לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 29-04-2011, 18:52
צלמית המשתמש של looklook
  משתמש זכר looklook looklook אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
בצד הדרך מוטלים מתיהם. אסד ממשיך לטבוח במתנגדיו. האיחוד האירופי עדיין שוקל סקנציות

http://news.walla.co.il/?w=/2/1819194

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4062336,00.html

לדברי פעילים בסוריה, עשרת אלפים איש הפגינו נגד אסד בדמשק - ההפגנה הגדולה ביותר שנראתה בבירה מאז תחילת המהומות. בדרום ממשיכים הצלפים שפרס הנשיא הסורי לירות על כל מה שזז: 15 גופות פונו לבית חולים ליד דרעא, 24 נהרגו היום בסך הכל. מועצת זכויות האדם קראה לשלוח ועדת חקירה
__________________________________________________ __________________

גולדסטון בדרך לכתוב עוד דו"ח שמאשים את היהודים. אגב, ערוץ 10 פרסם אתמול כתבה מהטלוויזיה הסורית שבה נראה אדם מאשים בפרוץ המהומות את "ש"ס היהודית". זו לא בדיחה. מסתבר שלא רק דרעא בכותרות, גם דרעי.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 29-04-2011, 20:18
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

זה בסדר, בנוגע ללוב הם כבר מפיצים טענות שהמשטר נותן ויאגרה לאנשיו לצורכי אונס...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי looklook שמתחילה ב "בצד הדרך מוטלים מתיהם. אסד ממשיך לטבוח במתנגדיו. האיחוד האירופי עדיין שוקל סקנציות"

של מתנגדות משטר.

אין לי מושג אם זה נכון, ואין לי ספק שהמשטר שם מסוגל לזוועות שכאלה - אבל העיסוק האובססיבי בלוב,
בשעה שבסוריה מתחולל טבח משמעותי לא פחות - מעוררת את כל מה שנאמר בשנתיים האחרונות על
"האחד" - צריך להיות אוייב של ארה"ב כדי לגרום להססן הזה להסס לגביך. כאשר מדובר בגורם שאינו עויין,
או שהוא עויין אך מאוד-מאוד חלש - צפה פגיעה מ"האחד" הנחוש.

כל הדיבורים הצבועים על "אחריות להגן", מריחים כמו אחד מקברי האחים שללא ספק נוצרים בעשרותיהם
בדרעא, חומס, לטקיה וכד'...
ישן 29-04-2011, 22:08
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

אני מתפלל ומייחל שזה לא יהיה הוא. הרפו' מתעקשים לחפור לעצמם בורות, אין ספק
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי Sam Weller שמתחילה ב "אם האלטרנטיבה תהיה דונלד טראמפ אז הדילמה תהיה קשה מאד"

מכל שדה המועמדים הפוטנציאליים הנרחב שלהם, כמעט כולם מתחמקים מ2012, בגלל הפילוג העצום בתוך
המפלגה, פילךוג שהופך כל בחירות נשיאותיות, מטיול לסיוט.

הכסאח האדיר בין המחנה הפחות שמרני למחנה היותר שמרני בא לידי ביטוי בבחירות האמצע, צכאשר
הסתבר שיש מספיק אדיוטים במפלגה שמוכנים להפסיד בחירות ובלבד שייבחר מישהו שאינו שמרני מספיק.
הגישה המטומטמת הזו עלתה בכסא בטוח בדלאוור, ומנהיג הדבילים הללו, הסנאטור ג'ים דה-מינט מכריז עליה
בגאווה.

התוצאה היא שמנהיגים בעלי פוטנציאל, פשוט חוששים שהמחנה שאליו הם לא שייכים, יעשה חרם - וכך
אובמה ינצח בהליכה.

כיום הרפובליקני שנסקר הכי טוב מול אובמה, הוא מועמד-הקש: המועמד הגנרי הרפובליקני מנצח את אובמה,
בעוד שהמועמדים בפועל, נמצאים כולם בפיגור:

מיט רומני מרחיק את האוואנגליסטים הוקתולים (הוא מורמוני, ודי מעצבן, האמת).
ניוט גינגריץ' מרחיק את המתונים (וכעת גם את הימין הדתי, לאור הסיפורים שלו שנחשפו).
האקבי מרחיק את המתונים-חילונים.
פיילין - כנ"ל.
שני המועמדים השקטים, מיץ' דניאלס וטים פולנטי (מושל אינדיאנה היוצא ומושל מינסטוה לשעבר, בהתאמה) הם בערך השניים היחידים שנראים לי סבירים - ודניאלס עוד לא הכריז בכלל שיתמודד (למרות
שאחרי פרישיו של מושל לואיזיאנה, היילי ברבור, נראה שהוא מתכונן להצטרף).

מאוד עצוב שהרפו' דופקים לעצמם סיכוי למהפך, בעיתוי כ"כ קריטי לארה"ב (ולנו...). אינשאללה הם יתעשתו
שם, למרות שאני לא רואה את זה קורה...
ישן 30-04-2011, 19:49
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

לפני שבוע פורסם סקר שהראה שבמחנה הפרוגרסיבי - אין לו מתחרים
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי קגנס שמתחילה ב "אגב, אני תוהה אם בתוך המפלגה הדמוקרטית עצמה לא יקום יריב לאובאמה"

הוא כנראה איבד המון נקודות בקרב הblue dogs, שהמדיניות שלו גרמה להם לאבד עשרות מושבים בבית
הנבחרים וכמה מושבים בסנאט (וכנראה תעלה להם בלפחות מושבים נוספים ב2012, כאשר תהיה
התמודדות במדינות מאוד רפובליקניות, שכרגע מכהנים בהן סנאטורים דמוקרטיים) - אבל המחנה הזה
הוכח בשנים האחרונות, כחלש מאוד בכל מה שנוגע להתגייסולת בפריימריס.

בשעתו דובר על כך שאוון ביי (הסנאטור לשעבר מטעם אינדיאנה), שפרש לפני חצי שנה מהסנאט "כדי
להקדיש זמן למשפחה", למרות שהיה בעל סיכוי לא רע לשמור על כסאו (הוא אהוד למדי במדינתו, שאוהבת
שושלות - והוא בנו של מושל - ועם רקורד של מאה אחוז הצלחה בהתמודדויות עבר שונות), שוקל התמודדות
מול אובמה בפריימריס - אבל סיכוייו שואפים לאפס. הימין הדמוקרטי נמצא בשקיעה מתמשכת, ונכון שאם
ביי היה המועמד הדמוקרטי, לרפו' היה כמעט בלתי אפשרי לנצח אותו (במסגרת העקרון שאומר שלמתונים
קשה להבחר בפריימריס, אבל קל בהרבה בבחירות כלליות) - אבל הוא התנגד לobamacare, והפגין ניציות
רבה מדי במדיניות החוץ, כך שמבחינת הגרעין הקשה של הדמוקרטים, הוא מחוק.

אני לא מאמין שיש מישהו במפלגה שיעשה שטות כזו, להתמודד מול נשיא מכהן - ועוד כזה שנבנה סביבו
במכוון, פולחן אדיר (מי שרואה איך אנשים כמו כריס מת'יוז מסקרים אותו, עלול לחשוב שבאמת הוא
ניאו שבא לפרק את המטריקס ולהביס את המכונות...).

המזל שלו - היריבים שלו זה הרפו' של המאה ה21 - אלה שרק מחפשים תירוץ להתקוטט זה עם זה...
ישן 30-04-2011, 20:54
  קגנס מנהל קגנס אינו מחובר  
מנהל

חבר מתאריך: 31.07.06
כל זה מוזר למדי בהתחשב בכך שאני רואה בציבור האמריקאי בכללו הרבה אי נוחות מאובאמה
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "לפני שבוע פורסם סקר שהראה שבמחנה הפרוגרסיבי - אין לו מתחרים"

ו"אי נוחות" זה כמובן מונח עדין מאוד. בין אם מדובר ברפובליקנים (והקיצוניים שבהם, כולל אימא שלי, משווים אותו ללא היסוס להיטלר על בסיס קבוע...) ובין בדמוקרטים. סקר שנתקלתי בו לאחרונה טוען שיש רוב בקרב האמריקאים שמצהירים היום שבשום אופן לא יצביעו בעד אובאמה בבחירות. הבעיה, אכן, היא בהעדר יריב הולם נגדו בין אם במפלגה שלו ובין אם בקרב הרפובליקנים. זה בסך הכל די עצוב. ככל הנראה, הרבה מצביעים כמוני ייאלצו להצביע למועמד רפובליקני ובניגוד לעמדות שלהם בנושאים חברתיים שונים בגלל התפקוד האיום שלו בתחום החוץ וההנהגה הלקויה שלו באופן כללי.
ישן 30-04-2011, 21:20
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

כל מה שכתבת נכון והגיוני - אבל הרבה אנשים לא יצליחו להצביע לרפו' שאינו מהמחנה שלהם
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי קגנס שמתחילה ב "כל זה מוזר למדי בהתחשב בכך שאני רואה בציבור האמריקאי בכללו הרבה אי נוחות מאובאמה"

הקיטוב בתוך המפלגה הזו הוא ברמה הרבה יותר משמעותית מהפערים שקיימים נאמר, בין הליכוד לבין
האיחוד הלאומי.
במסטצ'וסטס (מדינה שבה לא נבחר רפו' לקונגרס מזה עשורים - עד לסקוט בראון שזכה בכס הסנאט של טדי
קנדי) יש רוב, כנראה, בתוך המפלגה הרפו' שרוצה להפיל את בראון בפריימריס (הוא אמור לעמוד לבחירה
בשנה הבאה - שכן נבחר במקום קנדי בבחירות מיוחדות), שכן הוא לא מספיק שמרני לטעמם. העובדה שהדבר יביא באופן ודאי לזכיית מועמד דמוקרטית (שיהיה מן הסתם מהזרם הפרוגרסיבי של המפלגה), ממש
לא מטרידה אותם.

הבעייה שבמציאת מועמד רפו' שיצליח לגשר על הפערים העצומים שבין המחנה הפחות שמרני למחנה היותר
שמרני, היא משמעותית - ולדעתי מעמידה בסימן שאלה מספר גדול של קולות, שגדול יותר בהיקפו ממספר
הקולות של מאוכזבי אובמה שיצביעו רפו'.

כיום אובמה לא יכול לנצח את הבחירות - אבל הוא בהחלט יכול לסמוך על הרפו' שיצליחו להפסיד אותן. אם לא
נראה איזשהו נס של התלכדות מאחורי מועמד שיהיה אפור מספיק בשביל לא למשוך אש (מה שפוסל כמובן
את ה"כוכבים" פיילין, טראמפ וכד'), אני חרד מכך שהמחנה שיפסיד את הפריימריס, יבחר להישאר בבית,
באופן שיבטיח כהונה שנייה לאובמה.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:11

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר