לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 02-02-2011, 20:40
  opula opula אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.08.10
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי עידו403 שמתחילה ב "יש דרכים לעשות את זה"

הדרך הראויה ביותר לטפל בספאמרים היא זאת שתגרום להם ולאלו ששכרו אותם את מרב הנזק על מנת לפגוע באפקיטיביות של מאמציהם הנלוזים ולהניא אותם מהמשך הפגיעה בציבור בדרך זו.

התגובה הראויה במקרה בו ספאמרים מנסים לשווק מוצר או חברה היא בד"כ מחיקת הספאם, מאחר ובד"כ יפעל כאן הכלל "כל פרסום הוא פרסום טוב", כך שבמקרים כאלה אני אכן מדווח למנהלים על האשכול ומוסיף תגובה שמזהירה את הגולשים עד שימחק האשכול. כך נהגתי למשל בפרסומת למזרחי טפחות.

במקרה של שיווק תפקידים לא מבוקשים בצבא, דווקא יש מקום להשאיר את האשכול על כנו, להצביע בפומבי על סממני הספאם הניכרים בו, ולמקסם את החשיפה אליו. זוהי הזדמנות לפקוח את עיני ציבור המלש"בים, ללמד אותו שיעור בקריאה ביקורתית, ולגרום לו להתפכח מגישתו הנאיבית ביחס לצבא המאפיינת רבים. על המלש"בים להיווכח שהצבא, במקום להשקיע את כספי הציבור ברווחת החיילים, שיפור תנאי שירותם, ושמירה על ביטחונם, על מנת להגביר באופן טבעי את המוטיבציה לשרת בתפקידים שונים, בחר לשכור ספאמרים נאלחים על מנת שיתחזו למלש"בים ויבצעו מניפולציות במלש"בים תמימים. אני מקווה שהמלש"בים שרואים כיצד מנסים להונות אותם על מנת שידרגו גבוה תפקידים שונים יעשו בדיוק ההפך ממה שהספאמרים מצפים לו וידרגו את התפקדים שהם משווקים הכי נמוך שאפשר, כדי שקציני הצבא ששכרו את הספאמרים יבינו את המסר - לא זו הדרך להגביר מוטיבציה של מלש"בים.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 02-02-2011, 23:09
  FOXXX FOXXX אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.02.11
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי opula שמתחילה ב "הדרך הראויה ביותר לטפל..."

בעיקרון אתה צודק בקשר לספאמרים מובהקים.

רק שנתפסת על הבן אדם הלא נכון. לא יודע מאיפה בא לך הרעיון הזה בכלל אבל אני לא משווק/מפרסם. לא הייתי ולא אהיה.

בשום דבר בהודעות שלי לא היה שום תוכן של שיווק או פרסום. פשוט העובדה שאני רוצה שיריון כי המנילה של מוגבלת מאוד עקב סעיף פוסל ח'יר. עם היה לי גבעתי וגולני אז די ברור שהייתי בוחר אותם. אבל שיש לך מנילה עם נ''מ תותחנים מאבחן ביטחוני איסוף ושיריון. ברור שתהיה לך מוטיבציה לשיריון. ולכן אני שואל הרבה שאלות פה כי אני רוצה לדעת פרטים.

עכשיו אתה מחשיב את זה שאמרתי בהתחלה שאני רוצה להיות מאבחן שזה היה בערך יום אחרי שראיתי את המנילה שלי אז לא ידעתי מה זה בדיוק.הייתי בטוח שזה תפקיד טוב שבין השאר גם עושה סיורים. התבלבלתי בין זה ומ.צ הרגילים אלה שעוסקים בכל ענייני פלילים של חיילים וגם שומרים בבתי כלא. אחר כך ששמעתי תגובות בפורומים אחרים על התפקיד הזה בין השאר מאלה שהיו שם וסבלו בשמירות כל הזמן בלי הפסקה, שיניתי את דעתי לשיריון.

בקיצור.תפסיק להפיץ שקרים שאני ספאמר ומשווק בפורומים כי זה באמת מתחיל לעצבן שאתה מספים בכל דבר שאני כותב פה.

באותה מידה אתה יכול לטעון שכל האנשים בדיון הזה הם גם ספאמרים משווקים כי הם רוצים שיריון? או כמו שטענת שהבחור שרוצה לקנות כומתה של מג''ב הוא ספאמר שמשווק את מג''ב? וככה תגיד על כל אחד שרוצה משהו?

כנראה לא שמעת את הביטוי ''מורעל'' מישהו עם מוטיבציה גבוהה ליחידה שהוא הולך להגיע אליה. שזה מה שכולנו פה.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:16

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר