לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 26-04-2005, 13:20
צלמית המשתמש של לידור
  לידור לידור אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.10.01
חבר מועצת הרשות השניה נגד ריקי גל ב"כוכב נולד"

עו"ד שריפי: לדון במעמדה של ריק גל ב"כוכב נולד"

חבר מועצת הרשות השניה מתכוון להעלות את הנושא בישיבת המועצה: "אדם שמשתמש בסמים לא יכול להוות דוגמא לילדים ונוער בטלוויזיה"
רועי הולר
עו"ד ניסן שריפי מתכוון להעלות בקרוב לדיון במועצת הרשות השנייה את פרשיית הסמים של ריקי גל.

בשבוע שעבר התיר בית המשפט לפירסום כי גל היא הזמרת שברשותה נתפסה כמות קוקאין לצריכה עצמית בשנת 2003 - וכעת מעוניין שריפי לדון

"יש לריקי גל שיר שנקרא 'ילד אסור ילד מותר' – אנחנו רוצים לבדוק אם היא עמדה בגבולות המותר והאסור", אומר שריפי ל-ynet, "אני מסתמך כרגע על התקשורת ועל הדברים שהיא אמרה שם. כרגע אני יודע שהיא הודתה בשימוש בסמים, אני רוצה לבדוק את העניין לעומקו ולראות אם מדובר בשימוש קבוע או חד פעמי, אבל אני מעוניין להסתמך על חקירות המשטרה ועל בית המשפט. לדעתי אדם שמשתמש בסמים לא יכול להוות דוגמא לילדים ונוער בטלוויזיה, בייחוד בתחרות של כישרונות צעירים, כשופטת".

גל שהוציאה באחרונה דיסק חדש, הסכימה להתיר את הפרשה לפרסום תוך מתן ראיון טלוויזיוני. לאחר החלטת השופט היא אמרה ש"זו טעות מיותרת לגמרי בחיי", בית משפט השלום בתל אביב קבע שהיא תבצע מאה שעות עבודות לשירות הציבור.

"אם העניין הוא חד פעמי, לדעתי לא נעשה עם זה כלום" אומר שריפי, "אבל אני חייב לבדוק האם הגרסה שהיא מסרה בעיתונות היא הגרסה שנמסרה בבית המשפט. ברגע שריקי גל הפכה לאישיות ציבורית באמצעות היותה שופטת בתחרות, בערוץ ברודקאסט, היא חשופה לביקורת של הרגולטור ולשיפוט של אנשי הציבור של הרשות השניה. אני יעלה את הנושא לדיון מיד אחרי החג".
YNET

הזכיינית "קשת" לא מסרה תגובה לידיעה.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 26-04-2005, 14:10
צלמית המשתמש של Big Joe
  Big Joe Big Joe אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.10.01
מספר תשובות
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי relove שמתחילה ב "מספר שאלות:"

1. היו קטנים. עכשיו גדלו.
2. לא הם לא צופים
3. פטור מתשובה
4. פטור מתשובה, אבל מתנדב: הייתי ישן טוב בלילה.

ההסבר הגרוטסקי שלך הוא אותו הסבר שבגללו אוסרים בעדה החרדית על קריאת עתונים, צפיה בטלויזיה וגם גלישה באינטרנט. הפחד מפני המידע. התועלת - אפס אחד גדול. העובדה שאמנים שונים מהווים דוגמה שלילית בכל מה שקשור באורחות חיים אינה חדשה ואינה שונה מארץ לארץ. הורים נבונים מסבירים לילדיהם כי אצל אומן חשובה רק אומנותו - ולא דיעותיו הפוליטיות או התנהגותו האישית. זאת הגנה הרבה יותר טובה והרבה יותר מסיבית על "תומתו" של הילד מאשר נסיונות "להסתיר" ממנו אומן כזה או אחר.

ישן 26-04-2005, 21:50
  relove relove אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.04.02
אני שמח בשבילך שיש לך ילדים מוצלחים-פתיחות זה דבר טוב ומצויין ונהדר
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי Big Joe שמתחילה ב "דברי הבל פרימיטיביים"

אבל לפעמים זהו הפיתרון הקל. היא לא תמיד עומדת במקום רגישות והבנה למה מסוגלים הילדים לקלוט ומה הם קולטים ומבינים ובעיקר באיזה גיל.
(מגיל מסויים הייתי אומר - פתיחות כנראה היא הדרך היחידה).

והנה גם לך יש את הגבולות שלך- לא היית נותן לריקי גל להיות המחנכת של הילדים שלך. אבל חשוב על כך שאין לך שליטה מי הם מחנכי הילדים שלך ובמיוחד כאשר הם כוכבים פופולרים ודומיננטים בתכניות בעלי רייטינג גבוה.

אבל למה לך לחשוב? עברת את הגיל שבו טרדות מהסוג הזה יש להן משמעות מעשית כלשהי לגביך ועל כן באופן טבעי מוטב לדבוק בעקרונות החופש והליברליות הכל כך מקובלים.
אפרופו - גם הילדים שלי (למרות החינוך ה"חשוך") מוצלחים.

נערך לאחרונה ע"י relove בתאריך 26-04-2005 בשעה 22:08.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:38

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר