לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תוכנה ומשחקי מחשב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 02-11-2010, 15:26
  netanel_e2 netanel_e2 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.11.10
התחברות חלקית להוטמייל

שלום לכולם,
אני לא בטוח שאני בפורום הנכון ואני אשמח שתכוונו אותי.
יש לי כתובת בשרת HOTMAIL שמשמשת לי ככתובת למלא אתרים שאני רשום בהם. בין היתר לאתר הזה.
הבעיה היא שכנראה המייל שלי נפרץ, וכשאני מנסה להתחבר למייל הוא אומר לי שהמייל הזה בכלל לא מוכר. אבל כשאר ניסיתי להשתמש בשם שלי שוב כשרציתי להקים חשבון חדש- נאמר לי שהמייל אכן קיים.
כלומר שיתכן ושינו לי את הסיסמא. ניסיתי לעשות איפוס אך אין טעם כי אין לי גישה למייל.
בין היתר, למשל כניסה לפייסבוק לא מתאפשרת לי כי כשאני מנסה להתחבר הוא אומר שהוא לא מכיר בכלל את הכתובת. (אין לי אפשרות להכנס לפייסבוק שלי, נמחקו לי משם חברים, אלבום תמונות, וכנראה שאין לי קיר משום מה.. ייתכן שחסמו אותו בפני צפיה של אחרים).
לאתרים מסויימים אני כן יכול להכנס, כמו מקושרים או שבוז שגם בהם אני משתמש בכתובת הפרוצה.

אני יודע שחפרתי, אבל אם מישהו יכול לעזור אני אודה לו!
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 02-11-2010, 15:31
  שימיadmin שימי אינו מחובר  
מנהל פורומי "תכנות ובניית אתרים" ו"חומרה ורשתות"

חבר מתאריך: 25.10.01
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי netanel_e2 שמתחילה ב "התחברות חלקית להוטמייל"

איך זה קשור לפורום PHP?

בכל אופן - החלף מייד את כתובת המייל שלך בכל האתרים שאתה עדיין יכול לגשת אליהם, לכתובת חדשה, שיש לה סיסמא שונה מכל סיסמא שאי פעם השתמשת בה.

ודא בכל החשבונות, בכל האתרים, שאין כתובות מייל משניות שהפורץ אולי שם, וודא שאם יש מנגנון של שחזור סיסמא באמצעות שאלה סודית, שאתה מחליף את השאלה והתשובה למשהו שרק אתה יודע (או משהו אקראי לחלוטין כדי להפוך את המנגנונים המטופשים האלה לחסרי תועלת; כמובן בהנחה ששחזור למייל עדיין אפשרי באתרים אלה)

לאחר מכן נסה להשיג גישה מחדש לחשבון ההוטמייל שלך על ידי פנייה לתמיכה של מיקרוסופט. שים לב שאם באתרים אחרים כבר שינו את המייל הראשי של החשבון למייל אחר - זה לא יעזור לך. תוכל לפנות לאתרים הרלוונטיים, להודיע להם שפרצו לך לחשבון, ולבקש מהם להשבית אותו לבינתיים (או אם אתה מצליח להחזיר גישה להוטמייל שלך, לבקש שישחזרו את המייל בחשבון למייל המקורי שהיה בעבר ושיאפסו סיסמה...)

זה בערך כל מה שאתה יכול לעשות...

נ.ב. רצוי לפני כל זה לוודא שקבלת הסיסמה של תיבת הדואר שלך לא נעשתה מהמחשב שלך, על ידי וירוסים/תוכנות ריגול וכו'. תריץ את כל הסריקות שאתה יכול למצוא. אם אתה לא בטוח, לפעמים אין ברירה אלא לפרמט...

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:18

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר