לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 11-07-2011, 17:08
  RanSegev RanSegev אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.07.11
זהו , שאני לא עשיתי את זה סתם מתוך שיעמום
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי RanSegev שמתחילה ב "נפילת מתח אחרי עדכון גירסה לביוס"

הייתה לי לפני זה בעיה עם הדרייבר של הכרטיס מסך , בכל פעם שהייתי נכנס ליוטיוב או כל פלייר אחר שמפעיל סרטונים אונליין כדוגמא באתר של CNET , הייתי נתקל במצב שבו המסך היה נהיה שחור והסמן של העכבר נהיה ענק ולאחר כמה שניות כבר הייתי מקבל מסך כחול וזהו.

ממה שקראתי באינטרנט אמרו אנשים בפורומים שמדובר בבעיה מוכרת של הדרייברים של כרטיסי ה-HIGH END של ATI ושעדיין לא יצא עדכון שפותר אותה , מן הסתם שהדרייבר שלי היה האחרון שיצא.

בכל אופן , מצאתי תגובות של שני אנשים שטענו שעדכון גירסת הביוס פתר להם את הבעיה , ואכן כך , זה פתר גם לי את הבעיה , רק שלי זה גם יצר בעיה חדשה כמו שאתה רואה

בכל אופן , לפני שעדכנתי את הביוס , דאגתי לפני זה להשתמש בהגדרות האופטימליות , עשיתי פלאש לביוס בדיוק לפי מדריך שראיתי ביוטיוב.

הכל עבר בהצלחה והביוס עודכן לגירסה החדשה ביותר , הורדתי בדיוק את הביוס התואם מהאתר של ג'יגהבייט.

בכל אופן , השאלה היא מה לעשות עכשיו.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:55

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר