לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 02-07-2011, 12:40
  hwarang hwarang אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.07.05
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי תבור - tar 21 שמתחילה ב "מה שאני דיברתי עליו זה..."

והמדינה עושה זאת בצדק.
הרב הוא מורה של מאות תלמידים, הוא המחנך שלהם והוא המשפיע העיקרי על תפיסת עולמם ואישיותם.
אם לא יתקפו את האידיאולוגיה של הרב, אז מה כן יעשו?
האידיאולוגיה של האדם היא האדם עצמו, למה אתה מתכוון בכך שאתה אומר שהמדינה לא תוקפת את הרב עצמו? אתה רוצה שתעמיד אותו בכיכר העיר ותיתן לו הלקאות?

לפי דבריך אני מניח שאין לך בעיה גם עם נאציזם וכל מיני אידיאולוגיות שנאה אחרות, כי הרי אסור לתקוף אידיאולוגיה של בנאדם.
ואני יודע שיגידו שזה בנאלי ובלה בלה, אבל גם היטלר התחיל בסה"כ באידיאולוגית שנאה פשוטה.
מצחיק ומעצבן אותי שהיהודונים הללו, שאמורים להבין יותר טוב מכולם מה שנאה כזאת יכולה לעורר, עדיין ממשיכים בשלהם כאילו ההיסטוריה לא קיימת.

נערך לאחרונה ע"י hwarang בתאריך 02-07-2011 בשעה 12:45.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 02-07-2011, 13:38
  לבני לבני אינו מחובר  
תחמושת בע"מ

חבר מתאריך: 09.03.04
לא אכנס כאן לדוגמאות שהבאת ולא אתייחס לכינוי "יהודונים"....
בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי hwarang שמתחילה ב "והמדינה עושה זאת בצדק. הרב..."

אבל אתה צריך להבין דבר אחד מאוד פשוט....

כשאתה טוען את זה:מצחיק ומעצבן אותי שהיהודונים הללו, שאמורים להבין יותר טוב מכולם מה שנאה כזאת יכולה לעורר, עדיין ממשיכים בשלהם כאילו ההיסטוריה לא קיימת.02-07-2011 11:23 - איך אתה מפרש ?
אתה חייב להבין שכשמדובר על מאמינים קיצוניים בדת, זה ממש לא משנה אם אלו יהודים, מוסלמים או נוצרים!
השנאה שלהם לכל מה שלא ממש מתיישב עם השקפת עולמם העוורת פשוט מעבירה אותם על דעתם!
אתה לא מעניין אותם, דעותיך, ראיית עולמך, חוקיך...כלום! הם לא סופרים אותך במיל.
כמה נחמד שבסופו של דבר אין ממש הבדל בין הדתות בעניין הזה.....
הם כל כך שונאים אחד את השני אבל מאידך...כל כך דומים.

ישן 02-07-2011, 14:25
  hwarang hwarang אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.07.05
בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי לבני שמתחילה ב "לא אכנס כאן לדוגמאות שהבאת ולא אתייחס לכינוי "יהודונים"...."

סתם בשביל שתבין (כדי שלא תכעס) כשאני אומר יהודון אין לי כוונה גזענית (גם אני יהודון),
תשאל את ג'רי סיינפלד, זה כמו שאדם שחור יקרא לחברו השחור ניגר.

ונחזור לעניין, אתה אומר שהשנאה שלהם מעבירה אותם על דעתם ושאף אחד לא מעניין אותם וכו'.
אתה בעצם טוען שאין לאף אחד סיבה לבקר אותם על זה?
רק בגלל שהם פנאטיים אז צריך לתת להם לעשות מה שהם רוצים?

אז תסלח לי בכך שאני חולק על דעתך, כי אם ככה באמת העולם היה עובד, אז גם אני ועוד מיליונים היינו נהפכים לפנאטיים רק בשביל שנוכל לעשות מה שאנחנו רוצים.

הגיע הזמן להשתמש במונח שהדתיים הפנאטיים בעצמם יצרו- קונפורמיזם.
להפוך אותם לחלק שווה בחברה, אני לא אומר שהם צריכים לוותר על האמונה שלהם, אבל הם בהחלט צריכים לשאת בנטל שווה בכדי שהמדינה תמשיך לעבוד.
הם יכולים לא לשים על אף אחד קצוץ, אבל בשביל זה קיימים גופים שנועדו לאכוף חוקים שווים על כולם.
ישן 02-07-2011, 15:05
  לבני לבני אינו מחובר  
תחמושת בע"מ

חבר מתאריך: 09.03.04
התשובה שלך היא בגדר "לופ" בלתי נגמר...
בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי hwarang שמתחילה ב "סתם בשביל שתבין (כדי שלא..."

ראשית כל אינני יודע מהיכן הסקת את המסקנה הזאת:

..."אתה בעצם טוען שאין לאף אחד סיבה לבקר אותם על זה?
רק בגלל שהם פנאטיים אז צריך לתת להם לעשות מה שהם רוצים?"...

לא טענתיכך מעולם ואין לי מושג מה בדברי הביא אותך לחשוב שכך!

מעבר לכך, אם זה מה שאתה חושב שצריך לעשות:

..."הגיע הזמן להשתמש במונח שהדתיים הפנאטיים בעצמם יצרו- קונפורמיזם.
להפוך אותם לחלק שווה בחברה, אני לא אומר שהם צריכים לוותר על האמונה שלהם, אבל הם בהחלט צריכים לשאת בנטל שווה בכדי שהמדינה תמשיך לעבוד."...

אתה בהחלט צודק אבל מעבר לססמא, אף אחד לא יצליח לעשות זאת, לפחות לא עם מערכת חוקים ממשל ומשפט כמו שיש כאן בארץ.

ובעניין הזה:

..."הם יכולים לא לשים על אף אחד קצוץ, אבל בשביל זה קיימים גופים שנועדו לאכוף חוקים שווים על כולם"

ע"ע מערכת משפט.....
בכל מדינה מתוקנת אחרת היו יודעים לשים לעניין גבולות, היות ומדינת ישראל לא ממש עונה להגדרה הזאת...זה גם לא יקרה!
הם ימשיכול לזלזל בך, בחוקי המדינה ובכל דבר הקשור לשלטון החוק .
חביבי, תתחיל להבין שהם לא מכירים בכך !

ישן 01-07-2011, 14:06
  dodge dodge אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.08.07
נראה לי שכבודו צריך לקרא מה שכתב
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי תבור - tar 21 שמתחילה ב "בלבול מח. למה? פשוט מאוד. אם..."

היי

במו אצבעותיך כתבת : "שנעצר ושוחרר בחשד להסתה" . על איזה דברי תורה בדיוק הינך מדבר ?
בפרוש כתבת שנעצר בחשד להסתה .
תקרא שנית ורק אחר כך תגיב.
הוא נקרא לחקירה וסרב להגיע אליה למרות שהמשטרה פנתה אליו באמצעות כל מיני שליחים להסביר לו את מטרת החקירה והוא עדיין סרב. אבל העיז להגיד :"שיבואו אלי לחקור אותי" למה ? הוא לא יודע איפה תחנת המשטרה ? הוא חלילה לא יכול לצעוד על רגליו ?
תאר לך מה היה קורה אם היו באים אליו לחקור אותו? כל חסידיו היו צועקים גיוואלד !!! המשטרה הגיעה לביתו של רב בישראל ולאו דוקא לכוס תה . בכל מצב חסידיו היו צועקים,

נערך לאחרונה ע"י dodge בתאריך 01-07-2011 בשעה 14:09.
ישן 01-07-2011, 14:47
צלמית המשתמש של looklook
  משתמש זכר looklook looklook אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
זה הטיעון הכי נפסד בו משתמשים אנשי שמאל כדי להסביר מדוע ההסתה שלהם מותרת
בתגובה להודעה מספר 37 שנכתבה על ידי קגנס שמתחילה ב "את ספירו לא זימנו לחקירה, אותו קודם עצרו ואחר כך חקרו"

ביום שבו תמציא חסידו-מטר שבו תוכל למדוד מידת השפעה של "משפיע" על "מושפע" תוכל לחזור אליי עם הטיעון הזה. גם אז תאלץ להוכיח שהמשפיע לא משפיע על אף אחד לעשות מאומה, מכיוון שהסתה לאלימות , מספיק שתשפיע על אדם אחד, גם אם הוא בן דוד של המרצה. עד אז, אני אמשיך לדרוש חוק שווה לכולם ואתה תמשיך להצדיק איפה ואיפה בכל מיני תרוצים משונים וההצדקה הזאת בפני עצמה תתן דלק למי שמבקשים להפר את החוק.

אגב, ספירו כותב במשך עשרות שנים מאמרי הסתה באין מפרע..

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 01-07-2011, 14:58
צלמית המשתמש של sheep
  sheep sheep אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.01.06
בתגובה להודעה מספר 38 שנכתבה על ידי looklook שמתחילה ב "זה הטיעון הכי נפסד בו משתמשים אנשי שמאל כדי להסביר מדוע ההסתה שלהם מותרת"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי looklook
אני אמשיך לדרוש חוק שווה לכולם ואתה תמשיך להצדיק איפה ואיפה בכל מיני תרוצים משונים
ציטוט:
במקור נכתב על ידי looklook
עיסוק בחומר מסית לאלימות אותו כתבו אחרים ולא משנה אם הם חיים היום, לפני 400 שנה או לפני 2500 שנה - צריך להיות מוגן בחופש הביטוי - אלא אם כן משתמעת ממנו קריאה לפעולה כאן ועכשיו.

מצד אחד, אתה מציע קריטריונים שבאופן "חשוד"
פוטרים את האנשים שאתה רוצה בטובתם,
ולא פוטרים את האנשים שאינך רוצה בטובתם,
ומצד שני מעז לומר שאחרים לא רוצים "חוק שווה".
אתה זה שלא רוצה חוק שווה, אם אלה הקריטריונים שנראים לך "שווים".

ישן 03-07-2011, 05:32
  קגנס מנהל קגנס אינו מחובר  
מנהל

חבר מתאריך: 31.07.06
לא הטיעון הנפסד ביותר הוא לקרוא אדמו"ר לאיזה סופר סוג ב' או עיתונאי סוג ז'
בתגובה להודעה מספר 38 שנכתבה על ידי looklook שמתחילה ב "זה הטיעון הכי נפסד בו משתמשים אנשי שמאל כדי להסביר מדוע ההסתה שלהם מותרת"

בשביל ליצור איזון מסוים שכביכול קיים.
כל הסיפורים האלה על איפה ואיפה הם בדמיונך הקודח. לא כתבתי שלא היה צריך לעצור את ספירו.
רב הוא אדם שיש לו, פשוטו כמשמעו, חסידים. לכן, בהכרח, דבריו ישפיעו עליהם. חד וחלק. אין לכך מקבילות חילוניות, מימין או משמאל, למעט יחידי סגולה ומי שבתפקידם הם מורים או מרצים. אומנם למרצה אין בדרך כלל חסידים, אבל יש לו תלמידים שבהחלט מושפעים מימנו. לכן בעולם החילוני (או ב"שמאלני"-אף שאני דיברתי על חילונים ולא על שמאלנים בלבד) דברי הסתה של מרצה חמורים בהרבה מדברי הסתה של איזה סופר, עסקן מפלגתי או כותב מאמרים כפייתי.
ואם לא שמת לב, את ספירו עצרו, וזה נדיר מאוד מאוד שבישראל שעוצרים עיתונאי, מימין או משמאל, על "הסתה" בעקבות מאמר שכתב. ככה שאתה יכול להפסיק להזיל דמעות על איפה ואיפה.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 02:48

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר