לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 27-11-2010, 21:46
  משתמש זכר אחמד48 אחמד48 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.11.10
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "[QUOTE]אבל משפחה שלמה נהרגת..."

1. אני התכוונתי למשפחת אימס. הרי לפני שהם נהרגו מפקדי צהל הצהירו שהם שולטים טוב בשטח. אבל גם אם אתה שולט 99 אחוז, אז יש קורבנות. לכן לדעתי לא כדאי לזלזלבזה שחמאס מגביר את מעורבותו.
2. אבו מאזן לא מכחיש שואה. הוא רק מאשים אתהציונים בכך שהם ארגנו אותה. לדעתי זה יותר גרוע אבל מי אני שאגיד. ולשאלתך - התכוונתי למי שאמר "יכול לנבוח..אבל יש. צה"ל והוא לא יתן". אני חושב שגם אם חמאס פוגע באדם אחד, זה אסון.

www.arabi48.wordpress.com

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 27-11-2010, 22:03
צלמית המשתמש של rubber_duck
  rubber_duck מנהל rubber_duck אינו מחובר  
מנהל פורומי מטיילים ותרמילאים, תעופה אזרחית ופורומי הלוחות

חבר מתאריך: 01.05.03
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי אחמד48 שמתחילה ב "1. אני התכוונתי למשפחת אימס...."

כמות הפיגועים (וכפועל יוצא כמות הנפגעים) ירדה מאד בשנים האחרונות. זה קרה רק בגלל שצה"ל ושאר
כוחות הביטחון הידקו את השליטה שלהם בשטח ולא בגלל שהפלסטינאים החליטו שהם רוצים שלום. למרות
שאני חושב שהשליטה בשטח טובה זה ברור שהשליטה היא לא במאה אחוז ושהטרוריסטים יצליחו להוציא
פיגוע לפועל מידי פעם, אני עדיין לא חושב שאם הם מצליחים להוציא פיגוע זה אומר שהם מתחזקים. האיום
של החזיר הניה (שחי רק בזכות מלך ירדן) הוא איום ריק מתוכן, זה לא שהחמאס צימצם אי פעם את המעורבות
שלו בפיגועים, או בניסיונות להוציא פיגועים לפועל, ככה שאין לו ממש מה להגביר והמצב ישאר כמו שהוא.

ישן 27-11-2010, 23:10

בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "צודק טעות שלי, אני מתנצל. בכל..."

אני חושב שאתה טועה קצת. יש הרבה פחות התרעות על פיגועים - סימן שמנסים פחות. כמעט ואין מעצרים בשטחים, כמותם ירדה בעשרות אחוזים. ומה דרך לסכל פיגוע, אם זה לא מעצר ולא חיסול?
אני חושב שכסף הוא גורם חשוב כאן. עד לפני חמש שנים אירן היתה מזרימה סכומי עתק לגדה. אז מי שמשחתו הסתבכנ בצרות היה הולך לדקור חייל או לעשות משהו יותר חזק. כל מי שהיה מעורב בפעילות נגד האויב, היה מבטיח פנסיה למשפחתו.
עכשיו קיית דייטון נכנס לזירה. הוא מגייסהרבה בני נוער לשורות המשטרה וגוזל צאן מחמאס. בשורות נשטרה היום מסכורת בסיס ערבה עשרה אלף ש"ח. זה המוןבשביל שטחים. הוא מגייס אנשים בולטים והם מעונינים לשמור על שקט יחסי. הם גם טיםלו לא פעם באנשי חמאס. זאת בעיקר סיבה לשקט. ום לכך שהוא מדומה.

ישן 27-11-2010, 23:23
צלמית המשתמש של rubber_duck
  rubber_duck מנהל rubber_duck אינו מחובר  
מנהל פורומי מטיילים ותרמילאים, תעופה אזרחית ופורומי הלוחות

חבר מתאריך: 01.05.03
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי אחמד48 שמתחילה ב "אני חושב שאתה טועה קצת. יש..."

אני מסכים שאם יש פחות התרעות זה אומר שמנסים להוציא פחות פיגועים לפועל, אני רק לא כל כך
בטוח שההסבר שלך לירידה במספר ההתרעות נכון. מספר ההתרעות ירד קודם כל בגלל פעולות סיכול
נירחבות של כוחות הביטחון, מי שמת או נמצא בכלא לא יכול להוציא פיגוע לפועל, אם כל התשתית של
הטרוריסטים נהרסה הם לא יכולים להוציא פיגועים לפועל גם כן. אני לא מאמין שגיוס לכוחות הביטחון
הפלסטינאים ימנע מאנשים להצטרף לטרוריסטים בדיוק כמו שזה לא מנע מהשוטרים הפלסטינאים לירות
עלינו באינטיפדאת אל אקצה. מי יכול להתחייב ששוטר פלסטינאי לא חבר גם בחוליית טרור? אלו דברים
שכבר קרו בעבר ואני מניח שעדיין קורים.

ישן 27-11-2010, 23:33

בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "אני מסכים שאם יש פחות התרעות..."

זה ברור ששוטרים רבים חברים בחוליות טרורץ אך במבב הנוכחי עדיף להרדים את תאי הטרור. זה כל מה שאני אומר. דייטון יזרים כסף ונשק - רק תבוא ותקח. נתון פשוט - בדהריה שהיא שלושים קילומטר מבאר שבע אפר לקנות רובה מסוג קלאשניקוב משודרג ומקוצר בכ 500 ש"ח. תסכים שגם זאת תשתית טרור. יש המון אנשים בחוץ. גם אנשים של גדודי חללי אל אקצה שקבלו חנינה מצה"ל היום הודיעו שהם שבים למאבק מזוין. צרוף מקרים? אינני בטוח.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:23

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר