לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 31-10-2010, 23:07
צלמית המשתמש של Fang
  משתמש זכר Fang Fang אינו מחובר  
מנהל בפורום צבא וביטחון

חבר מתאריך: 26.11.05
Facebook profile
מורשת הזבל של אהרון ברק
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "מסתמן: יוקל עונשו של משליך הנעל על ביניש"

יש באשכול הזה נימה של גיחוך, אותי שום דבר פה לא מצחיק.
אחד הדברים שמאד מדאיגים אותי במדינה זה התנהלות מערכת המשפט והקלות הבלתי ניסבלת בה הציבור מאויים ע"י פורעי חוק בחסות חונטת שופטים שמנותקים מהעם.
- הסדרים הפכו להיות לחם חוק כמעט בכל משפט
- עורכי דין קפצו על המציאה והפכו להיות עוכרי דין
- הפרקליטות ממהרת להתפשר בכדי לדלג לתיק הבא שברשימה בסגנון "גומרים-הולכים"
- תירוצים כמו הייתי בגילופין/אי שפיות זמנית בזמן ביצוע העבירה וכד' הפכו להיות סיבות מקלות במקום ההיפך.
- האזרח התמים שומר החוק שניקלע לספסל הנאשמים (באשמתו או שלא) מוצא את עצמו מול בירוקרטיה ומערכת דרקונית שמוכנה לאכול אותו חי, אבל כשזה עבריין סידרתי שהוא לקוח VIP על ספסלי הנאשמים אז הסחבקיות חוגגת ואפשר לתת לו עוד הזדמנות ועוד אחת ועוד אחת...
- סממנים נוספים יש עוד הרבה, אתם מוזמנים להוסיף..

אני מציע להנהלת הפורום לפתוח אשכול עוגן בו נרכז מקרים בהם כל חלאות האדם שמסתובבים בינינו מחליקים החוצה בחסות בתי המשפט לעוד "סיבוב שיקומי", אנחנו נופתע מכמות המקרים שיצטברו בו בפרק זמן קצר מאד! אבל זה יהיה בולט מול העין צורם ומקומם.

דוגמה חיה מהיום: נגח בקסדה, תקף עוד פעמיים וקיבל עבודות שירות
שימו לב לשורה הכי מקוממת בסיפור הזה "השופט החליט כי אינו רוצה לפגוע בהליך השיקום אותו עובר הנאשם, אך ציין כי להבא לא יוכל להתייחס שוב למצבו הנפשי"

השופט כבר לוקח בחשבון שיהיה להבא במקום לנטרל את הלהבא כאן ועכשיו! אבל בעצם מה זה פדופיליות, אונס, שוד, דקירות, סחיטה, איומים וכו' וכו' לעומת נעל עור איטלקי על בייניש...

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:14

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר