לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 25-06-2011, 22:03
צלמית המשתמש של looklook
  משתמש זכר looklook looklook אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
גילה אלמגור נכנסה לצינוק על מנת לקדם את עסקת שחרור אלפי המחבלים תמורת שליט

http://news.walla.co.il/?w=/21/1834910

מיזם המחאה הנושא את השם "לא ליפול לשבי האדישות" יצא לדרך, במסגרתו ישהו ידוענים בצינוק המדמה את תאו של גלעד שליט. "יותר מדי מתעסקים במחיר השחרור ולא במחיר של אי שחרור"

לפני כניסתה לצינוק אמרה אלמגור כי השתתפותה בפרוייקט הוא המעט שהיא יכולה לעשות. "עד עכשיו המאבק שהכתיבו אביבה ונעם היה מאופק", אמרה אלמגור. "אני הייתי שורפת את המועדון ומבעירה צמיגים". היא הוסיפה כי "אין ספק שלשבת שעה בתנאים הלא נעימים של הצינוק המדומה זה כלום לעומת הסבל שגלעד עובר זה חמש שנים בתנאים קשים בהרבה". אלמגור אמרה עוד כי היא איננה מאמינה שהפרוייקט ישפיע על מקבלי ההחלטות, אולם הבהירה שחשוב "להמשיך ולהעלות את הנושא לסדר היום הציבורי".
__________________________________________________ ___________________

האנשים האלה מבינים שכל הנוכחות התקשורתית שלהם לא תאלץ את הציבור לקבל אלפי רוצחים ברחובות. הם חושבים שכך הם יפילו את הממשלה? הם לא יודעים שהציבור מבין שגלעד שליט הוא הדבר האחרון שמעניין אותם? גילה הייתה שורפת את המועדון ומבעירה צמיגים? בבקשה, שתלך לשרוף את משרד הבטחון , גיבורה גדולה, שתשב בבית כלא אמיתי - נראה אותה.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

נערך לאחרונה ע"י looklook בתאריך 25-06-2011 בשעה 22:10.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 25-06-2011, 22:52
צלמית המשתמש של צ'נדלר בינג
  צ'נדלר בינג צ'נדלר בינג אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.06.06
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי sheep שמתחילה ב "[QUOTE=sheep]לכבוד מי? כדי..."

1. החוק הזה נועד גם לצורכי פנים. ברגע שהציבור והתקשורת יידעו שבכלל אין אופציה לשחרר יותר מ1 כנגד 1 אז לא יהיה קרקס כמו שיש סביב שליט.

2. איך אתה יודע שלא יהיה אכפת לחוטפים הפוטנציאלים העתידיים? אתה מניח שהם אידיוטים שמסוגלים לתכנן ולבצע חטיפה אבל אין להם מספיק שכל כדי להבין שלהשיג רוב של 61 ח"כים בכנסת ישראל זה מדע בדיוני.

מצידי שיעשו אפילו רוב מיוחס מיוחד ככה שיהיה צורך בהסכמה של 2/3 מחברי הכנסת בפועל כדי לשנות את החוק.

3. כבילת ידיי מכבלי ההחלטות היא חלק מהרעיון. זו לא נקודה לרעת ההצעה. זו נקודה לטובת ההצעה. כשראש ממשלה וממשלה יידעו מראש ששחרור של יותר מ1 כנגד 1 לא עומד להם כאופציה זה יהפוך אותם לפחות לחיצים. סוף סוף לנציג מטעמנו במשא ומתן עתידי תהיה מסגרת ברורה. הוא לא ילך בשביל "לריב" עם הצד השני על האם לשחרר 100 או 10,000 אלא בשביל לריב על מי האדם הספציפי שישוחרר וגם זה, כמו שכתבתי, יהיה חייב לעמוד בתנאים מסוימים.

ישן 25-06-2011, 23:01
צלמית המשתמש של deltaforce
  deltaforce deltaforce אינו מחובר  
מנהל פורום מתגייסים

חבר מתאריך: 15.06.07
שלח הודעה דרך MSN אל deltaforce
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי צ'נדלר בינג שמתחילה ב "1. החוק הזה נועד גם לצורכי..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי צ'נדלר בינג
1. החוק הזה נועד גם לצורכי פנים. ברגע שהציבור והתקשורת יידעו שבכלל אין אופציה לשחרר יותר מ1 כנגד 1 אז לא יהיה קרקס כמו שיש סביב שליט.
ממש.. אני רואה את ההתנהלות התקשורתית היום, חוק כזה בחיים לא יעבור..
2. איך אתה יודע שלא יהיה אכפת לחוטפים הפוטנציאלים העתידיים? אתה מניח שהם אידיוטים שמסוגלים לתכנן ולבצע חטיפה אבל אין להם מספיק שכל כדי להבין שלהשיג רוב של 61 ח"כים בכנסת ישראל זה מדע בדיוני.
לא יהיה אכפת להם, משום שהם רואים מה הולך פה ואת הנזק המוראלי העצום שהם גורמים לנו.. וזה שוב, בזכות התקשורת שלנו שמטעמים כלכליים(לא באמת אכפת להם מגלעד ואביבה ונועם, הם רק רוצים למכור ולמכור) ויודעים שחטיפה כזאתי יכולה גם להכריע החלטות ממשלה אצלנו, ולגרום להססנות..

מצידי שיעשו אפילו רוב מיוחס מיוחד ככה שיהיה צורך בהסכמה של 2/3 מחברי הכנסת בפועל כדי לשנות את החוק.

3. כבילת ידיי מכבלי ההחלטות היא חלק מהרעיון. זו לא נקודה לרעת ההצעה. זו נקודה לטובת ההצעה. כשראש ממשלה וממשלה יידעו מראש ששחרור של יותר מ1 כנגד 1 לא עומד להם כאופציה זה יהפוך אותם לפחות לחיצים. סוף סוף לנציג מטעמנו במשא ומתן עתידי תהיה מסגרת ברורה. הוא לא ילך בשביל "לריב" עם הצד השני על האם לשחרר 100 או 10,000 אלא בשביל לריב על מי האדם הספציפי שישוחרר וגם זה, כמו שכתבתי, יהיה חייב לעמוד בתנאים מסוימים.

ישן 26-06-2011, 06:51
  מצפון מצפון אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.12.01
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי looklook שמתחילה ב "גילה אלמגור נכנסה לצינוק על מנת לקדם את עסקת שחרור אלפי המחבלים תמורת שליט"

חרטא ברטא לשבת בחדר שקוראים לו צינוק מול מצלמות.
מי שרוצה לשחרר את גלעד שליט שישב שבוע עם המשפחה, שיעשה שביתת רעב שיכריז בקול שהוא בעד לשחרר 1000 מחבלים עם דם על היידיים והבגדים כולל ברגותי.
מי שרוצה להתפרסם על חשבון החייל המסכן ולחרוט עוד כוכב של אנושיות על החגורה מנצל את חולשת המשפחה על חשבון החייל. אמנים וזמרים שרים עם גלעד כי זה מקדם אותם. האם הם מוכנים לסכן את משפחתם בשבילו ? אם כן שיגידו ולא צריך בלחן כלשהו.
אז מה, גם אני שמתי סרט צהוב על האוטו, זה לא אומר שישחררו את גלעד ?
צביעות מכוערת.
או שאתה בעד שחרור מחבלים או שתשתוק. ניצול ציני ומכוער (הייתי אומר טיפוסי אבל לא אוסיף שלא יגידו שאני שונא יהודים)

'In the End We Are All Alone, and No One is Coming to Save You''
john reese

ישן 26-06-2011, 12:33
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

אז מי שמתנגד לשחרור מחבלים רוצחים, בהכרח מתנגד לשחרור שליט?
בתגובה להודעה מספר 33 שנכתבה על ידי מצפון שמתחילה ב "חרטא ברטא לשבת בחדר שקוראים..."

האמת היא הפוכה, לפחות לגבי ראשי הצרחנים: הם מוכנים שגלעד שליט ישוחרר, ובלבד שישוחררו אותם
רוצחים, ובהם מנהיג המחבלים המוכר, ברע'ותי.

פעולות דרמטיות וקשות לשחרור שליט ניתן לעשות גם בלי להבטיח מותם של אזרחים ישראלים, באמצעות
שחרור מחבלים. למשל, מצור כלכלי אמיתי על הרצועה (כזה שמפסיק כל העברת סחורות/כסף/אנרגיה)
לשם. למשל, הפסקה מיידית ומלאה של כל הטבה שניתנת לאסירים, מעבר למינימום שמחייב הצלב האדום,
וכליאת ההנהגה (ובה גם ברע'ותי...) בתאי הפרדה ל23 שעות ביממה, בדיוק כמו בדמוקרטיה החשובה
בעולם.

לא חובה לתמוך בשחרור מחבלים כדי להוכיח שאתה בעד שחרור גלעד. אפשר לתמוך בהפעלת לחץ עליהם.
זה אמנם לא לפי הplaybook השלומיסטי למקרים של התמודדות עם טרור, אבל הפלייבוק הזה כבר עלה
לנו במספיק הרוגים, ומותר לנסות גם משהו שיכול לא להביא למותם של עוד אנשים מהצד שלנו...
ישן 26-06-2011, 14:33
  מצפון מצפון אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.12.01
בתגובה להודעה מספר 35 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "אז מי שמתנגד לשחרור מחבלים רוצחים, בהכרח מתנגד לשחרור שליט?"

בניגוד למצופה אני ממש לא בעד שחרור מחבלים.
אם יש מה לעשות, יש לעשות זאת.
שלילת הטבות והחמרת תנאים, לגמרי. כולל הפסקת ביקורים, לימודים וכו'. לא צריך לפנק אלא לספק תנאים מינימלים.
מצור זה עונש קולקטיבי שלא מקובל עלי.
אני דיברתי על מצב בו הנהגת המדינה משותקת ושותקת. אולי כי אין לה מה לומר, אולי כי יש לה מה לומר ואסור. בכל מקרה כלפי חוץ התמונה היא או שחרור מחבלים או המשך השבי.
אם זה התנאי, אז כל קושרי הסרטים הצהובים, כל משוררי השירים, כל תולי התמונות בפייסבוק וכל המבקרים לעשר דקות בצינוק ומזילים דמעות מלאכותיות עושים קופה על חשבון מסכנות החייל ומשפחתו.

'In the End We Are All Alone, and No One is Coming to Save You''
john reese

ישן 26-06-2011, 15:48
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

גם שחרור מחבלים מסוכנים זה עונש קולקטיבי כלפי קרבנותיהם העתידיים
בתגובה להודעה מספר 36 שנכתבה על ידי מצפון שמתחילה ב "בניגוד למצופה אני ממש לא בעד..."

אם עליי לבחור כלפי מי לנקוט בענישה קולקטיבית, אלה שבחרו באופן דמוקרטי בארגון שרוצה להשמיד את
המדינה, או אלה שהם אזרחיה הנאמנים של המדינה - ברור לגמרי מה מחייב המצפון והמוסר.

כלפי חוץ התמונה היא שיש מי שיצר פרדיגמה שקרית ומכוערת כאילו ניסו הכל מלבד שחרור אסירים,
כשהאמת היא שלא ניסו כלום. כל צווחני התקשורת וה"אמנות" לא דורשים הפסקת ביקורי משפחות בכלא,
לא דורשים מיסוך סלולרי שם, לא דורשים הפסקת אספקת מותרות לרצועה (כל מה שאינו מים ולחם, זה
מותרות). כל הדרישות הן בהקשר של לוותר, להתקפל, לסגת. זו לא המציאות - אלא מראה מעוותת שלה,
שיצרו אלה שלעולם לא מודים בכך שהויתורים הקודמים הם מה שמביא אותנו כל פעם להתמודד עם
ניסיונות סחיטה חדשים מצד האוייב.

השורה התחתונה שלך נכונה ברובה. רוב הסלבס ב"צינוק" אדישים לגמרי לגורלו של גלעד - אבל מחוייבים
למחאה נגד ראה"מ, לא משנה מה יעשה...
ישן 26-06-2011, 17:43
  קגנס מנהל קגנס אינו מחובר  
מנהל

חבר מתאריך: 31.07.06
יש מספיק אמצעי לחץ גם ללא ענישה קולקטיבית
בתגובה להודעה מספר 37 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "גם שחרור מחבלים מסוכנים זה עונש קולקטיבי כלפי קרבנותיהם העתידיים"

החמאס מילא לא שם ז' על האוכלוסיה האזרחית שם ומה שהם צריכים הם מקבלים דרך המנהרות ודרך הגבול עם מצריים שדי נפתח היום. חוץ מלשרת את "חברינו" בעולם, זה לא יעזור בכלום. כן צריך להפעיל את הלחץ הדרוש על החמאס עצמו. זה מתחיל בהחמרת תנאי האסירים-לטעמי, "קצת" באיחור אבל עדיף מאשר אף פעם, למינימום הנדרש על ידי הצלב האדום. הצעד הבא צריך להיות החמרה גם מעבר לזה-אני חושב שזה יתקבל בהבנה אצל רוב בני האדם. במקביל, צריך לראות "העלמות" של אנשי חמאס באופן יומיומי. ישראל לא צריכה להודות בחטיפתם. אפשר בהחלט להעביר מסר סמוי לחמאס שעל כל יום שגלעד עובר בשבי, עוד אחד מאנשיהם (בשאיפה-מהבכירים) ייעלם-ושלא ייבנו על זה שהוא בהכרח יישב בכלא עד לשיחרור.
האמת שמבחינתי, אם כבר להשתגע בעבור שיחרור שליט, אני מעדיף להוציא להורג אסירים פלסטינים אחד כל יום ולא לשחרר באופן סיטוני כאלו שירצחו ישראלים מחר. ןאגב, החוק כמובן מאפשר עונש מוות למחבלים והייתי גוזר אותו מרגע זה על כל מחבל שיורשע בעבירה המתאימה (ומתחיל ברוצחי משפחת פוגל). חייהם של אותם חארות הם שיהיו תלויים בשיחרורו של שליט.
ומעבר לכל, לא ייתכן, פשוט לא ייתכן, שאין אופציה צבאית לשיחרור שליט.
ישן 26-06-2011, 17:48
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

חמא"ס זה לא פת"ח - והוא מ-א-ו-ד מתרשם מעמדות הציבור...
בתגובה להודעה מספר 38 שנכתבה על ידי קגנס שמתחילה ב "יש מספיק אמצעי לחץ גם ללא ענישה קולקטיבית"

הקביעה שאת מה שהם צריכים הם מקבלים דרך המנהרות, אפילו לא מתקרבת למציאות.

המנהרות במצרים הן צוואר בקבוק זעיר. מה שעובר ביום אחד בקרני, זה כמו שבועות וחודשים במנהרות.

אני לא מתנגד לעונש מוות (ולא רק למחבלים), אבל באווירת הפחדנות שלנו והפייסנות שלנו מול כל חטיפה -
צפה חטיפות אזרחים ישראלים (לא רק חיילים) כדי להסיר איום בהוצאה להורג של מחבל שנתפס.

רוצחי משפחת פוגל ראויים למוות הנורא מכל, אבל המערכת פישלה בענק ותפסה אותם בחיים (ממש כמו עם
ברע'ותי וחבורת משתתפי הלינץ' ברמאללה), ועל כן הענישה צריכה להיות במסגרת מה שאפשרי כרגע: בידוד
בכלא ל23 שעות עד סוף ימיהם. אם וענונו הוא הוכחה למשהו - הרי שהוא מדגים כיצד נראה תוצר של בידוד
ממושך. אני מבסוט מהתוצאה שלו, ואצלם, אם לא ישוחררו, ניתן להגיע לתוצאות טובות עוד יותר...
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:43

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר