לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 13-07-2011, 09:03
צלמית המשתמש של ISHPUZ
  ISHPUZ ISHPUZ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.04.05
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי דורס הלילה שמתחילה ב "יונתן שפירא..."

תודה על האיבחון הזריז של האדם ובעיותיו. בינתיים חוץ מההודעה שלך אף אחד לא דן פה באיש ובמעשיו ואת זה יש מספיק בביצת ההתלהמות העכורה של פורום סקופים וחדשות.
האם בגלל שפוליטית אתה ככל הנראה לא מחבב אותו על הפורום להתעלם מהעובדה שציוד ומסמכים מסווגים נמצאים בזבל אם מתוך רשלנות פושעת ואם מתוך מזימה כל שהיא? על תמונות פייסבוק שמופיעה ברקע שלהם אנטנה אנחנו דנים בכובד ראש, אז מפנקסים סודיים ביותר, תדרי קשר ופרטים של אנשי החיל שזרוקים בזבל אנחנו צריכים להתעלם כדי לא לעודד בן אדם שמן הסתם לא קורא בפורום?

לדעתי הסיפור הזה חמור וחייב להיחקר עד תומו. או שמסמכים מסווגים מוחזקים ומושלכים על ידי קצין במיל. שהסיווג שלו מן הסתם הוסר ולא אתפלא אם גורמי ביטחון שמים עליו עין ולו כדי לעדכן את התיק שבטח יש להם עליו; או שמישהו ביצע בזדון עבירת ביטחון שדה כדי להשיג רווח תקשורתי פוליטי (תוך ניצול תמימותו של ח"כ או בידיעתו).
מישהו צריך לשלם על זה, ומשום מה יש לי הרגשה שהעניין ימוסמס.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 13-07-2011, 09:19
  emile-a emile-a אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.05.06
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי ISHPUZ שמתחילה ב "תודה על האיבחון הזריז של האדם..."

אני חושב שזה לא זה ולא זה...
ממה שאני רואה מישהו השאיר קסדה (לא צבאית) תיק (לא צבאי) ותיק של מסמכים וערוצי קשר..
קשה לי להאמין שהח"כ הנכבד המציא את הסיפור אז זו לא אפשרות מבחינתי.
בוודאות האזרח שמצא את החומר הודיע קודם לח"כ ולא לגורמים הרשמיים ולכן הוא בטוח ביצע עבירה, העניין הוא שזו עבירה קקמייקה כי אני מעריך שהחומר "הסודי" הינו קקמייקה...
ממה שניתן לראות מדובר בערכה של ערוצי קשר ומסלולים...חומר כזה מסווג אוטומטית בצה"ל כי כל דבר מסווג בצה"ל, אבל להגיד שיש כאן באמת חומר סודי ואיזה עניין לציבור זה ממש מוגזם.
כן, צריך להשמיד כל חומר בצורה נאותה, וכאן מישהו לא עשה זאת. אבל קשה לי להאמין שיש כאן באמת חומר סודי.
אני מעריך שאין כאן סיפור ולכן זה יתמסמס כי לדעתי בדיוק ההפך ממה שאתה רומז עליו הוא נכון, הרי כולם מחפשים את יונתן שפירא, הוא בוודאי לא דמות פופולרית אצל כוחות הביטחון...אז אם הוא השאיר חומר מסווג אמיתי ישמחו לקפוץ על ההזדמנות להעניש אותו.
בכל מקרה קשה לי להאמין שזה המצב, מה שמצאו שם נראה לי קשקוש לחלוטין לא חשוב שכמו כל דבר בצה"ל כתוב עליו "מוגבל" או "סודי"...

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:36

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר