לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 26-06-2011, 17:14
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

חבר מתאריך: 28.10.01
צבי שליט אינו הבעייה. מי שמעלה אותו לשידור בידיעע שזה מה שיגיד - הוא הבעייה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי EtEoR שמתחילה ב "סבו של גלעד שליט לגל"צ: רה"מ הוא האויב מספר 1 של הנכד שלי"

המפיקים המעיקים, והעורכים המאוסים בתכניות הרדיו והטלוויזיה שהתגייסו לג'האד למען שחרור המחבלים
(לשם כך הם מוכני אפילו לחיות עם שחרורו של גלעד שליט...), הם הבעייה - ולא דבריו של סבא אומלל
שמתגעגע לנכדו, וששטפו לו את המוח ברמה כזו שהוא אוטוטו יאמין שביבי מחזיק את נכדו במקלט בקיסריה...

התכנית של יעל דן, כמו שאר תכניות האקטואליה של גל"צ, ושל ערוצים 2 ו-10, מגוייסים באופן טוטאלי לעקרון
של "שחרור מחבלים, ולא משנה כמה, איך ולמה". לשם כך, הם מוכנים לרדת לזנות שבאה לידי ביטוי בראיון
הזה.

צבי שליט רשאי להגיד הכל. מי שהעלה אותו לשידור בידיעה שזה מה שיגיד, הוא לא עיתונאי, אלא תועמלן ליגה
ז', וראוי לראות אותו ככזה.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 26-06-2011, 17:24
  משתמש זכר EtEoR EtEoR אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.04.03
חבל שאתה מתנגד להשמעת קולו
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "צבי שליט אינו הבעייה. מי שמעלה אותו לשידור בידיעע שזה מה שיגיד - הוא הבעייה"

אתה יכול לטעון שהתקשורת מתגייסת, ואם זה נכון - זאת ממש לא סיבה לא להעלות אותו לשידור.
מה אתה חושב שהוא יגיד חוץ מדברים שלדעתו יכולים להשפיע לכיוון שחרור נכדו?

אגב, שניה אחרי שסיים את השיחה עם יעל דן, עלה רמי איגרא לשידור, שאמנם לא התייחס ישירות
לדברי הסב (מסיבות ברורות), אבל בהחלט הביע את דעתו המוחלטת נגד הדיבורים והמעשים
שננקטו בתקופה האחרונה במטה המאבק.

וטוב לדעת שאין לנו עיתנות בישראל אלא רק תעמולה סוג ז'. על אותו בסיס אפשר לומר שראיון עם
אחמד טיבי זאת תעמולה וגם עם איתמר בן גביר. בסופו של דבר, יודעים טוב מאוד מה יגידו 90%
מהאנשים. אין פה אנשים שנפלו מהירח, כולם מכירים את כולם.

ישן 26-06-2011, 17:44
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

אתה לא צריך לקחת אישית כל פעם שמוצגות עובדות לגבי גל"צ
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי EtEoR שמתחילה ב "חבל שאתה מתנגד להשמעת קולו"

כדי לא לזהות שגל"צ מוטה פוליטית בצורה היסטרית, צריך להיות עיוור למציאות - או חלק מגל"צ...

להעלות את אחמד טיבי לשידור או איתמר בןם גביר כשני צדדים של משוואה, זה נחמד, במידה ואתה חושב
שאנשים כאן מקבלים את התזה המוזרה של רזי ברקאי כאילו גל"צ מאוזנת. בפועל, אחמד טיבי מקבל בגל"צ
סדרת שאלות שנראית כמו משחק כדורעף - כל הזמן הרמות להנחתה. בן גביר (ולא רק הוא, גם אנשים שהם
ימין ה-ר-ב-ה יותר מתון ממנו, בקושי מצליחים להשחיל משפט, מבלי שיקטעו אותם ויגידו להם ש"הנקודה
הובנה" - ואחרי שיירדו מהשידור, ימצאו איזה שבר-משפט שלהם ויציגו אותו ככותרת...

העלאתו של צבי שליט לשידור לא נועדה לקדם את שחרור גלעד שליט, אלא את הקמפיין הפוליטי שהתחנה
הצבאית נוטלת בו חלק פעיל, נגד ראה"מ הנבחר של המדינה. ליעל דן והחנטרישים שעורכים ומפיקים לה את
השידור יש את מלוא הזכויות להביע עמדתם - אבל מן הראוי שלא ישתמשו במשאבי משרד הביטחון לשם כך.

אין כאן בדל של ציפיה לסתום את פיו של צבי שליט, אבל להעלות אותו לשידור בכוונה שיגיד את הדברים האלה,
זו התבהמות צהובה, מהסוג שמאפיין את החבר'ה שלנו בתקשורת - אלה שגילו שליאיר נתניהו יש פייסבוק...

אה, והטענה שלך שהראיון עם איגרא איזן את הראיון עם צבי שליט, מקבילה לטענה שמתן 10 שניות שידור
למנהיג האופוזיציה בוונזואלה מקביל לשידור 6 שעות רצופות של תכנית שבועית של צ'אווז. רמי איגרא
כמראויין נמצא בגל"צ בטריטוריה עויינת (ולא רק בגלל שהוא לוחם מוסד בכיר לשעבר, שמוקף באנשים
שרואים ברובם במוסד סוג של ארגון טרור...), אלא בגלל שהוא מייצג עמדה שביבי תומך בה.

באשר לטענה שלך שתוצאות הבחירות מוכיחות שלתקשורת אין השפעה. צר לי לאכזבך, אבל
העובדה שציפי לבני עומדת בראש מפלגה של 28 מנדטים, שלאיד אין משהו חיובי להגיד עליהם, מלמדת עד
כמה התקשורת בישראל היא רבת עוצמה. העובדה שיש בכלל אנשים שתומכים בדרישות חמא"ס מעידה
על כוחה של התקשורת (ויש הרבה אנשים כאלה).
מעבר לכך, גם לו צדקת (וכאמור, אתה לא) באשר לכוחה של התקשורת - הרי שזו ממש לא סיבה לנצל
משאב ציבורי (ובפרט משאב צבאי/ביטחוני) לצרכים פוליטיים. מותר לתקוף את ביבי כמה שרוצים, אבל נא
לעשות זאת בכלי תקשורת פרטיים - יש המונים כאלה שתוקפים את ביבי ושרה מדי יום, ולאחרונה, כאמור,
גם את יאיר...

בקיצור, אתה ממשיך להגן על הבלתי ניתן להגנה - התגייסות תקשורתית שאין לה גבול של כלי תקשורת
ממלכתיים, למען קמפיין פוליטי, שתכליתו כפיית שחרור מחבלים.
ישן 27-06-2011, 00:44
  משתמש זכר EtEoR EtEoR אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.04.03
אתה זה שחושב שדברייך הם עובדות, לא אחרים
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "אתה לא צריך לקחת אישית כל פעם שמוצגות עובדות לגבי גל"צ"

תראה מה כתבתי ותראה מה כתבת. אני לא כתבתי דבר על נטייה פוליטית ואתה יחסת לי
שאני לא מזהה נטיה פוליטית בגל"צ. לא רע.

כאמור, התעלמת מדבריי. כתבתי ש-90% מהמרואיינים שעולים לשידור, לא יפתיעו והולכים
לשטוח את משנתם הידועה מראש. מול סבו של גלעד עמד רמי איגרא, שהיה הצד השני בדיון.
אז זהו, היא לא "קרעה" אותו בשום שאלות קשות, אלא ההיפך הוא הנכון.

משרד הביטחון, שאתה כל הזמן דואג להזכיר את ניצולו הציני, יכול להחליט על סגירת התחנה.
לא רזי, לא יעל דן ולא שאר השדרנים יכולים לעשות משהו בנידון, חוץ מלהביע התנגדות בנשק
שלהם: דיבור וכתיבה. עד אז, זאת החלטת מדינה, לא החלטת רנתיסי. אגב, אני מת על תאוריית
הקונספירציה שלך ש"יש אליטה-שמאלנית-קיצונית-מחפשת תפקיד זוהר לילדיה-דוגלת בג"צ-
חובבת רנתיסים".

אני באמת לא רואה שום צורך חיוני להגיב לרוב הטענות שכתבת. אתה מדבר בבטחון רב על
משהו שאתה מכיר כמו אכילת חומוס בחוסאן. אגב, העלו את הסב כדי שיגיב על "יוזמת הסלבס".
לקרוא אותך טוען שגל"צ מקיימת קמפיין נגד ראש הממשלה גרם לי לחייך. שוב מעלה לי תאוריות
קונספירציה.

אציין שדווקא יעל דן לא תפסה את המשפט הזה כלל. הוא אמר את שאמר על נתניהו, והיא לא
הדגישה את זה מספיק כדי לקדם קמפיין שלילי נגד ביבי. אם היית צודק, היינו שומעים אותה
חוזרת על המשפט עשרות פעמים. לא כך היה, צר לי.

כאמור, אתה לוקח בעלות על "עובדות", וכותב הרבה שגיאות. בשנת 2001, דומני שהתקשורת
הייתה עדיין שמאלנית מניאקית אשכנזית שלומיסטית, ושרון נבחר ברוב קולות של יותר מ-60%
(שרון המיליטנטי). ב-2003, עוד לפני שמישהו בכלל דיבר על התנתקות חד-צדדית ובטרם שרון
"החליף צד", הוא נבחר יחד עם הליכוד וקיבל 38 מנדטים.

וסיום מאוד עצוב, לקרוא אצלך דברים כמו "רוב אנשי גל"צ רואים במוסד ארגון טרור", זה לא מוסיף
לך שום כבוד. רזי שאתה "אוהב בדמך" היה לא אחר ממפקדו של ביבי, ביחידת מטכ"לן. כאמור,
עוד טענה פשוט שקרית ולא אחראית מאדם בר דעת כמוך. זה חש כמו שנאה עזה, לא ביקורת
לגיטימית.

ישן 27-06-2011, 03:29
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

לא טענתי ש"עיתונאי" גל"צ קורעים מישהו בשאות קשות. הם לא כאלה מוכשרים...
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי EtEoR שמתחילה ב "אתה זה שחושב שדברייך הם עובדות, לא אחרים"

הפטנט שלהם הוא פשוט בהרבה : הם פשוט לא נותנים לו לדבר - ואת זה יעל דן עושה טובה יותר מרובם...

אלעד, הניסיונות לחקות את תגובות התקשורת לטענות על ההטייה מצידה, לא מחזק את תכנן של הטענות
האלה (בטח לא כשצועקים "קונספירציה" בכל פעם שיש פגם נוראי בידע), אלא מחליש את כל שאר
הטענות.

אגב, ברקאי מעולם לא היה בסיירת מטכ"ל. הוא היה צנחן (ביבי ושאר צוותו עברו את הטירונות בגדוד 202).
מצד שני, אני לא יכול לצפות מפוסט שכולו שגוי ומלא קלישאות, שדווקא השורה האחרונה שלו תהיה
מדוייקת.
העובדה שהיה צנחן בסדיר, לא משנה את העובדה שכיום הוא "נייטרלי", לכל היותר, בסכסוך הישראלי
ערבי. להיות צנחן זו לא ערובה לכל החיים - גם אודי אדיב היה צנחן, אולי שמעת עליו?

ולסיום, השפעתה של התקשורת היא עצומה. מי שקורא את התגובות שלך היום ולפני שלוש שנים, לא
יכול שלא להתרשם מתוצאות הצלחתם של קמפייני שטיפת המוח - אתה מדקלם בדיוק את כל הסיסמאות
שלהם...
המשך הדיון מיותר. בכל פעם שערוות גל"צ נחשפת, אתה מגיב בצורה כ"כ נסערת, שכל ניסיון לעסוק
בסוגייה העניינית, הופך מבחינתך להתקפה אישית, ואין טעם להמשיך בכך. נסתפק בכך שלמרות כל
הטקסט הנרעש שלך, גל"צ אכן מוטה שמאלה (כמו רוב התקשורת, אך בניגוד לשאר, היא יחידה צבאית)
ואכן פועלת בהתלהבות כדי להעביר מסר פוליטי, בניגוד מנדט שלה ככלי תקשורת ממלכתי וכיחידה
צבאית.

לל"ט.
ישן 26-06-2011, 18:10
צלמית המשתמש של looklook
  משתמש זכר looklook looklook אינו מחובר  

הצגת צד אחד של הבעייה התקשורתית.
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "צבי שליט אינו הבעייה. מי שמעלה אותו לשידור בידיעע שזה מה שיגיד - הוא הבעייה"

הצד השני הוא שמרוב מחויבות לקמפיין ברגותי, הם (ערוץ 2 וגל"צ בראש) מועלים בתפקידם כשאינם מתייחסים לשאלה - מיהם היחצ"נים שלקחו על עצמם לייצג את משפחת שליט, לנצל באופן ציני את כאבה ולדחוק אותה למעשים שרק מרחיקים את שחרור בנה וכל זאת על מנת לנסות ולהפיל את הממשלה. יחצ"ניה של משפחת שליט עלו לא פעם לשידור ואף פעם לא שאלו אותם - מי מממן אותכם? איזה ארגון שכר אותכם? האם אתם תומכים בשחרור ברגותי בלי קשר לשליט ועוד שאלות מעניינות.

אני בטוח שאם נגרד טיפונת את הכיסוי שמעניקה התקשורת ליחצ"נים, נגלה כל מיני גורמים NIf - ים.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 26-06-2011, 18:23
צלמית המשתמש של MS_Rogue
  משתמש זכר MS_Rogue MS_Rogue אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.03.10
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי looklook שמתחילה ב "הצגת צד אחד של הבעייה התקשורתית."

אני בספק עם תגלה גורמים NIF-ים, מאיר. לצערי מדובר בסבירות גבוהה באנשים שאינם שלומיסטים כמו מעוניינים אך ורק בכוח אישי. יש בערך 120 אנשים בכנסת שהיו שמחים לראות את המדינה עולה בלהבות אם היה יוצא להם מזה כוח, או אפילו רק האשליה של כוח. אנשים אלו נמצאים בתחרות אחד עם השני והמאבק על שחרור המחבלים הפך להיות בדיוק זה, כלי בניסיון לשפר עמדות בתחרות הזו... אם כמה אלפי אזרחים ימותו כתוצאה מכך? מה זה משנה? עם ישראל מצביע כמו מטומטם וימשיך להצביע לאותם האנשים שימכרו אותו בעבור נזיד עדשים ובכך, במובן מסויים, לעם ישראל מגיע את זה.

ישן 26-06-2011, 18:33
צלמית המשתמש של looklook
  משתמש זכר looklook looklook אינו מחובר  

קודם כל , שנינו לא יודעים על איזה אנשים מדובר.
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "אני בספק עם תגלה גורמים..."

יכול להיות , כפי שאתה אומר, שמדובר על סתם תאבי כוח שרוצים להתפרסם ולעשות סיבוב על שליט בדרך לתהילה, יכול להיות שמדובר באינטרסנטים פוליטיים שרוצים לשחרר את האסירים הפלסטינים כמו שאורי כתב למעלה ויכול להיות שאלה גורמים עוינים מבחוץ שרוצים ברעתה של ישראל כמו ה - nif. אני לא אתפלא אם הקמפיינרים הם קצת מזה וקצת מזה. העניין הוא שכל עוד התקשורת לא שואלת את השאלות לא נדע לעולם וזו בדיוק הסיבה שהיא מועלת בתפקידה (כרגיל)

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:30

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר