לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 26-08-2010, 11:20
צלמית המשתמש של Segmany
  משתמש זכר Segmany Segmany אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.01
Facebook profile LinkedIn profile Follow me...
עשרות אלפי ילדים פלסטינים מהגדה יצאו לטיולים ברחבי הארץ ביוזמת פיקוד מרכז

הנה דרך מקורית להיאבק בתעמולה האנטי-ישראלית בעולם הערבי: פיקוד המרכז מנהיג מזה יותר משנה נוהל הנקרא "היתר טיולים". במסגרת הנוהל נלקחים ילדים פלסטינים מהגדה המערבית לטיולים מאורגנים באתרי אטרקציות וחופי ים ברחבי מדינת ישראל. המטרה, לדברי קצין בכיר בפיקוד: "דרך הביקור בישראל הם לומדים שהישראלים הם בני אדם רגילים ולא חיות מסוכנות.

בנוסף הם לומדים שיש באזור שלנו גם חיים אחרים, טובים יותר, שאליהם הם יכולים לשאוף". הפרויקט נתאפשר בזכות המצב הביטחוני הרגוע השורר בשנים האחרונות בשטחי יהודה ושומרון, ובהתאם להערכות מצבו ששקיימו אלוף פיקוד מרכז אבי מזרחי, וראש המינהל האזרחי תת-אלוף יואב (פולי) מרדכי.

ב-2009 טיילו בישראל במסגרת הפרויקט כ-5,500 ילדים פלסטינים, ובעקבות התגובות הנלהבות הוחלט להגביר משמעותית את קצב הטיולים. ואכן, השנה כבר טיילו ברחבי הארץ יותר מ-22 אלף ילדים פלסטינים, והשנה עדיין לא הסתיימה.

http://www.nrg.co.il/online/1/ART2/...&loc=3&tmp=3398
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 27-08-2010, 06:25
צלמית המשתמש של looklook
  משתמש זכר looklook looklook אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
אני מודה שעשדיתי כאן פרובוקציה קטנה כדי לעורר מחשבה.
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "איך מתן אישורי כניסה לישראל..."

הנקודה היא כזו - הצבא מרגיש שמלחמתו באויב היא דבר כל כך מכוער, לא צודק ולא הומאני - עד שהוא מרגיש צורך לשלוח את ילדי האויב לטיולים בארצנו כדי להקל מעט את תחושת האי -צדק הפנימית שלו. אין לצעד כזה אח ורע בעולם. זה לא צעד מדיני, גם לא צעד חברתי, זה נשמע כמו צעד פסיכולוגי שנועד להקל על המשא הכבד של חוסר הצדק שבקיום היהודי.

קרא את ההודעה של stoned למטה. החשש שלי הוא לא שילדי הפלסטינים חשים כפי שהוא תיאר אלא שאנחנו עצמנו חשים כך , עד כדי כך שצעד כזה של הצבא - אירוח ילדי אויב על מנת לשפר את "מוסריותנו" - מתקבל באהדה. זה לא נורמלי.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 27-08-2010, 13:14
צלמית המשתמש של rubber_duck
  rubber_duck מנהל rubber_duck אינו מחובר  
מנהל פורומי מטיילים ותרמילאים, תעופה אזרחית ופורומי הלוחות

חבר מתאריך: 01.05.03
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי looklook שמתחילה ב "אני מודה שעשדיתי כאן פרובוקציה קטנה כדי לעורר מחשבה."

מי החליט שהסיבה למתן האישורים היא כי "הצבא מרגיש שמלחמתו באויב היא דבר כל כך מכוער, לא צודק ולא הומאני"
חוץ ממך כמובן? אתה ממציא לך תאוריות שאני לא מצליח לראות את הביסוס שלהן במציאות. צה"ל
הסביר בדיוק מה האינטרס שלו למתן האישורים האלה, אתה כמובן לא חייב להסכים עם ההגיון שלהם (כמו שסטונד
עשה) אבל לבוא ולהגיד שהמעשה הזה בא לחפות על איזו תחושה של חוסר מוסריות זה קצת מצחיק. לפי איך שאני
הבנתי את הכתבה המעשה הזה לא נועד לשפר את המוסריות שלנו כמו שאתה טוען, אלא לנסות ולהראות לילדים
האלה שההסתה שמטפטפים להם כל הזמן לא נכונה.

ישן 26-08-2010, 13:09
צלמית המשתמש של stoned
  stoned stoned אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.11.02
איך זה ימנע פיגועים, בדיוק?
בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי Pilon שמתחילה ב "יודעים מה? אם הסיפור הזה ימנע..."

לדעתי יש לכך פוטנציאל דווקא להגביר את השינאה.

ילק פלסטיני יכול בקלות להסיק מהטיול הנ"ל (בעצמו או בעזרת מוריו ומחנכיו) ש:
א) מדובר בשטחים ש"נגנבו" מהפסלטינים בהם יש ערים מפוארות, אטרקציות, חופי ים מסודרים ונקיים, פינות חמד בטבע ועוד. לך תסביר להם, אח"כ, מה היה מצב אותם שטחים לפני ההתישבות היהודית.
ב) העוני והליכלוך בו הם החיים היא תוצאה ישירה של ה"כיבוש".
ג) שילוב של א' ו-ב': הציונים המנוולים חמסו את השטחים היפים של פלסטין מידי תושביו הלגיטימים ושיכן אותם, בתנאי עבודת ורעב במחנות פליטים תוך כדי טבח נוראי ומתמשך, ועל כן, זוכתם לפעול בדרך הזרוע על מנת להחזיר לעצמם את כל שטחי פלסטין.

ישן 26-08-2010, 14:49
  hwarang hwarang אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.07.05
בתגובה להודעה מספר 35 שנכתבה על ידי suneg שמתחילה ב "שלום עלכם בטח שהישראלים הם..."

אז מה אם הם רוצים לראות?
הם שכנינו כבר מספיק שנים וראו מאיתנו מספיק טוב.
היהודים רוצים לראות פעם אחת, רק פעם אחת משהו טוב מהערבים.
כל כמה חודשים הממשלה שלנו עם "מחוות" שחרור מחבלים לערבים, מה עם איזה מחוות שחרור חטוף אחד מצידם?

בשורה התחתונה, למה שנהיה טובים לשונאינו שרק חושקים במדינה הקטנה והיחידה שיש לנו?

ובעולם הערבי, לצערי, הכל נשען על הדת, כל השנאה של הערבים היא דתית וכל אורח החיים שלהם הוא עפ"י הדת.
אני רואה עצמי משתייך ללאום מוסרי ובעל ערכים לא בגלל "התורה הקדושה" שלנו, אלא בגלל החינוך שקיבלתי.
אם היו מחנכים אותי להיות שהאיד ולהרוג חפים מפשע בשם הדת, סביר להניח שזה מה שהייתי עושה.
לא משנה אם נראה לילד "פלסטיני" כמה טובים היהודים, בסופו של דבר מה שיגידו לו ההורים שלו והחינוך שהם יתנו לו, זה מה שיכריע.
ישן 26-08-2010, 17:56
  suneg suneg אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.08.10
בתגובה להודעה מספר 36 שנכתבה על ידי hwarang שמתחילה ב "אז מה אם הם רוצים לראות? הם..."

למה שנהיה טובים לשונאינו שרק חושקים במדינה הקטנה והיחידה שיש לנו?

הפלסטינים גם מאמינם כי זאת המדינה היחידה שיש להם

ובעולם הערבי, לצערי, הכל נשען על הדת, כל השנאה של הערבים היא דתית וכל אורח החיים שלהם הוא עפ"י הדת.

היהודים גם מחזקים גם ביהדות לך מחזקים בישראל שבתורה שלהם

אני רואה עצמי משתייך ללאום מוסרי ובעל ערכים לא בגלל "התורה הקדושה" שלנו, אלא בגלל החינוך שקיבלתי.

החינוך רק לא מספיק אלא הדת מספיק

אם היו מחנכים אותי להיות שהאיד ולהרוג חפים מפשע בשם הדת, סביר להניח שזה מה שהייתי עושה.

האיסלאם מזוכה מאלה מוסלמים שהורגים חפים מפשע בשם הדת , מי הורג אדם חף מפשע הוא ראוי להרוג אותו , אבל איסלאם ציווה למוסלם להגן על עצמו ולהרוג רק מי מנסה לפגוע באיסלאם ובמוסלמים
ישן 26-08-2010, 18:09
  hwarang hwarang אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.07.05
בתגובה להודעה מספר 37 שנכתבה על ידי suneg שמתחילה ב "למה שנהיה טובים לשונאינו שרק..."

אז הנה מה שהבנתי בעצם ממה שכתבת:

1) הפלסטינים חושבים שזאת המדינה שלהם ורוצים לגרש מפה את היהודים. אז למה לעזאזל שניתן להם פה סיור הדרכה לפני נסיון הכיבוש שלהם?

2)נכון שיש גם אצלנו היהודים רדיקליים דתיים ופנאטים, אבל הם בגדר מיעוט בחברה שלנו, והם חיים בעולם משלהם כאשר שאר האוכלוסייה אינה מסכימה איתם, אמנם איני רוצה להכליל את כל הערבים כרדיקלים, אבל קיימים יותר ערבים מוסלמים כאלה מאשר יהודים.

3) את אומרת שהחינוך לא מספיק וחייבים גם את הדת?(אני חושב שזה מה שהתכוונת)
הדת היא חלק מהחינוך שהילד מקבל, אז אם הילד גדל להיות אלים וקיצוני- מה זה אומר על הדת?

4) המוסלמים מרשים לעצמם לקבוע מי בעיניהם חף מפשע ומי לא. הם יכולים לקבוע שרוצח הוא חף מפשע ותינוק בן יומו שנולד לאימא מסוימת הוא כופר ודינו מוות. את בעצם הפכת אותנו הישראלים לפושעים הזכאים למוות רק מפני שאנחנו מתגוננים מפני האיסלאם המנסה לכבוש אותנו, ואין מה לעשות במלחמה יש הרוגים משני הצדיים, הבעיה היא שהערבים חושבים שמוצדק המוות של האוייב במלחמה, ואילו המוות שלהם לא.

ואני באמת רוצה להבין, את חושבת שהפיגועים הם הדרך הנכונה והמוסרית לקבל את הארץ הזאת?
ישן 27-08-2010, 15:58
  suneg suneg אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.08.10
בתגובה להודעה מספר 38 שנכתבה על ידי hwarang שמתחילה ב "אז הנה מה שהבנתי בעצם ממה..."

1) הפלסטינים חושבים שזאת המדינה שלהם ורוצים לגרש מפה את היהודים. אז למה לעזאזל שניתן להם פה סיור הדרכה לפני נסיון הכיבוש שלהם?

בסוף שני הצדים הפלסטיני משוכנע ומאמין שהארצ ארצו ולכך כל צד לוחם על זה

4) המוסלמים מרשים לעצמם לקבוע מי בעיניהם חף מפשע ומי לא. הם יכולים לקבוע שרוצח הוא חף מפשע ותינוק בן יומו שנולד לאימא מסוימת הוא כופר ודינו מוות. את בעצם הפכת אותנו הישראלים לפושעים הזכאים למוות רק מפני שאנחנו מתגוננים מפני האיסלאם המנסה לכבוש אותנו, ואין מה לעשות במלחמה יש הרוגים משני הצדיים, הבעיה היא שהערבים חושבים שמוצדק המוות של האוייב במלחמה, ואילו המוות שלהם לא.

המוסלם שרוצח חף מפשע ותינוק בן יומו הוא אינו מוסלם ואיסלאם חף ממנו
למה האיסלאם המנסה לכבוש אותכם? האיסלאם האמתי מפיץ רק העקרונות של רוחב לב והאל האחד

ואני באמת רוצה להבין, את חושבת שהפיגועים הם הדרך הנכונה והמוסרית לקבל את הארץ הזאת?

בטח לא
הפיגועים הם דרך למוות להשמדה לדאגה לאי בטחון
השלום הוא הדרך היחיד
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:48

הדף נוצר ב 0.14 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר