לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 02-05-2011, 23:35
  jsphs7 jsphs7 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.07.08
היפכא מסתברא
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי skydiver שמתחילה ב "דיווח איראני: מטוסים ישראלים מתאספים בעיראק לקראת תקיפה"

גלוי נאות: אין לי כל מידע על קיום הערכות או העדרה של כוננות.

אני שם לב לאופי המלגלג של הידיעה וצטוט של כן F18 או F22 או A10 או מה שלא יהיה.

השאלה המתבקשת היא האם לאור ההגיון שלהם זה לא זמן טוב מצידינו לתקוף?

האיראנים בנו סביבינו את החיזבאללה בצפון, החמס בדרום כשלשניהם עורף צבאי ומדיני בסוריה.

בזמן מלחמה סוריה גם אם לא תתערב ישירות בלחימה באפשרותה לספק הספקה, תחמושת, עורף מבצעי, תשתית מודיעינית, ואולי אפילו מיטה חמה.

כיום בסוריה שלטון המעוט העלאווי נלחם על חייו. הצבא נשלח לדכא מהומות בעזרת טנקים. לכולם ברור שאם אסד יפול מהשלטון הוא יתלה בכיכר המרכזית לצד משפחתו, הצמרת המדינית, הצבאית, המנהלית והכלכלית במדינה שעל פי הדווחים שלובים אלה באלה.

בעת הזאת אני לא רואה את סוריה מעיזה להכנס או לאיים במלחמה בישראל. גם אם תפרוץ מלחמה מלחמה עם החיזבאללה האם הצבא הסוריה יספק תחמושת לחיזבאללה?

במצרים, יש שלטון זמני - בקרות מלחמה מזרח תיכונית - האם מצרים במצבה הנוכחי יכולה להרשות לעצמה הרפתקאות? ואני לא מדבר על חמומי המח והטוקבקיסטים בסגנון חלק מהכותבים ב- YNET (למען הסר ספק, חלק, יש תגובות עם פרשנות לא פחות טובה מהמאמר המקורי).

על כן, אני מבין למה האיראנים חוששים שתקיפה שהם מאמינים שהיא בדרך צריכה להתחיל פחות או יותר בעת הזאת בזמן הברדק המזרח תיכוני וכשהעורף שלהם בסוריה מתנדנד כסירה בים גלי.

כמו שאמרתי בפתיח, אין לי כל מידע רק קריאה של הכתוב בחלק מהעיתונות היומית.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:54

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר