לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 27-12-2010, 00:00
צלמית המשתמש של TIMON the mongoose
  משתמש זכר TIMON the mongoose TIMON the mongoose אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.12.09
בעקבות פתיח התוכנית ארץ נהדרת

אמנם זה קצת באיחור אבל רק היום ראיתי את תכנית פתיחת העונה השמינית של ארץ נהדרת ודי התעצבנתי על הפתיח שבא לעקוץ את תנועת אם תרצו.

הציגו את עקרונות התנועה ו"האמת" שלה כקיצונית ושהיא מעין תנועת ימין קיצונית. האם להגיד שבצד השני אין פרטנר ושבאמת יש דה לגטימציה למדינת ישראל בעולם ישר אומר שמי שמזדהה עם אם תרצו הוא לאומן מסוגר שאינו רוצה שלום ?. הנטייה הפוליטית של כותבי ארץ נהדרת מוחצנת מאוד חזק דרך "הסאטירה ".

אני חייב לציין שבעניינים לא פוליטיים אני מאוד נהנה לראות את ההומור של ארץ נהדרת אבל המסרים שמנסים להעביר דרך ההומור בנושאים החמים על סדר היום האקטואלי מראים לנו בצורה ברורה את כוונת הכותב ויש לכך השלכות . אני לפי דעתי מאמין שבימינו התקשורת המרכזית בגלל החשיבות שלה בחיי היום יום שלנו(עיתון, טלוויזיה, אינטרנט) היא כלי מחנך שמשפיע בצורה מאוד על דעותינו היום (יש שימחו על כך ,אבל בהעדר חינוך לערכים לא משנה מאיזה סוג בבית בני גילי לפחות מושפעים חזק ממה שהתקשורת מעבירה לנו) ובמיוחד תוכניות הסאטירה שמחנכות אותנו מה בעצם לא נכון לחשוב ושהוא "ההקצנה" ומה בסדר, הרי לא נראה ירידות על הקרן החדשה לישראל או על זה שבהפגנות השמאל בקושי באים אנשים כל כך או שאסור להרים דגל ישראל בהפגנות בשייח גארח או למשל שמותר להגיד שאסור ליהודים לחיות באיזור מסויים אבל למסתננים מותר לדרוש להשאר ועוד ..

אם ההקצנה שמאלה בתקשורת המיינסטרים תמשיך ותחשב כאילו היא הקונצנזוס ,ההשלכות לכך בעתיד יהיו חמורות לעתיד המדינה לפי דעתי ואסור להמעיט בכוחה של תקשורת כגוף שמשפיע על דרך המחשבה של אלה שלא חוקרים לעומק את מהות הבעיות הלאומיות שלנו מאז קום המדינה שלנו ועד היום. היום זה בסדר לרדת על ימנים ודתיים בלי רסן, מה יהייה מחר?.

נערך לאחרונה ע"י TIMON the mongoose בתאריך 27-12-2010 בשעה 00:04.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 27-12-2010, 09:58
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
בחיי שאני לא מבין....
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי TIMON the mongoose שמתחילה ב "בעקבות פתיח התוכנית ארץ נהדרת"

העובדה שמדובר על תוכנית שלכותביה הטיה פוליטית מכוונת "הוסכם" כבר לפני כמה וכמה עונות. מעבר לעובדת היותה עוד מוצר תרבות ישראלי בינוני שלא עומד בתחרות עם ייבוא בלע"ז, רבים מאוד בכלל שכחו מקיומה אחרי שקיבלו פעם אחר פעם סטירה לפרצוץ מאת הכותבים שלה... אז אם חצי ממש טוב לך, וחצי ממש לא, אתה צריך לבחור... אבל לפתוח עוד אשכול טרוניות לא מועיל בכלום.
מוטב להפנים: הכאילו סאטירה ישראלית, שהנה בעצם עוד עלון פוליטי של השמאל הקיצווני, היא כמו הבורקס שמוכרים בסופרים: מוצר מזון ירוד מבחינה תזונתית ובריאותית, נחות קולינארית אולם הכנתו לא דורשת שום כשרון או השקעה מיוחדת. הוא נועד למלא כרסם בדיוק של אלה שלא חושבים על מה הם מכניסים לפה, אלא רוצים מהר, זול ומשביע... וזה בדיוק מה שהם מקבלים. אתה צורך את הזבל הזה, אבל בטוח שבגלל שהביסים הראשונים הם חמים ומעוררי תאבון, "זה שווה". בורקס הוא מוצר עתיר מרגרינה וגבינה זולה ושמן. כך גם ה"סאטירה" לעצלנים המכונה ארץ נהדרת.... בסך הכל משהו למלא את הבטן... אבל מאחר ואתה חי בעידן שבו מסביב המוני מקומות שמוכרים אוכל בריא ומגוון יותר, אני פשוט לא מבין מדוע אתה דבק להומור הבורקס של ארץ נהדרת....

ישן 27-12-2010, 10:12
צלמית המשתמש של TIMON the mongoose
  משתמש זכר TIMON the mongoose TIMON the mongoose אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.12.09
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי g.l.s.h שמתחילה ב "בחיי שאני לא מבין...."

אני קונה בורקסים במאפייה שהיא חלבית ואין מרגרינה בבורקס אלא חמאה(קונדיטוריה דניאל בראשון אם אתה מכיר). הסיבה היחידה שפתחתי את האשכול כי אני מאמין שלתכנית הזו יש כוח ויש לה רייטיניג הרבה אנשים אוהבים אותה כמו את הבורקס הקפוא בחצי חינם והיא מרעילה את האנשים בשטויות בנושאים פוליטיים , אני עוד התעצבנתי מהפעם שעברה שהם עשו שמתנחלים חטפו חייל והוא דיבר כמו בקלטת של גלעד שליט, שזוהי לפי דעתי הייתה הסטה ברמה קיצונית מאוד אבל בקונצנזוס השמלאני זה מותר אבל דברים מציאותיים אחרים שכן דורשים סאטירה ,לא יראו אור בתכנית שתופסת מקום חשוב ברייטינג הישראלי(אגב אני מודה שאני אוהב לראות חלקים מהתכנית אבל אני מעדיף הומור לועזי יותר כמו פבלו פרנציסקו, גורג קרליין ועוד..).

החד צדדיות הזו של השמאל הקיצוני בתקשורת הזכירה לי בדיחה שאבא שלי סיפר לי שהייתה נהוגה בברית המועצות : אמריקאי וסובייטי מתווכחים בינהם, האמרקאי אומר: המדינה שלי כל חופשית שאני יכול לירוק בפנים של הנשיא שלי , הסובייטי שלי: המדינה שלי כל כך חופשית שאני יכול לבוא ולירוק על הנשיא שלך גם.

ישן 27-12-2010, 10:47

פשוט אל תצרוך את המוצרים הללו
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי TIMON the mongoose שמתחילה ב "אני קונה בורקסים במאפייה שהיא..."

בלי הצהרות, בלי ציפיה לטפיחה על השכם.... פשוט לא צורכים מוצרים המופקים ע"י השמאל הקיצוני: לא את הז'רגון שלו ("פליטי חרב מדרפור") לא את המדיה העיקרית שלו ולא את הכאילו סאטירה שלו. הכל מתחיל בצרכן הקטן. הרווח, אגב, נמדד מאוחר יותר גם בהרגשה טובה שנגמלת מהרגלים רעים. בכל מקרה הבורקס הנמכר במשקל הוא זבל, לא משנה כמה ישתדלו מי שמכינים אותו. יש גיל שבו הוא משתלב טוב בדינמיקה של החיים כמו גם בחסינות של הגוף כמעט לכל עינוי שמעבירים אותו. יש עוד עשורים רבים וטובים של חיים שבאים אחרי, שבהם ראוי להמעיט בצריכת מזון מסוג זה, ובאופן שזה נצרך. כנ"ל "ארץ נהדרת" שעכשיו שאני לא אותה בכלל, כאשר יוצא לי לראות קטע מתוכה, פתאום זה נראה נחות אפילו עם האיפור והשגעון של טל פרידמן במיטבם. זה "ג'אנק פוד" במיטבו: עיסה שומנית שכל המטרה שלה לתת לבטן שלך להרגיש שובע כאילו אידאלי.

ישן 27-12-2010, 12:51

אנחנו לא חייבים
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי מרקויס שמתחילה ב "כמו הכתב אתמול שאחרי שהראו את..."

אל תצפה בזה. קודם כל תהיה בריא יותר, ולא יקרה לך שום כלום. יכול להיות שאיש מעולם לא ישאל אותך, אבל אולי יום אחד יבוא אליך מישהו שתפקידו לשאול "למה אתה לא קורא ידיעות" ואז תענה לו בנון שלנטיות "כי אתם באופן מודע משמשים כשופר פוליטי, אבל מתחזים לשופר של חדשות נטו". ככה, בלי התלהמות מיותרת תגיד ותסיים. ישנה מאסה קריטית של ישראלים מן השורה שגם המתנשאים מן התקשורת לא יוכלו לסבול את מציאותם מעבר לגדר שתוחמת את הטריטוריה שלהם. אני מקפיד מזה שנים רבות לשדר את המסר הפוליטי שלי דווקא על תדרים כלכליים או חברתים, ומשתדל תמיד שזה יבוא כאשר פונים אלי קודם. לטעמי זו שיטה הרבה יותר יעילה מאלף הפגנות או עצומות. אולי יקשה עליך להאמין אבל הרדיקלים הללו, אפילו כאלה שדי מוכרים למי שעוקב, הם לא גיבורים גדולים בכלל כשה"זירה" לא מסודרת מראש כמו שהם רגילים. הם מגמגמים, מתלהמים מתוך מצוקה, מנפנפים בידיים ומאיימים אפילו בטון שגובל בפלילי.... הכל שאלה של לארוב להם במקום ובזמן הנכון. אני לא מצפה שכל אדם יוכל לנווט עצמו למקומות מהם הוא יכול ממש להתעמת מולם ן בסופו של דבר כאשר אתה ישראלי רגיל זה אומר שאתה אדם רגיל, עובד ושאיכפת לו מהילדים שלו ואין לך זמן פנוי למשחקים עם המהפכנים ואנבי הללו. זו הסיבה שאתה צריך "לשים את העשר שקל שלך בקופת הצדקה" בצורת סינון טוב יותר של מה אתה צורך, גם אם אומר שינוי הרגלים.

ישן 27-12-2010, 20:38
צלמית המשתמש של ashoichet
  ashoichet ashoichet אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.07.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי TIMON the mongoose שמתחילה ב "בעקבות פתיח התוכנית ארץ נהדרת"

התעצבנת? אני לא התעצבנתי.

אתה יודע למה? מאותה סיבה שאני כבר לא מתעצבן מהעיתון האוטו-אנטישמי "הארץ". והסיבה היא שאני שנים כבר לא קורא את העיתון "הארץ" ולא רואה "ארץ נהדרת". אני נמנע משני הדברים האלה כמו שאני נמנע מכל מיני דברים בחיים, כמו למשל אכילת צואה ושאיפת אדי דבק. והחיים שלי לא דלים יותר בגלל שאני נמנע מארבעת הדברים האלה. "רב וכבד מכתפי הדלה" הרועה שכוכבי ה"תרבות המיינסטרים" מנסים להעמיס עלי, ואני לא מרגיש שום התחייבות לצרוך את מה שהם מכינים בשבילי. לא צריך להגיע לרמת ההתנזרות של החרדים, אבל כל איש בעל ערכים חייב לדעת לבחור את "גורמי התרבות" שראויים לתשומת הלב שלו ואלה שלא.

ואל תשכח לרגע ש"ארץ נהדרת" מייצגת את התרבות של מיעוט בארץ. כאשר אתה צופה ומגיב לתכנית הזאת אתה מעניק השפעה למיעוט הזה שלא הייתה קיימת אם רק העברת את הערוץ או סגרת את הטלוויזיה.

נערך לאחרונה ע"י ashoichet בתאריך 27-12-2010 בשעה 20:40.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:19

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר