לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-04-2011, 08:52
צלמית המשתמש של רועי AZ
  רועי AZ רועי AZ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.01.05
מגעיל עוד פעם.. מה שמסכן את קיומה של מדינת ישראל
בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "כיצד תגדיר את מי שמתעלם מהצד השני ובכלל מעצם קיומו של צד שני ?"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ישראל היפה
באופן המסכן בעליל את המשך קיומה של מדינת ישראל.

היא הנאורות...

על חשבון חיילי צה"ל שיצאו להלחם על הגנת המולדת ולמען תושבי שדרות בא אדם ומקדם אג'נדה פרטית של ליקוק חורי תחת של שונאי ישראל אחרים כדי להתקבל לחוגים "אינטלקטואלים נאורים" ושכבות אליטיסטיות כביכול נאורות - אך שמטרתן אחת - השמדת ישראל והעם היהודי..

כל מתיחת ביקורת ולו המרומזת ביותר היא בגידה חמורה - בחיילי צה"ל, במדינת ישראל ובזכות הבסיסית וההיסטורית שלנו על הארץ הזו..

אתה כשונא ישראל - בעד העניין הזה וזה לא מפתיע אותי....

הצד השני כלל לא מעניין אותי אם הוא בחר ללכת בדרך שהוא בחר בה.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 04-04-2011, 09:59
צלמית המשתמש של רועי AZ

נפלא.. כל אחד בטוח שדרכו היא הנכונה ושל השני תוביל אותנו לאבדון...
בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "אתה כ"אוהב ישראל" לכאורה - תחנוק אותה למוות"

ציטוט:
אוי לנו מאוהבים בדרכך - דרך המובילה אותנו לאבדון.

רק שדרכך הוכיחה את עצמה.. פעם אחר פעם אחר פעם אחר פעם..

בדמם של נשים, זקנים וטף - יהודים חפים מכל פשע, שלא החביאו בבתיהם אמצעי לחימה, שלא פגעו באף אחד.. שנסעו לעבודתם, ישבו להנאתם בבתי קפה וקצרה היריעה מלכתוב.

ישן 04-04-2011, 08:58
צלמית המשתמש של רועי AZ

מגעיל כמובן.. הגישה הישועית של הגשת הלחי השניה...
בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "אולי דוקא התעלות נפש"

ציטוט:
מי שמסוגל לנסות לראות גם את הצד השני ולבטא את מכאוביו הוא "עילוי" ולא פגום.
נכון שמרבית המכאובים נגרמים כתוצאה מהתקפות הרצח והטרור נגדינו - אבל הם בכל זאת קיימים.

נכון שצורת כתיבתו בוטה ומאשימה צד אחד (אותנו כמובן). אבל כאשר "כל העולם" נגדו - זוהי הדרך (לעיתים היא צורמת גם לאוזני ולעיני) בה הוא בחר על מנת להשמע.

שכבר עלתה לנו בדם רב...

אז אתה טוען שכדי לרצות את "כל העולם" שנגדו - הוא מוכן להקריב על המזבח את טובי בניה של מדינת ישראל והעם היהודי שאתה והוא נהנים כ"כ להכפיש ולהתכחש אליו, כל זאת למען עם שלא קיים - צבר של חיות אדם שמתחבאים מאחורי שמלות נשים ועגלות תינוקות - רק בשיל להיראות נאורים ו"עילויים"..

זו אינה אלא בגידה במדינת ישראל - מכאן שאתה והוא בוגדים - אבל בגלל שאנחנו נאורים - אתם לא הולכים בדרכם של הבוגדים....

ישן 04-04-2011, 09:59
  ישראל היפה ישראל היפה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.04
חבל על כל מילה - כולך מלא שקרים ואי יכולת להבין היכן אתה חי
בתגובה להודעה מספר 32 שנכתבה על ידי רועי AZ שמתחילה ב "כמובן.. הגישה הישועית של הגשת הלחי השניה..."

שלא לאמר שאינך מבין את הנכתב ואת הנאמר.

הכנוי בוגדים מתאים לאלו המוכנים להפקיר את חיילי צה"ל בעבור שליטה על קברים קדושים, שאין כל בטחון שאכן הם אוטנטיים. בוגדים ( אני פשוט משמש במילים שלך - למרות שהגדרת בגידה היא כנגד פעולה מכוונת בראש צלול) או יותר נכון טועים בגדול, אינם פועלים בראש צלול ומוטים ע"י אמונה עוורת - הם אלו שאינם רואים/משלימים עם המציאות ועשויים להביא לחיסולה של מדינת ישראל.

בוגדים ( שוב אני משתמש במילותיך) הם אלו שהביאו עליך חינוך קלוקל ולחשיבה מעוות של העולם בו אתה חי ושל החיים בכלל. אינך נמצא בחלל ועמוד האש והעשן אינם מצביעים על כוון הדרך אלא על הרס וחורבן.
ישן 04-04-2011, 10:11
צלמית המשתמש של רועי AZ

מגעיל כרגיל אצל השמאל הישראלי.. אין להם מה לכתוב וכותבים שהצד השני עילג ושאינו מבין..
בתגובה להודעה מספר 33 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "חבל על כל מילה - כולך מלא שקרים ואי יכולת להבין היכן אתה חי"

ציטוט:
שלא לאמר שאינך מבין את הנכתב ואת הנאמר.

הכנוי בוגדים מתאים לאלו המוכנים להפקיר את חיילי צה"ל בעבור שליטה על קברים קדושים, שאין כל בטחון שאכן הם אוטנטיים. בוגדים ( אני פשוט משמש במילים שלך - למרות שהגדרת בגידה היא כנגד פעולה מכוונת בראש צלול) או יותר נכון טועים בגדול, אינם פועלים בראש צלול ומוטים ע"י אמונה עוורת - הם אלו שאינם רואים/משלימים עם המציאות ועשויים להביא לחיסולה של מדינת ישראל.

חיילים צה"ל מגינים על הקברים כדי לאפשר את חופש הפולחן של היהודים... אבל היות ואתה עובד אלילים (סוגד לכל מיני פיסות נייר ואנשים "אינטלקטואליים") ואתה שונא יהודים, אז אתה משווה את מי שרוצה להתפלל בנחת ושזו זכותו המלאה והלגיטימית ושאינו רואה עין בעין עם רצונותייך להביא כליה על עם ישראל - לבוגד....

בוגדים ( שוב אני משתמש במילותיך) הם אלו שהביאו עליך חינוך קלוקל ולחשיבה מעוות של העולם בו אתה חי ושל החיים בכלל. אינך נמצא בחלל ועמוד האש והעשן אינם מצביעים על כוון הדרך אלא על הרס וחורבן.

חסר לך שנות אור להגיע לקרסוליים של אלה שחינכו אותי... הם בטח לא חינכו אותי לאוטואנטישמיות וכניעה. צר לי לאכזב אותך - לא שאתה נחשב בכלל כאחד שאאכזב אותו - (זו זכות גדולה)

ישן 04-04-2011, 12:19
צלמית המשתמש של רועי AZ

מגעיל אני מעדיף למות מחנק ושהכיבוש ישחית את הנוער שלנו ואת החברה שלנו בעוד 63 שנה
בתגובה להודעה מספר 40 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "לא - הוא סיכן את הישוב למען מטרה נעלה של הקמת המדינה"

ציטוט:
מאחר והמדינה הוקמה בדם יזע ודמעות - על פי היכולת שלנו. כל נסיון לבלוע נתח גדול יותר יביא לחנק

ובלבד שלא יזרקו אותנו לים כמו שאתה תומך בזה ורוצה עד מאוד שזה יקרה.. עוד היום!!

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:21

הדף נוצר ב 0.11 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר