לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 21-07-2010, 15:02
צלמית המשתמש של TIMON the mongoose
  משתמש זכר TIMON the mongoose TIMON the mongoose אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.12.09
חוק האזרחות הוארך: "אוהב אותה? לך לג'נין"

הוארכה הוראת השעה השוללת הענקת אזרחות ישראלית לבני זוג פלסטינים. ח"כ טיבי התייחס למקרה האישי שלו: "רואים בסיפור אהבה פלסטיני איום על קיום המדינה היציבה באזור". ח"כ ניסים זאב הציע לזוגות שיעברו לשטחים .

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3923018,00.html

שמתם לב שטיבי לא מגיב באמת על הטענות למה רוצים לעשות חוקים כאלה ואחרים שמכוונים כלפי האוכלוסייה הערבית אלא ישר תוקף בחוסר הומניות וכך גם חברו זחאלקה. אם ישראל כל כל מדינה גזענית ורעה אז למה לא לא להתאחד בג'נין ? למה? כי זו השיטה הכי טובה לאט לאט ובטוח עוד ועוד פלסטינים יכנסו לפה יקבלו תעודות זהות כחולות וחגיגת הדמוגרפיה תחגוג פלוס כמובן שיתוף פעולה עם גורמי טרור כמו שכבר היה בעבר.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 21-07-2010, 20:46
  מיכאל חי מיכאל חי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.04.10
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "אני חייב לציין שהתוספת לכותרת..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי rubber_duck
אני חייב לציין שהתוספת לכותרת מאד מוזרה וזה ניראה לי כמו החלטה מאד טיפשית של העורך או הכתב. בכל מקרה עצם העובדה שכל איחודי המשפחות האלה מבוצעים רק בכיוון אחד, קרי מהשטחים לתוך הארץ, רק מראה שהטענות של כל האירגונים לזכויות האדם לא נכונות. הרי אם הפלסטינאים והערבים הישראלים כל כך סובלים פה והם מופלים לרעה ומתנכלים להם למה הם לא מתאחדים עם בני הזוג שלהם בפלסטין? למה הם מביאים את מי שהם אוהבים כדי שלכאורה "יסבול" פה יחד איתם?
עלית על נקודה מאד מענינית והיא האם ערביי מדינת ישראל יהיו מוכנים לחיות תחת שלטון פלסטיני,ומאמר מעניין בעניין זה מצאתי כאן http://dosiblog.blogspot.com/2009/10/blog-post_18.html לי אישית אין ספק שאם ישראל תודיע קבל עם ועולם שהיא משאירה את כל הערבים שמגדירים את עצמם פלסטינים וחיים במקומות שנחשבים לחלק ממדינת ישראל כמו אום אל פאחם או מזרח ירושלים בביתם ורק מעבירה את השליטה בשטח לרשות ובעצם נותנת להם את העצמאות שהם כל כך משתוקקים לה,ורק עושה גבולות ברורים כפי שיש בין כל המדינות בעולם,האינתיפאדה שתפרוץ כאן תהפוך את ארועי אל אקצה ומהומות אוקטובר למשחק ילדים לעומת מלחמת העולם שתתרחש כאן.
ישן 22-07-2010, 01:23
צלמית המשתמש של TIMON the mongoose
  משתמש זכר TIMON the mongoose TIMON the mongoose אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.12.09
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי מיכאל חי שמתחילה ב "[QUOTE=rubber_duck]אני חייב..."

תראה איזה חבילה הם קבלו, לחיות במדינה מתקדמת בלי שירדפו אותם אם הם סונים או שיעים מי שרוצה יכול להיות חילוני ומי שרוצה יכול להיות דתי, לא צריכים לשרת בצבא, יש להם צבא של יהודים שמגן עליהם , מקבלים את כל הזכויות שיש להם, בונים איך שהם רוצים ואף אחד לא אוכף את זה וכל נסיון ישר יתוגמל בפראות ובאלימות בטענות שזו גזענות, בעצם על כל דבר הם יוכלו להגיד שזו גזענות , הם יכולים להגיד מה שהם רוצים בתוך הפרלמנט היהודי, להצטרף למשטים נגד מדינת ישראל ושחברי כנסת יגנו עליהם, לאיים בכל נושא באינתפאדה, להגדיר את עצמם בישות בתוך ישות , התקשורת מתעלמת בכוונה או לא בכוונה מכל המעשים שלהם , מקבלים מקומות שמורים במוסדות ההשכלה הגבוהה פלוס מלגות . לידע כללי כשמשה דיין נכנס לסייר בערים "הכבושות" בשומרון אחרי מלחמת ששת הימים הוא התקבל בתשואות ובקבלות פנים יפות כי הירדנים די הזניחו את החלק הזה של ממלכת ירדן כולל ירושלים המזרחית .

נראה לי שאפילו שיש אולי כמה חסרונות עדיף להיות ערבי ישראלי מאשר מצרי סורי או ירדני .

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:31

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר