לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 20-08-2010, 17:31
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
סערה[תתחולל ללא ספק]בעולם בעקבות פרסום צילום נוסף של חשוד קשור עיניים אשר שוחרר לבסוף

נשיונל גאוגרפיק ישראל חושף בעמוד 79 של גליון אוגוסט את תמונתו של חשוד בציד קרנפים כשהוא כבול ועיניו קשורות. לצידו ניצב זקוף השומר. החשוד שוחרר לבסוף. האם ישיב לו הדבר את כבודו? האם יתקן את הנזק שנרם לו ולמשפחתו כשהוצב מושפל קבל עם ועדה?

לא. התמונה לא הועלתה בפייסבוק ע"י נערה גסת רוח שצילמה בעזרת הפלאפון. התמונה צולמה ע"י אנשי מקצוע, נבררה בקפידה מתמונות אחרות, עומדה בכתבה ואולי אפילו נערכו בה שינויים מקצועיים אחרים טרם שיבוצה בכתבה. שרשרת ארוכה של אנשים ירוקים והומניסטים קיבלה החלטות והרוויחה כסף מהטיפול בתמונת החשוד [לשעבר?] קשור העיניים.

האמת היא שבעת קריאת הכתבה התמקדתי ביופי של אותה שמורה הודית ובקסם שבחיות הענק שבה. התמלאתי הערכה רבה לפקחים המגנים על חיות נדירות אלו. רק משסיימתי עבר בי הרהור אודות האילוף המוצלח שאפילו אני עברתי ולאחריו צילום של חשוד בציד קרנפים כשהוא מכוסה עיניים וכבול נראה לי טבעי והגיוני ואילו צילום של חשוד בציד יהודים באותה תנוחה יוצר בי כעס גדול.

אבל עכשיו, אחרי שהפנתי את תשומת לב העולם למחדל - בטוחני כי הBBC והCNN יציגו זאת בפתח מהדורותיהם ואתם תוכלו להתרווח בכורסא ולזכור שהצעד השני במסע לתיקון העולם נעשה ב'פרש' [הצעד הראשון נעשה בYNET כמובן ]
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 20-08-2010, 23:49
  משתמש זכר shruki shruki אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.10.08
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי g.l.s.h שמתחילה ב "הרבה אנשים הרגישו תחושת בטן של חמלה"

מעולה, אז על אותו המשקל של הטרקטור, יותר מדי בנות בסביבה הקרובה שלי הוטרדו והותקפו מינית, גם ברמה של אונס. אין לי שמץ של חמלה לאנשים מהסוג הזה. למעשה, הדבר עליו אני מצטער יותר מכל הוא שלא שברתי את האף לבהמה ההוא שהטריד את ידידה שלי כשהיתה שתויה וחסרת התנגדות. הרחקתי אותו והסתכלתי עליו כל הערב, אבל במבט לאחור הייתי צריך לשבור לו את האף. והאמן לי, למרות שלא הסתבכתי בקטטה מעולם, ואני מקווה שלא להגיע למצב כזה, מתוך עיקרון, זה המקרה היחיד שיכול לגרום לי לשבור את העקרונות שלי ברמה כזו.

ישן 21-08-2010, 00:09
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
פעם פינטזתי
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "סבבה, רק שעם סטט' של אחת..."

שאני נוסע לליטא אחרי תחקיר, מגיע לאיזה קשיש שהיה רוצח יהודים (יש שם המון) ומחסל אותו. זה היה, כמובן, אחרי שראיתי איזה סרט, או משהו כזה. ואז נסעתי, וראיתי זקנים, ופגשתי גם יהודי שאמר לי שהוא עוד יודע על כמה כאלה... בקיצור: גיליתי שהיצר הזה לא מתעורר בך מהר כל כך. זה די סימן שאתה נורמאלי (גם אם באופן תאורטי הייתי מוכן להיות נורמאלי ועדיין תמיד מוכן לשחוט איזו חלאה). אתה צריך בסוף המילואים לחזור הביתה למשפחה כאדם נורמאלי "טבולה ראסה". זה לא אומר שאתה לא יכול "להתעצבן" אבל זה אומר, לפחות עם הגיל, שאתה הופך לפחות מוכן לבצע דברים כאלה "גם כשצריך".

ישן 21-08-2010, 12:19
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
בזמנו כשאייכמן נלכד והובא למשפט
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "אם כבר הזכרת את זה. לא פעם..."

אז שמעון ויזנטל טען כי ראוי היה להלבישו במדי וכובע SS ע"מ שהצופים יבינו במי ומה מדובר. כמו שהוא הוא היה נראה, הוא דמה ל"מנהל חשבונות אפרורי". ויזנטל צדק, בשורה התחתונה. גם הנאצים שהועמדו לדין בסדרות משפטי נירנברג נראו כמו (אני מצטט מהזכרון את שירר) "חבורה של אנשים בינוניים בחליפות זולות". זו גם אחת הסיבות שאחרי 1945-6 חלק נכבד מהאנשים איבדו את הזעם הדרוש לרדיפת פושעים נאציים. בברית המועצות עשו ההיפך: העמידו לדין אנשים חפים מפשע (בנוגע למה שהואשמו בו: כמובן שרוב הבכירים הבולשביקים היו טרוריסטים ופושעים, אבל על זה לעולם לא נשפטו...) אבל דאגו לביים תפאורה, ואפילו את המשחק של הנאשמים, כך שגם צופים במערב האמינו שהם מפלצות אדם.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:28

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר