לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 18-10-2010, 20:45
צלמית המשתמש של looklook
  משתמש זכר looklook looklook אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
דגל ישראל הושלך לפח (בצורה שאי אפשר לפספס) באוניברסיטה העברית.

http://www.srugim.co.il/8970-%D7%93...94%D7%90%D7%95/

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.srugim.co.il/wp-content/uploads/2010/10/18102010399-Small-410x307.jpg]

דגל ישראל, הסמל הלאומי, נמצא זרוק בחוסר כבוד בפח הזבל של כפר הסטודנטים באוניברסיטה העברית. מאבטחי המתחם דאגו להוציא את הדגל ולקפלו בכבוד. ב"אם תרצו" רואים בפגיעה בסמל המדינה, המשך ישיר לתכנים האנטי ציוניים הנלמדים ע"י מרצים מסויימים באוניברסיטה.

עמיחי רובין, סרוגים
הדפסה
18.10.10 18:27
היום בצהרים (ב) הבחינה סטודנטית שנסעה ברכב מקמפוס הר הצופים לכיוון הגבעה הצרפתית, בדגל ישראל שזרוק במכולת אשפה בתוך מתחם כפר הסטודנטים של האוניברסיטה העברית.

הדגל היה זרוק כשחלקו בתוך הפח וחלקו בולט החוצה לכיוון הכביש.

__________________________________________________ __

רוצים להזדעזע עוד יותר? כנסו לאתר סרוגים (דווקא אתר חביב שלא ברור לי הקשר בינו לבין הכתבה) ותראו איך הגיבו מיטב נערי השמאל הרדיקלי לכתבה. להקיא.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 18-10-2010, 23:34
צלמית המשתמש של TIMON the mongoose
  משתמש זכר TIMON the mongoose TIMON the mongoose אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.12.09
תראה
בתגובה להודעה מספר 44 שנכתבה על ידי Segmany שמתחילה ב "הגישה הזו, זו בדיוק הבעיה"

לי יצא בצבא להיות בנח"ל ויצא לראות את האנשים שהתחנכו על ערכי השמאל (הישן החברתי והפחות מדיני וכאלה שגם מדיני) ומצד שני גם בני ישיבות ומתנחלים ורגילים ואני הייתי די חסר דעות פוליטיות וכשתחלתי לנסות לגבש ותמיד שמתי לב שאותם "שמאלנים " יודעים בכאלה טונים על אותם "מתנחבלים" כבגוש סרטני בגב האומה וציפיתי לשמוע אותו דבר הפוך אבל דווקא ראיתי שאותם "רעים" על פי הגדרת השמאל דווקא מאמינים שיום יבוא ואותם שמלאנים שהם עושים את זה לטובתם ולא באים בקטע של שנאה .

תגיד האם אי פעם קראת או ראית בחדשות כתבות קשות על שמאל קיצוני? על מתפרעים אנרכיסטים? האם אי פעם ניסו להאשים פעילי בנ"קי וחד"ש בהסתה נגד המדינה? או עלילה דם נגד ארגוני השמאל, איכשהו תמיד המחלקה היהודית בשב"כ מתעסקת רק בתנחלים וחובשי כיפות סרוגות.

האם המדינה שלנו נקייה מאירגוני שמאל קיצוניים שאין צורך לדווח עליהם?

נערך לאחרונה ע"י TIMON the mongoose בתאריך 18-10-2010 בשעה 23:42.
ישן 18-10-2010, 22:32
צלמית המשתמש של looklook

ודאי שזו לא פרובוקציה לזרוק דגל לפח בצורה רשלנית
בתגובה להודעה מספר 57 שנכתבה על ידי hellfrost שמתחילה ב "אתה מחפש פרובוקציות איפה שהן..."

הרי הרגע סברת שהרוח עשתה את זה ומעולם לא ראיתי שמאשימים רוח ברשלנות. כאמור, נראה לי מאוד מוזר שרוב רובם של האנשים מצליחים לזרוק את רוב רובם של דברי האשפה הרגילים לפח הזבל מבלי שיתלו החוצה בצורה מבזה ודווקא הדגל הזה הגיע "ברשלנות" לפוזיציה שמצטלמת כך (רבע בזבל שלושת רבעי מתנוסס בחוץ)

אין לזה בוודאי שום קשר לקבוצת הרדיקלים שמסתובבת בעברית ולעגה לדגל הקרוע באתר סרוגים. תגובתו של אחד מהם "אני לא הייתי עושה את זה אבל פחחח" תגובתו של השני "הזבל לסל". או שאולי הרוח כתבה את זה, רוח הקוידש.

ישן 18-10-2010, 23:14
צלמית המשתמש של looklook

בשביל הפרובוקציות שציינת צריך אומץ .
בתגובה להודעה מספר 65 שנכתבה על ידי hellfrost שמתחילה ב "אבל אין בזה..."

מה לעשות שיש אנשים לא אמיצים שעדיין רוצים לעשות פרובוקציות. להשפיל את הדגל בצורה הזאת בתוך האוניברסיטה העברית , כדי שכל מי שעובר בכביש (אני מניח שמדובר ביותר משלושה אזרחים) יוכל לראות זו פרובוקציה וחצי. ההוכחה ? להקת המעודדות שהפגינה את הטעם הרע שלה בתגובה על הכתבה הוכיחה שהפרובוקציה הצליחה.

חוץ מזה, זו לא התופעה היחידה. יש במעונות של העברית תלישת מזוזות ותליית צלבי קרס. אם תרצו טוענים שהם אוספים את המידע וינסו לפרסם כתבה בנושא.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:20

הדף נוצר ב 0.16 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר