לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 31-07-2010, 16:05
צלמית המשתמש של High_Hopes
  משתמש זכר High_Hopes High_Hopes אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.05.02
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי jumbo שמתחילה ב "רק להזכירך"

אתה רציני במה שכתבת או שזה ציני?

ממשלת נתניהו לא שינתה שום מדיניות מאז עופרת יצוקה, זה שקר גס לטעון אחרת. הפצצות חולות ומנהרות היו נהוגות גם בתקופת אולמרט ואפילו כשהייתה "הפסקת אש" על הניר כל קאסם הוביל לאותו ירי על מחרטות/מחסני נשק/מנהרות שאנחנו שומעים היום, מאז עופרת יצוקה הייתה ירידה משמעותית מאוד בכמות ירי הקאסמים כאשר כל כמה זמן יש הסלמה למספר ימים בלי קשר לשלטון אולמרט או נתניהו - הניסיון לזקוף את השקט הייחסי עכשיו בדרום לנתניהו ולא לעופרת יצוקה הוא שיקרי לחלוטין.

הדבר הייחידי שהתשתנה זה הטון של יחצ"ני נתניהו (בעיקר בפורום רוטר) שפעם קראו לתגובה של צה"ל הפגזת חולות ונמלים והיום קוראים לזה תגובה מידתית ומיידית...

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 31-07-2010, 20:26
  jumbo jumbo אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.07.02
אתה רציני?
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי High_Hopes שמתחילה ב "אתה רציני במה שכתבת או שזה..."

לא אני לא ציני. שנה וחצי של שקט בטחוני כנראה הרדימו אותך והשכיחו את העבר. מוטב כך.
לי זכור שגם לאחר סיום "עופרת יצוקה" הומטרו על הדרום עשרות ומאות קסאמים. אני בטוח שגם אתה מסוגל לזכור.
אבל מה זה משנה? בקדנציה הזאת יש שקט בטחוני "בגלל עופרת יצוקה", בקדנציה הקודמת היה שקט בטחוני "בגלל שמרקורי חלף מצד דרום על פני כוכב הצפון". העיקר שיש שקט, לא?
ובכן, הממשלה הנוכחית לא מפציצה דיונות חול כפי שהשכילה "להגיב" הממשלה הקודמת. מתחם המפקדות של החמס זה לא דיונת חול. בדיונת חול לא היה נהרג בכיר של החמס ועוד פצועים, חלקם קשה.
חמס פשוט יודע גם מה יתרחש אם נתניהו יאלץ לצאת ל"עופרת יצוקה" חדשה.
בודאי שלא יסיים את המבצע ללא שום הישג, כפי שהסתיים המבצע של אולמרט: ללא כניעה של החמס, ללא דרישה לשיחרור שליט, ללא הפלת שילטון החמס. ללא פירוק הנשק של הטרורוסטים - כ-ל-ו-ם.
יכול להיות שאתה מייחל לשובם של אולמרט או ציפי - זכותך.
אני בכל אופן מאושר שכל תושבי שדרות ועוטף עזה לא צריכים לישון כל חייהם, כמו בתקופת הממשלה הקודמת, בממ"דים או להתהלך ברחוב כשהם חגים ברדיוס שאינו עולה על 30 מטרים ממיגונית כלשהי.
אני בטוח שגם אתה מאושר בשבילם.
ישן 31-07-2010, 23:30

בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי jumbo שמתחילה ב "אתה רציני?"

אם לא הייתי גר בשדרות בשנתיים האחרונות אולי אפילו הייתי מאמין לשטויות שכתבת.
תאמין לי שאני לא "שוכח את העבר", אני לא סובל מתסמונת הזיכרון הקצר שתוקפת משתמשים אחרים באינטרנט (תסמונת מאוד סלקטיבית אני חייב לציין).
אני לא זוכר רק מה שהיה אחרי עופרת יצוקה, אני זוכר גם טוב מאוד מה היה לפני, בתקופה שאני הייתי היינו צריכים לרוץ למרחב מוגן רק 4-5 פעמים ביום, שנה לפני זה היו ימים שאנשים רצו יותר מ20 פעמים ביום למרחב מוגן. לא יכלתי לשים אוזניות שהלכתי ברחוב ולעיתים גם נאלצתי להאריך את הדרך ממנה הלכתי כי ידעתי שיהיה צבע אדום בזמן הקרוב ושהדרך לא ממוגנת לכל אורכה(אתה לומד מהר מאוד באיזה שעות הם יורים).

אחרי עופרת יצוקה הייתה ירידה משמעותית בכמות הקאסמים, ואני לא אומר את זה כנתון סטטיסטי יבש וחסר כל משמעות, אלא כהתייחסות לכל אורך החיים באזור והשינוי שהמבצע הזה הביא. נפתחו עסקים חדשים בעיר, העירייה, המשטרה, אנשי החינוך*ובעלי תפקידים שונים בעיר סוף סוף התחילו להתעסק בנושאים רגילים אחרי שבמשך שנים ההתעסקות בקאסמים גרמה להזנחה של כל תחום אחר. אם לפני עופרת יצוקה ניתן היה למצוא דירות בשדרות ב200,000 שקל ואפילו פחות, כיום ניתן למצוא דירות במעל מיליון שקל.

כמי שגר באזור אני יכול להגיד בודאות שלא הייתה שום שינוי מדיניות מאז בחירתו של נתניהו, הפצצות של מפקדות ומספר הרוגים היו דברים שקרו גם בתקופתו של אולמרט וגם שרון, עדיין רוב רובן של התגובות מסתכמות בהפצצת מנהרות ו"מחסני נשק".

ישן 01-08-2010, 00:19
  jumbo jumbo אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.07.02
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי High_Hopes שמתחילה ב "אם לא הייתי גר בשדרות בשנתיים..."

ציטוט:

אני לא זוכר רק מה שהיה אחרי עופרת יצוקה, אני זוכר גם טוב מאוד מה היה לפני, בתקופה שאני הייתי היינו צריכים לרוץ למרחב מוגן רק 4-5 פעמים ביום, שנה לפני זה היו ימים שאנשים רצו יותר מ20 פעמים ביום למרחב מוגן. לא יכלתי לשים אוזניות שהלכתי ברחוב ולעיתים גם נאלצתי להאריך את הדרך ממנה הלכתי כי ידעתי שיהיה צבע אדום בזמן הקרוב ושהדרך לא ממוגנת לכל אורכה(אתה לומד מהר מאוד באיזה שעות הם יורים).

מילים כדורבנות. כל מילה שלך נכונה. כל מילה שווה זהב.
4-5 פעמים ביום. 20 פעמים ביום. ככה שנים. קשה להאמין שממשלה הבליגה שנים ע"ח אזרחים אומללים ולא הגיבה. מי יודע מה היה קורה אם הבחירות לא היו ממשמשות ובאות. יתכן שמבצע
"עופרת יצוקה" היה ממתין עוד כמה שנים?
ברור שנתניהו לא היה מאפשר לאויב למרר לך כך את החיים במשך שנים. אפילו לא ימים.
עכשיו שאתה מתאר את חייך בתקופת הממשלה הרופסת ההיא אני פשוט מתפלץ. כל הכבוד לך שהתאפקת ולא עשית שביתת רעב בפתח ביתו של אולמרט. אפילו אני לא תיארתי לעצמי כמה חדל אישים ורופס הוא היה. להבליג שנים???
לא נורא. הימים הארורים ההם עם הממשלה ההיא חלפו לבלי שוב ואני שמח שכעת אתה חיי בצילה של ממשלה שהבטחון שלך ושל כולנו בראש מעייניה.
ישן 01-08-2010, 11:20

בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי Bimler שמתחילה ב "אני לא מאמין לך. אין קסאם שלא..."

באמת קראת את כל מה שכתבתי, הוא נדבקת לשורה אחת?

"אין קאסם שלא זוכה לתגובה" זה סיסמא ריקה מתוכן, לעולם לא היה קאסם שלא זכה לתגובה לא בממשלת אולמרט, לא בממשלת שרון ולא בממשלת ביבי. התגובות תמיד היו הפגזת מרחבי שיגור, הפגזת מחרטות או הפגזת מחסני נשק.

ההבדל הוא שבתקופת שרון ואולמרט היית רואה כאלו הודעות בפורום:
http://www.fresh.co.il/vBulletin/sh...ad.php?t=119826

והיום תגובות כאלו נעלמו כלא היו, הקאסם שאני מדבר עליו היה ב28.5.10, אתה מוזמן לחפש לבד כמה אנשי חאמס עלו לשמים באותו לילה.

תורתי היא לא "ביבי קקה", אולי אתה מתבלבל עם תורת ה"היידה ביבי" שלך, לחשוב שלא כל מי שהוא מעריץ הוא אוטומטית שונא ביבי, אני דווקא טוען שכולם קקה בידיוק באותה מידה. כל האשכול הזה דיבר על כמה השתנתה המדיניות מאז שביבי עלה לשילטון, אני רק ציינתי שלא היתה שום שינוי מדיניות מאז כניסתו לתפקיד ועל השקט הייחסי שקיים עכשיו לא ניתן לתת את הקרדיט לביבי (אלא אם כן פתאום להפצצת חולות ונמלים כן יש משמעות על פי חברי הפורום).

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:39

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר