לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 20-05-2011, 12:00
  ITZIK555 ITZIK555 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.10.09
דחוף--האם יש עוד סיכוי לחזור לקרבי בזמן הקרוב???

שלום ,התגייסתי במרץ 2011 לקרבי ומסיבות שונות וקושי התחלתי ביקשתי וחפרתי לכל המפקדים שאני רוצה לעזוב ולרדת לג'וב,אך בכל הזמן הזה לקחתי חלק בכל הפעילויות,תכנים ולא עשיתי בעיות{לא שישבתי כל היום בחדר או משהו כזה}.התהליך לקח הרבה זמן והספקתי לעבור בו{דרך כל הדרגים} מהמ"כ שלי ועד למפקד בא"ח סגן אלוף שלבסוף החליט לשנות לי תשיבוץ והאופציה הריאלית היחידה שהוצעה לי הייתה קורס מפעיל תקשוב מבצעי,והסכמתי לקבל תקורס.
התאריך שהייתה לי תשיחה שבה שונה לי השיבוץ הייתה לפני חודש ועד לפני שבוע הייתי כמו כולם שתכלס כבר עברתי חצי טירונות.כבר החזרתי תנשק והציוד שלי עבר למישהו חדש אבל לא חתמתי על טופס טיולים{או שבעצם זה שנתתי תציוד למישהו אחר והזדכתי על הנשק אומר שכבר סיימתי עם כל זה???בתכלס לא חתמתי על שום טופס}.ביום ראשון אני אמור להתייצב לתחקיר/סיווג בטחוני במז"י ואני לא יודע אם אני עוד אמור לחזור לבסיס שלי או שלא.עכשיו השאלה שלי היא כזאת אם פיספסתי תהזדמנות לחזור להמשך הטירונות ??אם יש בכלל מישהו שאפשר להעלות את זה בפניו במז"י ביום של התחקיר???{דרך אגב עדיין לא הגשתי תטפסים של הסיווג ולמעשה אני בטח אצטרך לעשות אותם שוב כי שיצאתי מהבסיס לא אמרו לי שאני לא יחזור והטפסים עדיין בבסי הקודם שלי},או שאני צריך לעשות תקורס ואחר כך להתחיל לעבוד על לחזור...
אני שייך להנדסה קרבית ורוב הסיכויים שהם בונים עליי שאני יחזור לשם אחרי הקורס כי כל מי ששאלתי אמר לי שמהנדסה לא יוצאים בשום מצב...
בקיצור אני מעוניין לדעת באיזה מצב אני עומד כרגע ומה האפשרויות שלי

תודה רבה לעוזרים
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:01

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר