לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 23-09-2010, 17:06
צלמית המשתמש של stoned
  stoned stoned אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.11.02
רודוס.

התחיל ביום ראשון, הסתיים היום.
לסיכום: יש לכך פוטנציאל להיות ה"תורכיה" החדשה.
טיפ1: לקחת מלון שקרוב לעיר. המלונות הרחוקים, גם אם הם יותר "יוקרתיים" הם מבחינת לקיחת השוהים בהם כבני ערובה. כשאתה צריך ךקחת אוטובוס שעולה 2 אירו כדי להגיע לפיצוציה או לפאב, אתה כבר תעדיף לשלם מחיר מופקע ולהשאר במתחם.
טיפ2: כדאי לא להתעצל וללכת לחופים של הים התיכון ולא הים ההיגאי. הרבה פחות רוח ופחות סלעים.
טיפ3: לא לוותר על לגונותומפרצים. צריך לשכור רכב לכך, אולהצטרף םטיול/שייט, אבל זה מדהים. הצלחתי לגרום לאנשים שלא ממש מתים על ים לטבול ביותר מ-4 חופים שונים.
טיפ4: טופלס. לרגישים כדאי להערך מראש ולרכוש כדורים נגד בחילה. בריטיות שמנות בגיל העמידה חשופות חזה זה לא דבר מאוד מגרה (אם כי ניתן לנצל זאת יותר מאוחר).
בחורות: מכל הבא ליד. בחורו במגוון גילאים, החל מ"ווהווו קולג' גירלז" וכלה בבחורות מיושבות בדעתן בנות כמעט 30 שפשוט רוצות לכייף. כאן נכנס היתרון מהסעיף קודם, בעת הצורך ניתן לחשוב על הבריטיות הזקנות חשופות החזה כדי להשהות את האקסטזה (אם תחשוב על הצעירות הגרמניות חשופות החזה, לא תקבל את אותו אפקט).
מחירים: לא רעים. אפילו עם האירו ניתן להסתדר.מי שבקיא במחירי מותגים בארץ (כמו חברה שלי) יוכל למצוא לא מעט מציאות בחנויות (כמו זארה, PULL&BEAR). יש גם תעשיה שלמה של זיופי משקפי שמש בכ-5 אירו.

בקיצור: כיף.
חבל: שנגמר כה מהר.
מזל: שיש עוד חופש מהעבודה כדי לא לחזור ישר למציאות.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 23-09-2010, 17:26
צלמית המשתמש של High_Hopes
  משתמש זכר High_Hopes High_Hopes אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.05.02
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי stoned שמתחילה ב "רודוס."

אני גם נהנתי שם מאוד, הדבר החשוב ביותר לדעתי - בניגוד לטורקיה שם לא הרגשתי לא רצוי.

האנשים שם ממש נחמדים, שאני הייתי היו המון גרמנים ואוסטרלים, דווקא בגיזרת הטופלס היו בעיקר בחורות צעירות חוץ מאחת מבוגרת מאוד עם ניתוחים שעברה בחלקים אסטרטגיים בגוף, מראה לא מלבב במיוחד.

הקטע הכי מבאס שאת הנוף המוצלח ביותר הסתירו לנו זוג הומואים (יתכן מצד שני שהבנות שהיו לפניהם בחרו את המקום בגלל זה) אבל באמת שלא היה חסר על מה להסתכל.

ביום יש הרבה מה לעשות שם, הבעיה היא דווקא בלילה, יש רחוב אחד בלבד של פאבים ומועדונים (יש עוד כמה, אבל לא שווה להגיע אליהם) יש תחרות גדולה אז מחלקים הרבה שתייה מהולה במים חינם רק כדי שתישב שם, כל המוכרים מדברים עברית ("יאללה מכבי חיפה! בוא תיכנס יש שתי בחורות עם חזה ענק") המועדון מחולק לכמה רחבות, הופעות חיות באחד, מוסיקת מסיבות באחר והיתר היו בשיפוצים, מקום סביר לא יותר מזה, האירופאים ממש רובוטים, הישראלים הם אלו שבאמת רוקדים וחלק מהאירופאים מצטרפים לישראלים (הישראליות גם הרבה יותר זרמו)

דרך אגב, כמה מטרים מחוף הים הגענו לפאב של בחור אוסטרלי שנמצא כבר 20 שנה ברודוס, הוא התאהב במקום, קוראים לו ג'ימי אם אני לא טועה, מומלץ להיכנס ולדבר איתו קצת, אחלה בנאדם הוא גם יכול להמליץ על אטרקציות באי (לא זוכר איך קוראים למקום, העיצוב שלו בריטי ואין הרבה כאלו שם)

שוב, אני ממש נהנתי ברודוס, עדיף בהרבה מטורכיה למרות שאין הכל כלול.

ישן 24-09-2010, 07:01
צלמית המשתמש של stoned
  stoned stoned אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.11.02
אחד הדברים שהייתי מרוצה מהם הוא שמצאנו מקום קטן של נרגילות
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי High_Hopes שמתחילה ב "אני גם נהנתי שם מאוד, הדבר..."

שהיה מאוכלס בעיקר בקהל קבוע ומקומי.
היו לו שם אחלה נרגילות, לא הזבל השרוף שמנסים לשדל אותך בכל הפאבים והדסבארים שמיועדים לתיירים (פעם קיבלנו שתייה אחת חינם לי ולאחי, שתיה חופשית לבחורות שלנו ונרגילה חינם רק כדי לנסות לאכלס את המקום. הנרגילה היתה על הפנים, האלכוהול היה בסדר כי לקחנו בעיקר בירות מבקבוק, וברחנו משם די מהר בגלל הרעש האיום).

היה קטע משעשע שבעל המקום (של הנרגילות) אמר לנו "שמעתי שאתם מישראל וקשורים למוסיקה, אולי תעזרו לי למצוא שיר ישראלי שאני מחפש?", ואז התחיל לזמזם את "הבא נגילה". בפעם הבאה שהגענו הוא כבר שם אותו ברקע.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:44

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר