כזה על הילד הפרטי שלכם? לא היה בא לכם לבכות?
לא הייתם רוצים "לכפכף" לו את הצורה ולגרום לו לבכות בעצמו? כי לי כן. ושלא תעזו להגיב בצורה מעליבה שאינה לעניין, כגון "מה, זה כולה כלים", או "מה, הוא קיבל אוכל", כי מכאן ועד לצלם את כל העניין ולהפיץ ביוטיוב בצורה שמשפילה את הילד ועושה ממנו סמרטוט בלתי נחשב...פויה לגמרי. לעזאזל.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 18-07-2010, 10:47
צלמית המשתמש של Au79
  משתמש זכר Au79 Au79 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.05.04
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 50 שנכתבה על ידי yairbe5 שמתחילה ב "מסכים לחלוטין"

אין פה שום דבר אכזרי וגם האב שטען שהשפילו את בנו "קצת" מגזים.
לא היה נראה בשום שלב שהילד סובל והוא אף דיבר על שוטרי מג"ב כעל חברים.
עזוב את העניין שהוא למד מהם עברית, זה כנראה עניין של לימוד עצמי\הכרח, אבל מישהו ישב ולימד אותו את
האלף-בית. מעבר לבעיה הבטחונית שבהכנסת ילד פלסטיני לבסיס מג"ב, לא ראיתי פה שום דבר לא מוסרי ובטח
שלא "אכזרי" כדבריך.
בתקופת שירותי הצבאית (טרום הנסיגה מלבנון) היו בבסיס שלנו אנשי צד"ל שעבדו בעבודות תחזוקה ונקיון בבסיס.
כל עוד הילד לא הועבד בניגוד לרצונו (ולא משתמע משום מקום בסרטון שכך היה), והילד לא עבר שום התעללות
שהיא, לא פיזית ולא מנטלית, הבעיה היחידה היא הבטחונית.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 02:47

הדף נוצר ב 0.12 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר