לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 11-06-2011, 16:07
צלמית המשתמש של bx1905
  bx1905 bx1905 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.03.11
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי Benjamin Willard שמתחילה ב "קראת את אשכול המשפטים המדכאים..."

להפך הגוף מגיב יותר לאט אצל בני 50 (בלי לפגוע בלופי או באשר היקרים כמובן) מנהג בן 30 שהגוף שלו צעיר יותר ומגיב מהר יותר.

לכל נהג יש שריטות משלו ,אבל הגיל עושה את שלו ומפסיקים עם הדברים שמסוכנים אחרי 21 בערך או כמה שנים אחרי והשריטות האלה לא גורמות לתאונות קשות אלא בעיקר של פח בלבד ולא יותר מזה. לזה יש פיתרון אחר שהוא כל תאונה של פח המשטרה צריכה לחקור עם קנס עם נקודות לנהג האשם ואם צריך גם שלילה ואז גם האחוז שלהן ירד לבד כבר עם חוק יותר קשה.

כמובן יש את הנהגים שהם לא הרוב שממשיכים לנהוג באופן מסוכן,אבל הם לא הרוב ולכן 21 לדעתי זה הגיל לרישיון נהיגה אזרחי.
לסיכום אחרי גיל 21 רוב הנהגים מפסיקים עם השטויות המסוכנות על הכביש ובגיל 21 זה הרבה יותר בטוח לתת רישיון מאשר בגיל 17 לדעתי.

Seinfeld forever

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 11-06-2011, 17:08
צלמית המשתמש של bx1905
  bx1905 bx1905 אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי talaus שמתחילה ב "[QUOTE=bx1905]להפך הגוף מגיב..."

הוא מדבר על הנתונים של הביטוחים כנראה והם לא נכונים בשטח הסטטיסטיקות האלה,כי הרבה תאונות פח קלות או עבירות תנועה בפועל נעשו על ידי משהו אחר בכלל ולא על ידי בעל הביטוח או בעל הרכב.
אנשים מחליפים עבירות תנועה ותאונות פח,כאשר יש קשרים טובים גם מול השוטרים עצמם בלי בושה כאשר אדם אחר יודע שיש לאותו אדם בעיה עם אותה עבירה עקב נקודות או משפט וראיתי את זה בעיינים שלי ונדהמתי,ולכן הנתונים לא אמינים לא של המשטרה ולא של הביטוחים ויש אחוז לא מבוטל שהוא שקר בנתונים עליהם הוא מדבר.

אתה רוצה נתונים אמינים באמת? המשטרה חייבת לקחת חלק בכל תאונת פח שהיום רק הביטוחים לוקחים בזה חלק והביטוחים צריכים להעלות ולהוריד את הביטוח לפי העבירות תנועה של אותו נהג וכל הנהגים באותו רכב. במילים אחרות שיתוף פעולה של המשטרה עם חברות הביטוח יתן את הנתונים היחידים שבאמת נכונים עם עוד כל מיני תקנות שונות לעצור מראש את הקומבינות עליהן דיברתי.

קח לדוגמא אנשים מבוגרים הורים לילדים בני 18+ עם רישיון שלוקחים מהם עבירות של מעבר בצומת באדום או בעל שלוקח בשם האישה עבירה על מהירות ועושים את זה גם עם תאונות פח קלות והנהג ברכב הנפגע לא מתנגד כל עוד הביטוח משלם בדרך כלל.

Seinfeld forever

ישן 11-06-2011, 10:37
צלמית המשתמש של MS_Rogue
  משתמש זכר MS_Rogue MS_Rogue אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.03.10
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי bx1905 שמתחילה ב "יש לזה פיתרון לתת רישיון אחרי..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי bx1905
יש לזה פיתרון לתת רישיון אחרי גיל 21 או אם כבר רוצים לתת לבני נוער לנהוג מתחת לגיל 21, לתת רישיון עד ליום שישי בצהריים בלבד וכל נהג חדש שיתפס נוהג בלילה של שישי שלילה מיד על ידי קצין כולל גרירה של הרכב ל 30 יום ובבית המשפט לחייב את השופטים לפי חוק לקחת את הרישיון ל 3 שנים בלי הזהרה בלי הקלות עם קנס כבד מאוד.
זה כולל את החופשים בתיכון בלילות כולל החופש הגדול,אם הנער הוציא רישיון בתיכון.

אתה יוצא מנקודת הנחה שכמות הנהגים הקטלניים או סתם המסוכנים יורדת עם הגעה לגיל 21...

אז קצת חדשות - היא לא. נהג ישראלי בן 21 איננו פחות מסוכן מנהג בן 18. אם תבדוק את הסטטיסטיקות אתה תראה בעצמך.

מעבר לזה, סקופ: חלק ניכר מהנהגים שהרגו אנשים לא היו שיכורים, לא נהגו בלילה של שישי וחלק אפילו נהגו למרות שלא היה להם רשיון (או שנשלל להם)...

הגבלת רשיונות איננה הפיתרון. הגברת האכיפה והחמרת הענישה (שתיהן ביחד, לא רק אחת מן השתיים) הן הפתרון.

ישן 11-06-2011, 12:53
צלמית המשתמש של צ'נדלר בינג
  צ'נדלר בינג צ'נדלר בינג אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.06.06
בתגובה להודעה מספר 26 שנכתבה על ידי שמולביץ אשר שמתחילה ב "בתאונה נהרגו שלושה אחים ונוסע..."

יש הרבה אנשים שאין להם את המעצור הזה בראש שאומר להם "רגע, אולי אם אני אעשה ככה וככה אז מישהו עלול להיפגע או למות אז כדאי, לשם הזהירות, להימנע מלעשות זאת".

זה תקף לגבי נהגים ולגבי כל מיני אנשים בכל מיני סיטואציות, למשל, מישהו ששם על אדן החלון עציץ קטן שיכול ליפול למטה על הראש של מישהו במקרה שתהיה רוח חזקה.

הדרך היחידה להתמודד עם אנשים כאלה היא להפחיד אותם מראש. נהג שיודע שאם יתפסו אותו נוהג יותר מ20 קמ"ש מעל המותר אז הוא יקבל שלילה לעשר שנים זה אדם שסביר להניח שיהיה זהיר.

יש לי ידידה שנתפסה לפני כשלושה חודשים על נהיגה במהירות מופרזת וקיבלה דו"ח של כ-750 ש"ח. אז היא התבכיינה על הכסף אבל אתה חושב שזה גרם לה להפסיק? לפני שבוע היא קיבלה דו"ח 1,000 ש"ח על נהיגה תוך כדי דיבור בסלולר.

כשאתה מדבר איתה היא בכלל לא מפנימה את זה שהיא עשתה דברים שמסכנים חיים. דו"חות לא עוקרים את הבעיה אצל אנשים כאלה.

ישן 11-06-2011, 12:56
  op9090 op9090 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.04.07
בתגובה להודעה מספר 26 שנכתבה על ידי שמולביץ אשר שמתחילה ב "בתאונה נהרגו שלושה אחים ונוסע..."

חיפה: שלושה בני משפחה אחת וחבר נהרגו בתאונה

תושבי עכו העתיקה התעוררו מוכי הלם עם קבלת הבשורה המרה על מותם של שלושת בני משפחת עורבי: אחמד, שאדי ומוראד - שרכבם התנגש בעוצמה בחומת ביה"ס הטכני. חברם, שאדי סורי, קיפח גם הוא את חייו. חבר אחר החליט לוותר על הבילוי הלילה - ובכך הציל את חייו

אחמד עורבי יצא אמש מביתו שבעכו העתיקה לבילוי שגרתי של סוף השבוע. עמו ברכב ה-BMW היה חברו שאדי סורי וקרובי משפחתו, מוראד ואחמד עורבי. חבר נוסף שהיה עמם החליט ברגע האחרון לוותר על התכנית ויצא מהמכונית - ואת מקומו תפס בן משפחה נוסף, שאדי עורבי, רק בן 13. הארבעה החלו בנסיעה ויצאו להעביר את הלילה בחיפה, כשאותו החבר שביטל את השתתפותו לא ידע כי בכך הציל את חייו.

http://www.mako.co.il/news-israel/l...&pId=2082585621
ישן 11-06-2011, 13:38
צלמית המשתמש של רועי AZ
  רועי AZ רועי AZ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.01.05
מגעיל לא, זה חוסר אחריות של הנערים.. וזו תרבות נהיגה ש הכי רווחת במגזר הצעירי אבל לא רק
בתגובה להודעה מספר 42 שנכתבה על ידי sheep שמתחילה ב "זה פיגוע טרור. [QUOTE=רועי..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי sheep
כל סך הפשעים והעבירות על החוק שעושים ערבים - זה על רקע לאומני.

אמת לאמיתה.

אתה יכול לעמוד על הראש שנתיים - זו עובדה כמו שאם תסתכל עכשיו לשמיים תסתנוור מן השמש.

(למרות שכשמאלני אתה מסוגל לטעון שיורד גשם ושמאלנים אחרים יאמינו לך)

נערך לאחרונה ע"י רועי AZ בתאריך 11-06-2011 בשעה 13:47.
ישן 11-06-2011, 13:53
צלמית המשתמש של רועי AZ

לא זה לא טרור כמו שאתה רגיל - זה נקי מדם ומחלקי גופות
בתגובה להודעה מספר 44 שנכתבה על ידי Benjamin Willard שמתחילה ב "1. איך גניבת רכבים זה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Benjamin Willard

1. איך גניבת רכבים זה טרור?

אבל המניעים הם לאומניים (תלמד לקרוא) ומטרתם לפגוע ולמרר חיים

2. איכס. גזענות.

אם אין לך טיעונים עניינים אל תכתוב..

נערך לאחרונה ע"י רועי AZ בתאריך 11-06-2011 בשעה 13:55.
ישן 11-06-2011, 14:16
צלמית המשתמש של רועי AZ

מגעיל אתה לוקח סעיף אחד מתוך מכלול שלם ומתמקד רק בו
בתגובה להודעה מספר 46 שנכתבה על ידי Benjamin Willard שמתחילה ב "1. לא. המניעים הם כלכליים...."

ציטוט:
1. לא. המניעים הם כלכליים. תתפלא אבל הערבים לא שונאים אותך עד כדי כך... אם זה היה חינם הם לא היו טורחים לגנוב רכבים... רוב הפשיעה במגזר הערבי נובעת מהכלכלי-חברתי, וזה שהמשטרה פשוט מפחדת מהם...

ובכן, גניבת רכב והתפרצות לבתים ונסיעה פרועה ומסוכנת והטלת פחד והפגנת שליטה ברחובות ביום כיפור, וסחר בסמים ודרדור ילדות יהודיות לזנות ולסמים ומעשי רצח ותקיפה שמתרחשים אחת לתקופה - הם לא פשעים שנעשים ממניעים כלכליים.. הם מניעים לאומניים

אתה חושב שאם תתייחס לזה כמו שאתה מוצא לנכון, זה אולי יוריד את זה למימדים רגילים של פשיעה ברובד של אוכלוסיה קשת יום שקיימת בכל מדינה בעולם... אבל רק מנותק ואטום יכול לומר זאת. המימדים המפלצתיים של התופעה, נובעים בגלל מניעים לאומניים. אם לא רצח המוני של יהודים - אז לפחות למרר את חייהם.

2. מה שאתה כותב פה ובמקומות אחרים זה פשוט גזענות ושנאת אדם... לא שאני אוהב אדם גדול, אני גם לא עיוור... אבל אתה לוקח את זה לרמות...

מה שאני כותב פה זו האמת (שהלוואי והיתה אחרת!!)

ישן 11-06-2011, 14:46
צלמית המשתמש של רועי AZ

לא זה אתה טועה.. אני חי את המציאות כהוויתה. אתה מנותק.
בתגובה להודעה מספר 48 שנכתבה על ידי Benjamin Willard שמתחילה ב "אתה טועה, ואני לא לוקח סעיף..."

ציטוט:
אתה טועה, ואני לא לוקח סעיף אחד, אני מתכוון לרוב המוחלט של הפשיעה במגזר הערבי. הרוב נובע מכלכלה חברה ויכולת של המשטרה לאכוף את החוק. יש רקע לאומי, זה ברור, אבל זה ממש לא הגורם המניע... אתה באמת חושב שלערבים כאינדבידואלים אכפת ממך עד כדי כך שהם רק זוממים איך למרר לך את החיים?

אני לא אומר שאין אצלהם שנאה ליהודים, אבל אף אחד לא ילך לפרוץ לדירות רק בישביל להציק ליהודים...

אתה די סותר את עצמך.. לא? אם הם שונאים - אז מטבע הדברים גם ייתנו לך להרגיש זאת היטב...

וכן, זה בדיוק העניין, שלהם כאינדיוידואלים אכן "לא איכפת ממני" והם מביעים זאת בשלל דרכים.

כל הפשיעה במגזר הערבי מניעיה לאומניים! (חוץ מרצח על כבוד המשפחה או סכסוך פנימי) שכל תכליתם למרר את חייך. אין להם אפשרות לעשות את מה שעושים אחיהם בשטחים (חוץ מאלה שכבר משת"פים עם גורמי הטרור שם) לכן הם מסתפקים בטרור הפלילי...

ישן 11-06-2011, 15:28
צלמית המשתמש של רועי AZ

לא זה רק מסביר למה אתה מתחמק מלענות בנושאים שכואבים לשמאלני הממוצע
בתגובה להודעה מספר 52 שנכתבה על ידי Benjamin Willard שמתחילה ב "ועניתי לך, שלפי ראות עיני את..."

ציטוט:

ד"א אי לא מבין את השאלה הזאת בכלל, ואם הייתי שמאלני זה לא בסדר?

ושעונה בצורת ססמאות וקלישאות - "מצד שני אני גם לא עיוור שטוף שנאה,"

ישן 11-06-2011, 15:36
צלמית המשתמש של רועי AZ

לענות כמו שצריך למה שאני כותב.. ולא לכתוב בסגנון - במילה אחת. שטויות
בתגובה להודעה מספר 54 שנכתבה על ידי Benjamin Willard שמתחילה ב "ממה התחמקתי לענות?"

ציטוט:
ממה התחמקתי לענות?

אני הרחבתי וכתבתי ופירטתי על מה שידוע לי (והרבה) מתוקף החיים שלי את המציאות ומדברים ששמעתי מאנשים מוסמכים - כל מה שכתבי הוא אמת לא המצאתי ולו מילה אחת! ..

ישן 11-06-2011, 17:07
צלמית המשתמש של רועי AZ

אני לא מצפה מאיש שמאל להגיב למשהו ברצינות...
בתגובה להודעה מספר 56 שנכתבה על ידי Benjamin Willard שמתחילה ב "[QUOTE=רועי AZ]כל הפשיעה..."

ציטוט:
אני לא יכול להגיב על זה ברצינות...
תכף תבוא ותטען שכל הערבים בני שטן רשעים...

אלו עובדות מוצקות, שאם אתה לא מודע לקיומם זה או מתוך התממות או מתוך בורות עצומה..

ואת ההכללות תשמור לעצמך..

ישן 11-06-2011, 18:52
צלמית המשתמש של רועי AZ

זה לא שאתה לא מסכים עם מי שנחשב באתר ימני...
בתגובה להודעה מספר 59 שנכתבה על ידי sheep שמתחילה ב "גם אני מצביע ימין, אבל זה לא..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי sheep
גם אני מצביע ימין, אבל זה לא מפריע לגולשים מסויימים בפורום לזרוק לעברי "שלומיסט" ו"שמאלני", כשאני לא מסכים איתם.
הם חושבים שכדי להיות ימני לא מספיק להיות ימני, צריך גם להפגין תכונות יחודיות נוספות. ולך תוכיח שאין לך אחות.

אתה פשוט כותב דברים שמה לעשות, נאמרים ונכתבים ע"י שמאל קיצוני (במרבית המקרים)..

ישן 12-06-2011, 00:24
צלמית המשתמש של רועי AZ

אין שום בעיה..תהיה איפה שאתה מוצא לנכון להיות
בתגובה להודעה מספר 61 שנכתבה על ידי sheep שמתחילה ב "אני פשוט כותב דברים שעושים לי..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי sheep
אני פשוט כותב דברים שעושים לי היגיון, למה למהר ולבדוק האם הדברים משייכים אותי לכאן או לשם?
אם יש לך ויכוח כלשהו עם דעה שלי, תתוכח. אל תדחוף אותי למחנה פוליטי שאני לא משתייך אליו כצורת ויכוח.
לא רק לשמאל גררת - הוספת גם "קיצוני" - נו באמת. תחסוך ממני את השטויות.

קיצוני אתה. אני אדם סביר (בד"כ).

אך כפי הנראה ה"היגיון" שלך הוא שלומיסטי צרוף, אחרת לא היית חתום על כמה מהפנינים ה NIFים שנכתבו באתר..

ישן 12-06-2011, 00:46
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

חבר מתאריך: 28.10.01
כדי להיות ימני רצוי להחזיק בעמדות של ימין...:) זו מן תכונת יסוד שכזו שמאפיינת ימנים..
בתגובה להודעה מספר 59 שנכתבה על ידי sheep שמתחילה ב "גם אני מצביע ימין, אבל זה לא..."

אפשר להצביע שמאל ולהיות ימין קשה (ותאמין לי שאני מכיר מצביעי שמאל עקביים, שבכל הנוגע להצעות
לטיפול בבעיות עם הפלסטינים, נמצאים ימינה למרזל - רובם, כפי שבוודאי ניחשת, גרים בקיבוצים), ואפשר
(אם כי זה נפוץ הרבה פחות, ואתה בהחלט רשאי לחוש גאווה על ייחודיות) להיות איש שמאל שמצביע ימין.

העובדה שהפתק שלך לא עולה בקנה עם העמדות שלך, לא אומרת שאתה ימני. אין ספק שבשורה התחתונה
אתה מועיל לימין ולא לשמאל (מה לעשות, סופרים פתקים ולא עמדות), אבל במקום שבו מתדיינים על עמדות,
אתה מבטא באופן עקבי עמדות שהן עמדות שמאל ברורות, כולל אימוץ רבים ממאפייני השיח הפוליטי
השמאלני (החל בתמיכה עקבית באקטיביזם שיפוטי, וכלה בקבלת הגדרות מרחיבה לעניין הטרור, כך שיכלול
גם ארגונים יהודיים שכלל עסקו בו).

אתה לא צריך לחוש אשמה או אי נוחות, ואיש ודאי לא שופט אותך - אבל באמת שאין לך מה לבוא בטענות
לאחרים על שהם מרימים גבה לנוכח הזדהותך כמצביע ימין, בשעה שעמדותיך לא מתקרבות לאף מפלגה
שנמצאת בצד הימני של המפה.

ושוב - אנחנו מאוד שמחים לקבל את הפתק שלך...
ישן 12-06-2011, 17:47
צלמית המשתמש של sheep
  sheep sheep אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.01.06
בתגובה להודעה מספר 65 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "אין ספק, דבריך עוותו. אתה לא תמכת באקטיביזם שיפוטי ("פרשנות מצמצמת"...). נו, באמת..."

זו לא הייתה תמיכה באקטיביזם שיפוטי, זו הייתה התנגדות לאקטיביזם השיפוטי הן בירדור והן בבל"ד.
ציטוט:
במקור נכתב על ידי sheep
אתה תומך ביד אחת בחקיקה שיפוטית בפס"ד ירדור,
וביד השניה מביע התנגדות לחקיקה שיפוטית של ברק.

הוספתי גם מפורשות שמדובר ב"שני צדדים של אותו מטבע", לא תמכתי לא באחד ולא בשני.
מוזר שאני מעיר לך על מה שאני כביכול תומך בו.
ציטוט:
במקור נכתב על ידי sheep
אלה שני צדדים של אותו מטבע.
פסילת מפלגה בלי שיש חוק להסתמך עליו,
ואישור מפלגה תוך התייחסות מצמצמת לחוק - שניהם החלטות של שופט משיקולים שמחוץ לחוק.

אמרתי ששניהם נובעים משיקולים שמחוץ לחוק. זו לא תמיכה באקטיביזם שיפוטי לפי המילון שלי.
אתה מתמחה בהמצאת טיעונים עבור הצד השני בדיון, השם יודע איזו מטרה זה משרת חוץ מהפצת משנתך.

ישן 12-06-2011, 22:16
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

שוב אנחנו בפירכה של "שני צדדים לאותו מטבע"? האחד הוא ברוח המחוקק והשני נגדה...
בתגובה להודעה מספר 66 שנכתבה על ידי sheep שמתחילה ב "זו לא הייתה תמיכה באקטיביזם..."

ירדור הוא לא אקטיביזם שיפוטי הוא פרשנות ברוח המחוקק בהעדר חוק קיים - פרשנות שעולה בקנה אחד
עם רצון המחוקק מאז ימי מגילת העצמאות, דרך דרישתו במסגרת וועדת הבחירות המרכזית ודרך פעילות
המדינה נגד אל-ארד'.
בל"ד הוא אקטיביזם שיפוטי בוטה - החוק אומר בדיוק ההיפך ממה שנקבע בבג"ץ, והפרשנות שם אינה
מרחיבה ואינה מצמצמת - אלא פשוט מתעלמת מלשונו המפורשת של החוק.
אין כאן שיקולים שמחוץ לחוק - אלא שיקולים שסותרים את החוק...

איש לא צריך להמציא עבורך טיעונים. אתה עושה את זה נהדר, למרות שרק אללה יכול למצוא בהם הגיון
(בעיקר העובדה שהם נוטים לסתור עמדות מוצהרות שלך...).

התפישה שלך שאין כאן תמיכה באקטיביזם שיפוטי אכן מקבילה לתפישה שלך של תמיכה בשמאל והצבעה
לימין. העקביות אכן חשובה...
ישן 12-06-2011, 00:20
צלמית המשתמש של רועי AZ

ובכן הדעות שלי נובעות מהסתכלות שלי על העולם.
בתגובה להודעה מספר 81 שנכתבה על ידי Benjamin Willard שמתחילה ב "יש פער מסויים בין הדעות שלי,..."

ציטוט:
יש פער מסויים בין הדעות שלי, להסתכלות שלי על העולם...
מצד אחד גזענות עושה לי בחילה, גם שנאת אדם... מצד שני הייתי תומך בטרנספר...
תנועה פוליטית חדשה...

בשבילי יש קשר ישיר בין הדברים.

אין שום סתירה בין גזענות ושנאת אדם (שהיא למעשה נחלת מרבית השמאל) לתמיכה בטרנספר..

אבל יש סתירה מהותית בין להצביע ליכוד לבין לטעון שפשעי ועבריינות המגזר הצעירי אינו לאומני מייסודו.

ישן 11-06-2011, 15:33
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

חיפוי על בורות באמצעות קלישאות, זה תמיד פתרון גרוע...
בתגובה להודעה מספר 44 שנכתבה על ידי Benjamin Willard שמתחילה ב "1. איך גניבת רכבים זה..."

גניבה היא אקט פלילי, אבל כשהיא מבוצעת באופן כמעט בלעדי כלפי העם השני - זה אווילי להחריד
לבטל את היסוד הלאומני שקיים בה.

גניבות רכב בישראל מהוות סבסוד לפח"ע כבר קרוב ל20 שנה (מאז הקמת הרש"ף), והעובדה שלא כל
גנבי הרכב הם מחבלים, לא מבטלת את העובדה שלארגוני הטרור יש יד ורגל בתעשייה המפוארת הזו,
והם מרוויחים ממנה רבות.

"איכס גזענות" זה כמובן ביטוי מרשים ומלומד - שבכנס של NIF יכול להישמע כמו טיעון מנומק, אבל בדיון
של אנשים שאשכרה יודעים על מה הם מדברים, נראה כמו עוד התחמקות לטריטוריית-הקלישאות האהובה
כ"כ על כל שלומיסט שנתקע בלי טיעונים רלוונטיים.

העובדה שאונס שמבוצע בידי ערבים, יהיה כמעט תמיד של יהודיות; והעובדה שגניבת רכב בידי ערבים,
תהיה כמעט תמיד של רכב בבעלות יהודית - הן לא צירוף מקרים מופלא. הן נובעות מכך שליסוד הפלילי
מתלווה היסוד הלאומני (והידיעה שעל אונס יהודיה תחטוף כמה שנים בכלא, בעוד שאונס של ערביה
יפתח מלחמת חמולות עם הרבה הרוגים...).

להגיד שפעילות פלילית של ערבים כלפי יהודים כוללת גם יסוד לאומני, זה לא גזענות - אלא סתם עובדת
חיים יבשה ומעציבה.
ישן 11-06-2011, 16:20
צלמית המשתמש של רועי AZ

התפלפלויות שמאלניות..
בתגובה להודעה מספר 85 שנכתבה על ידי Benjamin Willard שמתחילה ב "חיפוי על דמוגוגיה זולה באמצעות רטוריקה, זה גם לא משו"

ציטוט:
מסכים. גם כתבתי את זה פעמיים באשכול...

ברור שיש יסוד לאומני. אבל בין משהו שבא ממקום כלכלי-חברתי ויש בו יסוד לאומני. לבין "טרור פלילי" (רועי, המצאתי בשבילך הגדרה) יש הבדל גדול.

זה פשוט הזוי לטעון שערבים עוסקים בפשע בישביל למרר ליהודים פה את החיים... מה שכן הם בטוח עושים את זה על הדרך...

כתבתי ואכתוב שוב - אתה רגיל לטרור עם חלקי גופות והמון דם ולכותרות בעיתון שנמרחות על פני עמודים שלמים וערוצים 1 ו 2 ממחזרים דיונים עם כתבים צבאיים ופרשנים פוליטיים.

אבל ש גם טרור אחר, כזה שלא זוכה לסיקור שהזכרתי לעיל.. מעשים שתוצאתם איננה בדם רב והרג ללא הבחנה אלא מירור חייהם של אזרחים במדינה במקרה הטוב - ומוות שמדווח בחלקי הפנימיים של העיתון במקרה הרע..

דרדור לזנות ואספקת סמים לצעירים וצעירות בעיניי זה טרור, למרות שאף ערוץ לא ממחזר דיווחים.. לגבות חסות מעסקים יהודיים בלבד זה טרור - אמנם ללא חלקי גופות - אבל זה מטיל משטר של פחד וכניעה.
כל זה קורה מצד המגזר הצעירי - אך ורק כלפי המגזר היהודי.

אז כן - זה טרור פלילי - מעשים פליליים שתכליתם למרר את חייהם של יהודים על רקע היותם יהודים - והמניעים - לאומניים טהורים!!

ישן 11-06-2011, 17:51
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

בין התוכן שלך (שרובו נכון) לבין הכותרת (שנוסחה בשלומיסטית מדוברת) יש אוקינוס גדול...
בתגובה להודעה מספר 85 שנכתבה על ידי Benjamin Willard שמתחילה ב "חיפוי על דמוגוגיה זולה באמצעות רטוריקה, זה גם לא משו"

ההתעמרות ביהודים אינה המטרה הראשית של עבריין ערבי - אבל היא לא סתם נמצאת ברקע - זה לא מקרה
שהפשיעה מסוגים אלה, לא מכוונת כנגד ערבים, למרות שרכבו של השכן של בכפר תמיד יהיה קרוב יותר
מהרכב של היהודי ביישוב שנמצא 10 ק"מ. אתה יכול להסתייג מהגדרת העניין כטרור, אבל מה לעשות שהטרור
נגדנו ממומן במידה לא מבוטלת, מפועלם המבורך של צעירים תוססים השולחים ידם במעשים פליליים כאלה
ואחרים.

ולסייפא: כתבת "דמגוגיה" וכתבת "הזויי". זה טוב, אבל לא מצויין. שכחת להזכיר לי מי רצח ומי נרצח, ואפילו
פעם אחת לא ציינת ששלום עושים עם אוייבים. בני, ככה לא בונים חומה...
ישן 12-06-2011, 00:17
צלמית המשתמש של רועי AZ

אתה חי בסרט.
בתגובה להודעה מספר 90 שנכתבה על ידי Benjamin Willard שמתחילה ב "התכונתי אליך אישית בכותרת אם..."

ציטוט:
ד"א ציינו פה גביית דמי חסות, סחר בסמים, וגניבות, זה יש גם בין הערבים לבין עצמם... גניבת רכב אני לא יודע, אבל עבירות רכוש בתוך המגזר לא חסר... גם זה ממניע לאומי?

ישן 11-06-2011, 14:01
צלמית המשתמש של רועי AZ

כתבתי את זה לכרבולת.. אכתוב זאת גם לך..
בתגובה להודעה מספר 100 שנכתבה על ידי sheep שמתחילה ב "גם פשעים..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי sheep
גם פשעים בכלל.
http://www.fresh.co.il/vBulletin/sh...283#post3710514

בכ"ז לדעתי זו זילות לכנות את זה "טרור".

עריכה: לעזאזל - קראתי לזה טרור באשכול שקישרתי אליו!

אתה רגיל לטרור מלא בדם ובחלקי גופות..

ובכן, זה לא הטרור שאתה רגיל לו.. אלא פעולות שמטרתן לפגוע ולמרר חיים.

תשאל את תושבי ניר צבי ותושבי גבעת אנדרומדה ביפו ועוד תושבים של עשרות רבות של מוקדי חיכוך מאין אלה מה עובר עליהם..?

ישן 11-06-2011, 16:46
צלמית המשתמש של efekt
  efekt efekt אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.12.08
לא חובה להיות ערבי כדי לנהוג בצורה פרועה אבל אצל הערבים זה כנראה עיניין של מנטליות
בתגובה להודעה מספר 106 שנכתבה על ידי bx1905 שמתחילה ב "מצחיק שאני עוד כותב את זה,אבל..."

כל כמה זמן מציינים ברדיו את שמות ההרוגים בכבישים בשבוע החולף, ועל אף האחוז הקטן יחסית של הערבים באוכלוסיה בארץ, בד"כ יותר מחצי מההרוגים שנוקבים בשמותיהם הם בעלי שמות ערביים.
בנוסף, אני - בתור מישהו שיוצא לו ליסוע לא מעט בכבישי הדרום - רואה בהחלט את ההתנהגות שלהם בכביש. אז כן, יש גם יהודים שנוסעים גרוע - אבל אצל הערבים הם הביאו את זה לדרגה של אומנות.

אי אפשר להתחמק מזה, זו עובדה מוגמרת אמפירית ומוחלטת.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Carl Sagan
"If you wish to make an apple pie from scratch, you must first invent the universe"

ישן 11-06-2011, 20:49
צלמית המשתמש של bx1905
  bx1905 bx1905 אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 111 שנכתבה על ידי NVJ שמתחילה ב "לסיטרואן BX זה לא היה קורה."

סיטרואן bx הציל קרוב משפחה שלי מוות או פציעה קשה מאוד. הנהג איבד שליטה והגיע מהר מאוד לסיבוב מסוכן ואחרי אובדן השליטה הרכב עשה כמה סיבובים של 360 מעלות על הכביש עלה על אי תנועה מדרכה ולואדי והרכב נשאר מאוזן כל הזמן הזה. רכב אחר היה מתהפך כבר מזמן על הגג או גרוע מזה . המכוניות האלה יציבות על הכביש בצורה מדהימה ו"תודה" לך שאתה פותח את הפצע של הרכב שלי שוב NVJ.
הרכב אומנם נשאר מאוזן אך נהרס,אבל הציל את הנהג שלו ממוות או פגיעה רצינית מאוד. זה היה בשנות ה 90 והרכב סיים את חייו בגלל נהג גרוע מאוד.
הנהג כמובן עשה עוד תאונה מחרידה,אבל הפעם לא עם סיטרואן והתהפך כהוגן עם רכב אחר.

Seinfeld forever

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:33

הדף נוצר ב 0.17 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר