לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 24-12-2010, 23:34
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
אני חושב שההודעה צריכה להיות מדוייקת יותר:
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי -TsAcHi - שמתחילה ב "חוקרים: מקור האנושות הוא בארץ ישראל"

מקור האנושות הוא בראש העין ובאופן ספציפי בפלאפל בלאפה של הרצל קונשטטר מול העיריה של ראש העין. [עובדה, מצאתי אבני צור בפיתה]

אין כמו ארכאולוגיה פרה-היסטורית. אפשר להשתמש בבוטניקה כדי שהאנתרפולוגים לא יבינו מאומה, אפשר להשתמש ברנטגניולוגיה כדי לבלבל את הבוטניקאים ובזואולוגיה בשביל להביך את הרנטגניולוגים. נשאר רק לשכנע את הכתב של ידיעות אחרונות...

האמת? מסקרן ומעניין ואני סתם מקנא בחבר'ה של ראש העין שקיבלו מערה במתנה מהאדם הקדמון והשאירו לנו את הרכבת התחתית בז'בוטינסקי... בעסה.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 25-12-2010, 10:34
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
ידעתי שהתימנים האלה חיים עד אין סוף כמעט...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי -TsAcHi - שמתחילה ב "חוקרים: מקור האנושות הוא בארץ ישראל"

אבל תימני בן 400K שנה... זה עוד לא שמעתי. מן צד שני... מה יש לי לעשות ברוש העין? בכל מקרה מעניין יהיה לגלות כמה בתי כנסת היו שם במערה של האדם הקדמון בראש העין, לפני 400K שנה: מנסיון, ולפי "נוסחאת רוש העין" זה בטח 3.2 בתי כנסת לכל פריט זכר מעל גיל 16. אם ימצאו שהיו יותר בתי כנסת ממספר יחסי זה, אז אני מניח שיקום הארכאולוג שיצא ב YNET עם כתבה

"נמצאו עדויות לסכסוך השכנים העתיק בעולם בישראל"

"ארכאולוגים מאוניברסיטת בר מינן שבישראל, בשיתוף ארכאולוגים מאוניברסיטת "זעל-בע-דרעק" שבגרמניה, מצאו עדויות חותכות לכך שמקור סכסוכי השכנים הוא בא"י. הארכאולוג היפאני מהמשלחת הגרמנית דוקטור "רצ-תי-לעי-תונרי-שון" מסר לכתבינו כי ממצא חריג של שניים עשר בתי כנסת תימניים, לצד מערת המגורים "שבי ציון" המוכרת כמקום המצאו של ה Homos Zan'anis, מהווה את ההוכחה הקדומה ביותר לכוחם של סכסוכי שכנים. עוד נמצאו במקום בתי מגורים דו משפחתיים, ובהם עדויות לחיים בקרבה רבה של צאצאי אותו בית אב, אולם עם חומות בגובה של עשרה מטרים בין החצרות, כמו גם כתובות בכתב פרוטוהיסטורי המעידות על שורת תלונות ותביעות בין השכנים, ככל הנראה שני אחים תאומים שרבו על רוחב החניה שמוקצית לממוטה של כל אחד".

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:30

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר