לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 12-03-2011, 23:06
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

חבר מתאריך: 28.10.01
ירון, מה אתה חושב שצריך לעשות בתגובה לפיגוע מהסוג הזה?
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי Segmany שמתחילה ב "רעיון מצויין"

איזה תגובה לדעתך, תהיה פרופורציונאלית לפיגוע שבו עומד רוצח מעל שני פעוטות ומשסף אותם למוות?

אני חייב לומר לך, תגובה בסגנון "בעל הבית השתגע" נראית לי הרבה יותר שקולה ועניינית, מכל תגובה
מאופקת. הסיבה לכך היא נורא פשוטה: העדר תגובה קשה לכזה פיגוע, משמעה שחיקה נוספת במעט הרתעה
שעוד נותרה לנו.
בכירי "הזרוע הצבאית" צריכים להרגיש מה שחשו קודמיהם בימים שאחרי מינכן. הם צריכים להרגיש פחד
אלוהים בכל התנעת רכב, בכל פתיחת דלת, בכל חציית כביש. כל תגובה שתהיה פחות מזה - תשכנע אותם
שהעסק משתלם.

הם חייבים להבין שמי ששולח אנשים(אני משתמש במילה אנשים בהעדר מילה אחרת, למרות ששנינו נסכים
שאלה לא בני אדם) למשימה כזו - צריך לדעת שהוא חתם על זר דין מוות לעצמו - גם אם הוא "מארגון
הפרטנרים".

את ה"אופציה הצבאית" אפשר וצריך לעקור מהפת"ח - גם אם זה יכאב להם, וגם אם זה "יחבל בתהליך
השלום" (למרות שתהרוג אותי אם אני מבין, איך אפשר לצפות לדו-קיום עם ארגון שאלה דרכיו).
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 13-03-2011, 10:52
צלמית המשתמש של Segmany
  משתמש זכר Segmany Segmany אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.01
Facebook profile LinkedIn profile Follow me...
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "אנא הרחב מעט לגבי מהי פעילות נכונה שמבטאת את אותו "שיקול דעת" שאתה תומך בהפעלתו"

אני אסביר, למרות שאין לי שום ספק שאתה יודע בדיוק למה אני מתכוון.

אני תומך בתגובה שמסתמכת על מידע מודיעיני, בין אם על מידע מודיעיני שמתקבל בזמן אמת, ובין אם מקומות שמוגדרים בצה"ל בתוך בנק המטרות ומתנגד לכניסה "ספונטנית" של צה"ל רק כדי "להראות להם מי בעל הבית". מה בדיוק? בשביל זה יש מערכת מודיעינית.

האחראים שיש לחסל כוללים את הרוצחים עצמם ואת כל אלו שתכננו ונתנו את הפקודה. לא, זה לא כולל את אבו מאזן וזה גם לא כולל את ילדיו של הרוצח. לגבי כל השאר, כל מי שעוסק בטרור צריך לעמוד לדין בלי קשר למעשה. המעשה הוא רק תירוץ.
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 13-03-2011, 11:50
  אינקה אינקה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.01.09
בא לי להקיא
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי Segmany שמתחילה ב "לא דיברתי על הבלגה"

אני גם בעד תגובה שקולה ועניינית:

לא להתחיל לירות אין סוף תחמושת ולהיכנס בלי יעד מוגדר ובלי תוכניות ברורות, כמו שהיה בלבנון.
אלא להגדיר את היעד היטב - חיסול ישויות הטרור למיניהן כולל הזרועות הפוליטיות שלהן, ולתכנן היטב את המבצע לחיסולן, עד כמה שהדבר אפשרי, בלי כל מני שיקולים עלובי נפש ומגעילים למיניהם, כשהערך העליון והקודם לכל הוא חיי יהודים ולא חיי מחבלים מתועבים ותומכיהם הרבים בקרב משפחותיהם ושכניהם בכל הגילאים ולא כל שיקול מטומטם ורופסני אחר.

בנוסף להתחיל במהלכים נגד תומכי הטרור (כגון חברי הכנסת הערביים, בית המשפט, התקשרות ועוד) בתוך המדינה עצמה.

ולא איזה תגובה שקולה ועניינית כמו שאנו למודים בה עד היום - הפצצת שטחים ריקים, חיסול המחבל המפגע, גינוי וחסל.
ישן 12-03-2011, 22:51
צלמית המשתמש של רועי AZ
  רועי AZ רועי AZ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.01.05
ששששששש... שגדעון לוי לא ישמע!!
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי לבני שמתחילה ב "הזרוע הצבאית נטלה אחריות?.. מצויין!...."

הוא יכתוב טור בהארץ על השימוש המופרז בכוח חסר פרופורציות.. ואיך אנחנו מדווחים בתקשורת על כל מתנחל שנחתך בגילוח!

סיירת צנחנים יצאה כבר לפעולת תגמול על פיגוע במחסום.. רצוי שיחזרו לדפוס הפעולה הזו מהר.. פעולה רב נקודתית שתהמם אותם!!

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:52

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר