לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 13-09-2010, 15:57
  צנחן77 צנחן77 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.07.08
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי מרקויס שמתחילה ב "יאללה בואו נשחט עוד פרה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי מרקויס
יאללה בואו נשחט עוד פרה קדושה...
גבי אשכנזי הוא רמטכ''ל מצויין. איך אני יודע? אני אזרח היום ואני מרגיש "בעצמותיי" שהוא האיש הנכון במקום הנכון.
אם זה היה תלוי בי הוא היה ממשיך עוד את הכהונה שלו.
ושפדהצור וחבריו מעיתון הארץ יישתו מהים של עזה!!

איך רמטכ"ל מצוין ? לדברי הפרשן הבכיר הוא נכשל ב"שעת מבחן": בפרשת המסמך...

תגיד לי מרקו השתגעת ? אתה רוצה רמטכ"ל שנכשל בטיפול במסמך ???

קרא מה הפרשן אומר:

ציטוט:
אשכנזי הוא רמטכ"ל מצוין, משבחים הכל, משום ששיקם את הצבא לאחר מלחמת לבנון השנייה. ואיך יודעים זאת? לפי ביצועיו של צה"ל במבצע "עופרת יצוקה". אכן, מאז נכנס אשכנזי ללשכת הרמטכ"ל מולאו מחסני החירום במערכות לחימה, ואנשי המילואים, שמשך שנים הוזנחו אימוניהם, נקראו לתרגילים.

אני לא יודע מה הפרשן הזה שתה הבוקר, אבל אם עופרת יצוקה זה לא מבחן, ותיקון הזנחת המחסנים ואימון המילואים לא חשוב, אז כנראה "שעת המבחן" האמיתית של הרמטכ"ל היא "הטיפול במסמך"...

ואני שואל: לא הגיע הזמן להפסיק לצטט כאן דברי שטות, רק בגלל שנאמרו ע"י "פרשן" כלשהו ?
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 13-09-2010, 20:08
  משתמש זכר קרן-אור קרן-אור מחובר עכשיו  

חבר מתאריך: 11.09.06
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי Taurus84 שמתחילה ב "אם הוא היה פרשן בשנקל אפשר..."

נצל"ש-
ציטוט:
הוא לכאורה מצליח לשכנע אנשים שהטיעונים שלו בגנות "חץ", "כיפת ברזל" וכו' מוצדקים, גם כאשר המציאות מפריכה אותם פעם אחר פעם במשך מזה עשור.

אילו טיעונים נגד המערכות הופרכו וכיצד- הרי המערכות האלו טרם ראו שימוש מבצעי? פדהצור טען (כמו אחרים) שכיפת ברזל לא תהיה יעילה להגנת עוטף עזה, והינה, הפלא ופלא, היא אכן לא נפרסה שם. להבנתי משהב"ט בכלל לא תיקצב ייצור סדרתי של כיפת ברזל (למרות ש-"הוכיחה את עצמה פעם אחר פעם"), וכל התקציב מגיע כסיוע מארה"ב. ד"ר פדהצור טוען שמערכת החץ לא יכולה להבטיח הגנה הרמטית מפני טיל לא קונבנציונלי, ושמחיר המיירטים הגבוה מונע ממילא התמודדות עם מטחים של טילים מדויקים. מתי הטענות הופרכו? שמעת על ירידה דרסטית במחיר המיירטים, או על רכש מאסיבי שלהם?
ישן 13-09-2010, 20:51
צלמית המשתמש של Taurus84
  משתמש זכר Taurus84 Taurus84 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.10.08
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי קרן-אור שמתחילה ב "נצל"ש- [QUOTE] הוא לכאורה..."

פדהצור טען שפיתוח החץ יעלה 10 מיליארד דולר ולעולם לא יושלם. ואם הוא יושלם, זה יפגע אנושות בתקציב הביטחון ותכניות הצטיידות אחרות.

והנה, הפיתוח הושלם לפני עשור ועלה רבע מזה. גם לא ניכרת השפעה כל רכש אחר, למרות שלא כל התקציב מגיע מכספי הסיוע.

פדהצור טען גם שהחץ ייכשל בהתמודדות עם רש"ק מתפצל, אבל החץ הצליח להתמודד עם רש"ק מתפצל.

אבל בשביל להגיד שאין הגנה הרמטית לא צריך להיות פדהצור. אפילו ע"פ דוב רביב לטיל חץ בודד יש סיכוי של 90% ליירט טיל אויב בודד.

גם על כיפת ברזל הוא הבטיח שהיא לא תושלם.

ככל שהזמן עובר והטענות מופרכות כך הוא מוסיף טענות נוספות, כך שתמיד נשמר בנק של טענות שטרם הופרכו.

נערך לאחרונה ע"י Taurus84 בתאריך 13-09-2010 בשעה 20:54.
ישן 13-09-2010, 21:16
צלמית המשתמש של סירפד
  סירפד מנהל סירפד אינו מחובר  
מנהל פורום צבא ובטחון

חבר מתאריך: 04.05.02
עצוב, וקצת מעורר רחמים
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי שין - ים שמתחילה ב "האומנם רמטכ"ל מצוין?"

אני בכוונה לא נכנס לשאלה האם פדהצור צודק בנקודה כזאת או אחרת, בין אם במקרה הזה או באחרים, וקשה לי לא לראות את התמונה הגדולה: אנחנו לא צריכים את חמאס, או חיזבאללה, או אירן כדי לחפור את הקבר של עצמנו - כי כידוע, אצל היהודים אין שמחה כמו שמחה לאיד והאויב הכי גדול שלי הוא אחי.

כי כנראה שבממלכת הביצה הקטנה שלנו מי שלא צווח מדי פעם כדי להצדיק את קיומו ואת משכורתו, מאבד את הרלוונטיות - ואין מטרה נוחה יותר מדמות כמו אשכנזי, שאולי נפל (אם בכלל אפשר לקרוא לפרשה המנופחת-בטירוף ומטומטמת-לגמרי הזאת כך) פעם אחת אבל לאורך זמן שומר על שתיקה מחד והרבה מאוד עשיה מאידך.

אבל מי אני, רס"ל כלום-ורבע לעומת חוקר בכיר ונחשב כמו פדהצור...

ישן 14-09-2010, 14:39
צלמית המשתמש של רועי AZ
  רועי AZ רועי AZ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.01.05
רק מפאת עובדת היותי רשמי במקום עבודתי, אני נמנע מלשעוט לעברו בכל פעם שאני רואה אותו
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי שין - ים שמתחילה ב "האומנם רמטכ"ל מצוין?"

ולומר לו ,בפניו, שימשיך לעשות מה שהוא עושה הכי טוב (קברניט בארקיע) ושיעזוב את תחום הפרשנות בעיתון...

נערך לאחרונה ע"י רועי AZ בתאריך 14-09-2010 בשעה 14:41.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:38

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר