לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום עיצוב גרפי! וזה וזה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > גרפיקה, ציור ותלת-מימד
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 14-02-2011, 13:32
  משתמש זכר Lord-Garr Lord-Garr אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.02.11
שלח הודעה דרך MSN אל Lord-Garr Facebook profile
מתוך נסיון
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי alpha_leader שמתחילה ב "שיפרתי את הראשון ועשיתי עוד..."

קודם כל, לדעתי הדוגמא של השני פסים אפורים בחלקים עליון והתחתון של הדף, זו הדוגמא שהכי מתקרבת למשהו ממשי.

בתור אחד שהתעסק בדיוק באותו דבר, עיצוב רקעים למצגות, טפסים, בניית תיקים בבסיס צה"לי עד לפני 4 חודשים .. ולא, לא מתוך אהבה ועוד עם פוטושופ 6 (האל ירחם על צה"ל..)

הדבר היחיד שהתקרב למשהו נורמלי זה רעיון כזה.
הסמל של הפלוגה/מחלקה/בסיס שיהיה בצד שמאל של הדף + שם הפלוגה מתחת בעיצוב פשוט, לא עגול, תנסה משהו בסגנון: "...
- X הסמל X -
מ ס י י ע ת
ש מ ש ו ן ...."
כמובן שגודל הכתב לעומת הסמל יותר קטן, תנסה לאזן בינהם שיראו כמו שצריך את הסמל וגם יהיה נוח לקרוא את הכיתוב.
כמו שמישהו אחר פה כבר אמר, עדיף לעשות את זה מונוכרומי, בעל צבע אחד... אותו צבע על מספר גוונים.

אחרי ששמת את זה בצד שמאל / ימין של הדף זה בעצם הלוגו שלך.
אחרי זה מה שעשית עם הסמל ברקע כמו סימן מים, חצי דהוי שכזה, זה נהדר, תשאיר את זה.. אפילו אתה יכול לגרום לזה להיראות דהוי עוד יותר, מרוב המסמכים שאני זוכר זה אחד הדברים שנותן את ההרגשה הכי מקצועית.

בנוסף, אם אתה רוצה להכניס את כל ה"נמרי הפרא" האלה.. זה כבר עניין שלך, הצעה שלי:
הלוגו שלך, שים אותו בצד שמאל ואז "תפתח" מתוך הלוגו קופסא למרכז הדף (כלומר, מסגרת בצבע חזק) שבתוכה תכתוב את המשפט שאתה רוצה, אפילו עדיף לעצב את ה"קופסא" הזאת כמו כנף של ציפור/מטוס או כל חפץ אחרי שיכול לתאר בצורה פשטית את העיסוק של הפלוגה או הסמל שלה.

אני מקווה שהבנת, אולי תשלח לי את הסמלילים ואני אוכל להכין לך איזו סקיצה של מה אני מתכוון.

בהצלחה ד"א
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:36

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר