לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 27-04-2005, 01:40
צלמית המשתמש של stoned
  stoned stoned אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.11.02
או לחלופין, במה שונה בירה כל שיכר אחר?
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי HummerH1 שמתחילה ב "בירות?? בפסח?? בעעעע......."

הרי על מנת להכין שיכר אנו זקוקים לחומר גלם סוכרי/עמילני עם שמרים מתאימים ולחכות שהוא יתסוס ויהפוך לאלכוהולי.
מה זהמ שנה אם המקור העמילני/סוכרי הוא חיטה, דבש, קני סוכר, אורז (לאוכלי קטניות), תירס, שזיפים או ענבים? (ואם זה לא משנה, אז גם יין הוא לא כשר. האם אתם חושבים שלבני ישראל היה זמן להכין יין?)
מה שהופך את הדת שלנו לכ"כ בלתי נסבלת וגועלית זו התכונה של לנסות להיות "יותר צדיק מהאפיפיור" ובכך להמציא החמרות ודיקדוקים שלא היו קיימים עד כה, רק כדי להראות שהינה, אנחנו "יהודים יותר טובים".

זה הוכח במנהג הבזוי ללבוש כיסוי ראש כל משך היום (לא מופיע בתנ"ך בשום מקום. זהו מנהג מאוחר יותר), ממשיך בדיני כשרות (עוף נחשב כבשרי בגלל "מראית עין") ונגמר בכך שכל מוצר המכיל חיטה שלא כיסחו לה את הצורה נחשבת כחמץ.

אני חילוני גמור ולא אכלתי לחם עדיין. למה? מתוך סמליות.
אבל כל הקרקס המיותר הזה של לבדוק בציציות האם יש חשש של חשש לשאריות של קמח בכל מוצר? זה עלבון לשכל הישר (כפפות גומי כשרות לפסח בה האבקה העמילנית שעל הכפפות מקורה לא בדגן יש לך כבר?).
ואם היה קיים אלוהים, אני מתפלא איך הוא לא הביא עלינו את המבול פעם נוספת, רק כדי לשטוף את הזוהמה של אלו הטוענים שהם נציגיו עלי אדמות.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 27-04-2005, 08:08
צלמית המשתמש של kukURIku
  kukURIku kukURIku אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.09.02
שלח הודעה דרך MSN אל kukURIku
הקרקרס הזה סופו להיעלם
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי stoned שמתחילה ב "או לחלופין, במה שונה בירה כל שיכר אחר?"

מטרתו למנוע מאנשים לחשוב ולהשתמש בשכל הישר. תמיד קל יותר לשלוט בעדר חשוך מאשר בציבור חושב. מי שרוצה לחפש פירורי לחם בדוגלי - שיבושם לו. אבל סופם להיעלם כאשר הדת תתקדם אל המאה ה-21. מי שעושה את זה מתוך מסורת, מתוך סתם סיבה לניקיון שנתי בבית - אחלה סיבה. מי שעושה את זה מתוך אמונה שלאלוהים באמת אכפת מהבירה שיש לי במקרר או מהפירור לחם שנתקע לי בתוך המקלדת מלפני חצי שנה - הוא "מילה המייצגת אדם לא חכם".
אחרת, הדת שלנו תהפוך לעוד אוסף סתמי של טקסי עבודת אלילים וסגידה לחומריות.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:17

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר