לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 28-08-2010, 07:14
  Gbuhnik Gbuhnik אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.06.09
עובדים זרים - עד מתי?

אני נוסע למועדון הנמצא בדרום ת"א המונית שירות עוצרת באמצע שכונת זרים. הולך עם חבר צחוקים והכל אבל אני מסתכל מסביב ומה אני רואה? את האפריקנים שהסתננו לארץ שלנו את האסייתים שחרגו מתנאי השהות שלהם(לא חוקיים) . ישר יוצא לי המשפט בא לי "לפוצץ את דרום ת"א" . המראה פשוט בלתי ניסבל! ההפקרות של המדינה תעלה לנו ביוקר!!

תעלה לנו בבעיות כלכליות,ביטחונית ודמוגרפיות. ההפקרות וחוסר האכיפה - נימאס!

עכשיו השמאלנים ישאלו אותי 'מדוע אני שונא את הזרים כל כך', ואני לא שונא אותם, זו תהיה התשובה:
* ישראל היא מדינת הלאום היהודי. זה רשום במגילת העצמאות ומוכר רשמית באו"ם.
* הזרים לוקחים מקומות עבודה מישראלים.
* מביאים פשע,אלימות ומעשי אונס.
* מורידים את מחירי הדירות ושכר המינימום.
* אפשרות לחדירות מחבלים במסווה של מהגר.
* מביאים מחלות.
* מפירים את תנאי השהייה שלהם בארץ. הם עבריינים!

אחים שלי,

אסור לוותר! חייבים לפתוח במבצע רחב היקף על דרום ת"א,אשדוד,ערד ואילת במטרה לסלק את כל המסתננים והעובדים הזרים הלא חוקיים לארצות המולדת שלהם. להכפיל פי 3 את משטרת ההגירה ולהסמיך את כל השוטרים בישראל לעבודה במערך ההגירה לזמן מוגבל בלבד. לגרש מיד כל זוג עובדים זרים שהביא תינוק לעולם בארץ. צריך לאסור כניסת זרים נוספים מאותם מדינות שמהן הם באים עד שהמצב יתייצב, אבל מאז, אוי ויעז התייר להישאר עוד יום אחד בארץ.

אסור לבזבז זמן! חודש=1500 מסתננים מאפריקה!!!
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 02-09-2010, 04:17
  ישראל היפה ישראל היפה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.04
אפילו הפרוטוקולים של זקני ציון הם מתונים יותר
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Gbuhnik שמתחילה ב "עובדים זרים - עד מתי?"

עכשיו השמאלנים ישאלו אותי 'מדוע אני שונא את הזרים כל כך', ואני לא שונא אותם
====== אני "מת" עליהם. אני מאחל להם כל טוב ויציאה ממצוקותיהם

====== ישראל היא מדינה דמוקרטית המתייחסת בכבוד ובסובלנות אל המסתופפים בתוכה ללא הפלית גזע,דת, מן ומוצא וכו'.

======= הזרים אינם לוקחים מקום עבודה אחד מישראלי המוכן לעבוד. הם עוסקים בכל התפקידים אותם ישראלים אינם מוכנים למלא. מענין כמה ישראלים מוכנים לעבוד בחממה בטמפרטורות של 50 מעלות; כמה ישראלים מוכנים לפנות זבל מהלולים ומהרפתות ובכלל לעסוק ב"חרה"; כמה ישראלים מוכנים לסעוד קשישיים ומוגבלים 24 שעות ביממה 365 ימים בשנה; ועוד ועוד ועוד

======= אלימות ואונס - וכי חסרים אנו באזרחים ישראלים "נורמטיבים" ( כמו מאבטח רמטכ"ל, רבנים, מנהלים ואפילו מורים מחנכים) החוטאים בזאת ?

======= אני רק שומע שמחירי הדירות מאמירים והולכים וזוגות צעירים מתקשים לרכשן

אכן אפשרות קיימת - אבל זה יכול לקרות עם תיירים, עם אזרחים "תמימים" וסתם עם מסתנים.

* מביאים מחלות.
======= ממש כמו שהיהודים ה"מלוכלכים" הפיצו מחלות בארצות אירופה ה"מכובדות". קיימת גם סברה, שיהודים טובים על פי כל הכללים, נושאים בקרבם מחלות ואפילו בדמם אין משתמשים.

======= זה הסעיף היחיד הנכון במלואו. אבל כאשר התנאים אינם סבירים והגיוניים והאכיפה איננה בנימצא - זה מה שקורה וימשיך לקרות, מאחר ו"זרם" הנכנסים באותם התנאים משיך לא הפרעה.
ישן 03-09-2010, 00:24
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי hellfrost שמתחילה ב "מה זה "לתת"? היית הולך לעבוד..."

תן לישראלים לעבוד עם שכר של 5000-7000 ש"ח בטיפול בזקנים, חקלאות,בניה או ניקיון וזה שכר מוצדק לעבודה כזאת קשה!
עבודה עברית יותר יקרה, אבל צריך להפוך את זה לעבודה מועדפת, ככה שאנחנו הישראלים ניתן כבוד לזקנים ולאדמה שנותנת לנו אוכל ונשמור עליה נקייה!
לכן צריך לתת לצעירים וכשאני רושם צעירים, אני לא מתכוון ל"צעירים" של הגיס החמישי, שיעריכו ויתנו כבוד לזקנים, לסביבה ולאדמה.
יש מרכזים של טיפול בזקנים שצעירים הולכים לעבוד בהם ומקבלים שכר גבוה מאוד ולא שכר רעב ואותם צעירים לומדים לתת כבוד לזקנים, שלא תגיד שזה שטויות אצלי בעיר יש מרכז טיפול יום בזקנים (מעסיק אותם במשך היום) בו צעירים מקבלים 5000 ש"ח והעירייה משלמת על את זה כולל הסעות הלוך וחזור לזקנים כל יום, כדי שלזקנים בעיר יהיו חיים טובים!

הממשלה צריכה לשלם על זה במקום לשלם לגיס החמישי מיליארד ש"ח על פיתוח, שלא מגיע להם או לישיבות של החרדים, כי זה יתרום לחינוך, אהבת הארץ ותעסוקה יותר מכל דבר אחר ויפתור לנו הרבה מאוד בעיות אחרות במדינה.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

נערך לאחרונה ע"י linuxsboot בתאריך 03-09-2010 בשעה 00:26.
ישן 03-09-2010, 00:52
צלמית המשתמש של hellfrost
  hellfrost hellfrost אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.12.09
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי linuxsboot שמתחילה ב "תן לישראלים לעבוד עם שכר של..."

"הממשלה" לא משלמת לאף אחד הממשלה מחלקת את הכסף שלך.

תגיד לי איזה ישראלי ילך לנגב חרא של זקנים ב5000 שח בחודש? או לקטוף פלפלים בשמש? עזוב אותך שזה פשוט לא כלכלי להעסיק ישראלים בעבודות ב 3800 אם אפשר להעסיק בה אנשים שמוכנים לעבוד בחצי מהמחיר הזה...

הבעיה של "העובדים הזרים" בישראל, וגם המסתננים ד"א זה חוסר מדיניות מדינת ישראל מביאה עובדים זרים, ונותנת אישורים, אחרי זה היא מגרשת את אותם עובדים, אין שום רעיון או דרך התמודדות עם הילדים שלהם. חוץ מזה שלנהל "דלת מסתובבת" של עובדים זרים זה פשוט מדיניות גרועה.
חוץ מזה יש פה חקלאים שלא יכולים לתפקד בלי עובדים זרים, וקבלנים שיהיה להם מאוד קשה, ולא חסר תעשיות אחרות...
ישן 04-09-2010, 10:08

בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "אפילו הפרוטוקולים של זקני ציון הם מתונים יותר"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ישראל היפה
עכשיו השמאלנים ישאלו אותי 'מדוע אני שונא את הזרים כל כך', ואני לא שונא אותם
====== אני "מת" עליהם. אני מאחל להם כל טוב ויציאה ממצוקותיהם

====== ישראל היא מדינה דמוקרטית המתייחסת בכבוד ובסובלנות אל המסתופפים בתוכה ללא הפלית גזע,דת, מן ומוצא וכו'. תקרא את מגילת העצמאות ותבין. כנראה לא קראת מספיק טוב.

======= הזרים אינם לוקחים מקום עבודה אחד מישראלי המוכן לעבוד. הם עוסקים בכל התפקידים אותם ישראלים אינם מוכנים למלא. מענין כמה ישראלים מוכנים לעבוד בחממה בטמפרטורות של 50 מעלות; כמה ישראלים מוכנים לפנות זבל מהלולים ומהרפתות ובכלל לעסוק ב"חרה"; כמה ישראלים מוכנים לסעוד קשישיים ומוגבלים 24 שעות ביממה 365 ימים בשנה; ועוד ועוד ועוד נכון שאני לא מצפה מישראלי עמיד לעשות כך אבל יש המון מובטלים ועניים שאפשר לנצל אותם למטרות האלו. אפשר לעודד או אפשר לחייב.

======= אלימות ואונס - וכי חסרים אנו באזרחים ישראלים "נורמטיבים" ( כמו מאבטח רמטכ"ל, רבנים, מנהלים ואפילו מורים מחנכים) החוטאים בזאת ? אפשר לחסוך את הפשע הזה בכך שנחזיר אותם למולודיהם, אזרחים ישראלים אסור לגרש.

======= אני רק שומע שמחירי הדירות מאמירים והולכים וזוגות צעירים מתקשים לרכשן כל מקום במחירים שלו. כלומר מחירי הדירות של אותו אזור ספציפי שיש בו המוני מהגרים מחירי הדירות יורדים. שכר המינימום יורד בגלל הסכום הנמוך מאוד שהמעסיקים הישראלים משלמים לזרים.

אכן אפשרות קיימת - אבל זה יכול לקרות עם תיירים, עם אזרחים "תמימים" וסתם עם מסתנים. לא הבנתי אתה מצדיק את זה?

* מביאים מחלות.
======= ממש כמו שהיהודים ה"מלוכלכים" הפיצו מחלות בארצות אירופה ה"מכובדות". קיימת גם סברה, שיהודים טובים על פי כל הכללים, נושאים בקרבם מחלות ואפילו בדמם אין משתמשים. מלריה, שחפת ואיידס(בנוסף לקיים). תקרא יותר.

======= זה הסעיף היחיד הנכון במלואו. אבל כאשר התנאים אינם סבירים והגיוניים והאכיפה איננה בנימצא - זה מה שקורה וימשיך לקרות, מאחר ו"זרם" הנכנסים באותם התנאים משיך לא הפרעה.

אתה פשוט מעווט את הדברים. במקום להיאבק בתופעה אתה עוזר לה.

אלו דברים שאפשר לחסוך מן הציבור הישראלי.
ישן 04-09-2010, 13:40
  ישראל היפה ישראל היפה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.04
בסיס העקרונות עליהן מבוססת מדינת ישראל
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי Gbuhnik שמתחילה ב "[QUOTE=ישראל היפה][b]עכשיו..."

עקרונות המדינה החדשה מצויים בחלק השלישי שלה. חלק זה מפרט את עקרונות היסוד שלאורם תפעל מדינת ישראל:עקרונות אלה מבססים את הגדרת אופיה של מדינת ישראל כמדינה יהודית ודמוקרטית.

יש המון מובטלים ועניים שאפשר לנצל אותם למטרות האלו. אפשר לעודד או אפשר לחייב
===== העובדה שאין עושים זאת. תומכים באוכלי חינם וממשיכים ביבוא עובדים זרים - לממשל ישראל הפתרונים.

אפשר לחסוך את הפשע הזה בכך שנחזיר אותם למולודיהם, אזרחים ישראלים אסור לגרש
====== בפושעים יש לטפל באותה צורה - לכלאם תחת מסגר ובריח.

מלריה, שחפת ואיידס
===== לצערי מקורם לא רק בעובגים הזרים ובילדיהם - לא חסרים יהודים כשרים ללוטין הנושאים את אותן המחלות

בכלל את השנאה התהומית לזרים תשמור לאחרים ותמיד תזכור כי גר (זר) היו אבותינו בארץ מצרים ובכל רחבי תבל. אל לנו לנהוג בזר כפי שנהגו בנו בעבר ובהווה מה שבודאי ישליך על התיד
ישן 04-09-2010, 17:47

בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "בסיס העקרונות עליהן מבוססת מדינת ישראל"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ישראל היפה
עקרונות המדינה החדשה מצויים בחלק השלישי שלה. חלק זה מפרט את עקרונות היסוד שלאורם תפעל מדינת ישראל:עקרונות אלה מבססים את הגדרת אופיה של מדינת ישראל כמדינה יהודית ודמוקרטית.

יש המון מובטלים ועניים שאפשר לנצל אותם למטרות האלו. אפשר לעודד או אפשר לחייב
===== העובדה שאין עושים זאת. תומכים באוכלי חינם וממשיכים ביבוא עובדים זרים - לממשל ישראל הפתרונים.

אפשר לחסוך את הפשע הזה בכך שנחזיר אותם למולודיהם, אזרחים ישראלים אסור לגרש
====== בפושעים יש לטפל באותה צורה - לכלאם תחת מסגר ובריח. צודק

מלריה, שחפת ואיידס
===== לצערי מקורם לא רק בעובגים הזרים ובילדיהם - לא חסרים יהודים כשרים ללוטין הנושאים את אותן המחלות לא רלוונטי, נכון שיש יהודים עם מחלות כאלו ואחרות אבל העובדה שיהודים אינם זרים, ונחוצים לשם קיום אופי המדינה הם צריכים להישאר. הזרים לעומת זאת לא.

בכלל את השנאה התהומית לזרים תשמור לאחרים ותמיד תזכור כי גר (זר) היו אבותינו בארץ מצרים ובכל רחבי תבל. אל לנו לנהוג בזר כפי שנהגו בנו בעבר ובהווה מה שבודאי ישליך על התיד קפתאום אכפת לכולם מהתנ"ך? תירוץ אחד גדול ופופוליסטי, טיעון שהוצא מהקשרו כדי לסייע לשטויות כאלו.

תשובות.
ישן 07-09-2010, 21:51
צלמית המשתמש של ctua
  ctua ctua אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.09.07
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "בסיס העקרונות עליהן מבוססת מדינת ישראל"

מלריה, שחפת ואיידס
===== לצערי מקורם לא רק בעובגים הזרים ובילדיהם - לא חסרים יהודים כשרים ללוטין הנושאים את אותן המחלות

כי גר (זר) היו אבותינו בארץ מצרים

תתפלא , אפילו YNET שהפך לשופר של הארגונים למען המסתננים פרסם לפני כחודש מאמר על התפרצות מחודשת של המלריה והשחפת בדרום והסיבה שהוא מזכיר היא הפלא ופלא - המסתננים... איך זה קרה ומתי? אתה מוזמן לגגל ולמצוא בעצמך ולו רק שלא תגיד ש"גזען" כמוני ממציא דברים.

ובקשר לפסוק - מדהים לראות אנשים שאין להם שום זיקה לדת הופכים לרבנים הראשיים ומפרשים פסוקים איך שבא להם , תבדוק קודם למה התכוון המשורר ואח"כ תכתוב. בקשר לזה אני חייב גילוי נאות - יש לי זיקה לדת. גם זה קורה.

ישן 02-09-2010, 22:23
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Gbuhnik שמתחילה ב "עובדים זרים - עד מתי?"

זה רק הגל הראשון אפשר לומר, כי יש עוד קרוב למיליון איש מאפריקה, שרוצים להגיע לכאן בצורה לא חוקית אה כן והשמאל עדיין רוצה לתת להם ולכל מי שמגיע לכאן בצורה לא חוקית רשות להשאר כאן עם כל הזכויות. ככה שכל אדם שהולך להפגנה למענם, שיקח בחשבון את המים והאוכל וכל שאר המשאבים, שהם יצרכו מישראל וכמובן את אובדן הרוב הלאומי היהודי כתוצאה עקיפה ולא בעוד 30-40 שנה אלא בפחות מזה.

הפיתרון היחיד הוא לזרוק את כל העובדים הזרים והילדים שלהם קרוב למאה אלף איש בלי המהגרים הלא חוקיים מאפריקה ואת המהגרים מאפריקה הלא חוקיים מכאן החוצה ולגרש כל מי שיגיע בעתיד. זה הפיתרון היחיד.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

ישן 03-09-2010, 07:30
  FRESHMAKER FRESHMAKER אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.08.10
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "המטרה של השמאל שתהיה פה מדינה של ערבים"

כי הם רוצים שתי מדינות לערבים(גם בתוך מה שנקרא הקו הירוק וגם ביהודה ושומרון ועזה) ובאשר לדבר השני שציינת-אחרי הנאומים של נתניהו אין הבדל בין הליכוד, לקדימה והעבודה ובאשר לאיום הדמוגרפי שאם לא תהיה מדינה ערבית, אז תהיה מדינה אחת-זה בולשיט, כי ממערב לירדן(להוציא את עזה)יש שני שליש יהודים ושליש ערבים ככה שייקח הרבה זמן עד שהם יהיו הרוב פה ובאשר לדבר האחרון שאתה טוען שצריך להיות חוק סביר כדי להחזיר אותם לארצם(אני לא קורא לזה גירוש),החלטת ממשלה היא כמו חוק ולצערי החליטו רק להחזיר 400 ולא את כל ה-1200(ולפי נתונים של משרד הפנים יש הרבה יותר ילדים מהמספר הזה).
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:37

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר