לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 14-07-2011, 13:03
  מדינאי מדינאי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.04
ח"כ ערבי שאינו נגוע בשנאת ציון: צריך מדינה לפני דמוקרטיה - ולא להפך

סגן השר לפיתוח הנגב והגליל, איוב קרא, מתייחס לחוק החרם וזועם על השמאל הקיצוני שלטענתו טומן ראשו בחול מול הסכנות.
http://www.inn.co.il/News/News.aspx/222783

"יש מיעוט שולי במדינה הזו בעם היהודי שלא מוכן להבין שבצד השני עושים דה לגטימציה למדינת ישראל והמשמעות של החוק הזה הוא לקעקע את המדינה ולהביא את המצב שלא לגיטימי להיות ביו"ש בעוד שבצד הפלסטיני עדין לא מוכנים אפילו להכיר במדינת ישראל".
"אני לא מבין את השמאל הקיצוני, הכתובת על הקיר, מה הם רוצים את החמאס בגבולות 67?", תהה סגן השר קרא.

"אתה יכול להבין את המשפטנים שטוענים נגד חוק החרם ? אני לא מבין אף אחד, אין לנו עם מי לדבר. אני צריך מדינה לפני דמוקרטיה אני לא מחפש דמוקרטיה לפני המדינה, אני לא מבין איך אנשים לא מבינים", קובע קרא.

---------------------------------
אפשר בהחלט להבין אותו. ערביי ישראל הרי מעדיפים להתגורר במדינה היהודית על פני כל מדינה ערבית. ואם חס וחלילה תתפרק המדינה היהודית, ערביי ישראל ימצאו עצמם מייד במדינה ערבית. הרי אי אפשר לאכול את העוגה ולהשאיר אותה שלימה.

יֵבֹשׁוּ וְיִסֹּגוּ אָחוֹר כֹּל שֹׂנְאֵי צִיּוֹן (תהילים קכט, ח)

נערך לאחרונה ע"י מדינאי בתאריך 14-07-2011 בשעה 13:07.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 17-07-2011, 03:45
צלמית המשתמש של פסטן
  פסטן פסטן אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.12.09
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי infected aviad שמתחילה ב "אבל בישראל הם רואים עצמם..."

יחי ההבדל הקטן.

כשכתוב "סוכן אמריקאי דקר פקיסטני", הציפיה היא שהוא ידקור אותו עם כלי נשק (כגון סכין, לדוגמה). הכותרת ההיא הייתה רחוקה מאוד מהתוכן.
כשכתוב "ח"כ ערבי אומר שצריך מדינה לפני דמוקרטיה ולא להפך", אתה מצפה לקרוא על ח"כ ערבי שמתנגד למזילי דמעות התנין של השמאל האנטי-יהודי. על מה מסופר בכתבה? בדיוק על זה.

זה שהדרוזים "רואים עצמם כישראלים" ולא כערבים במדינת ישראל (לפי דבריך), זה נחמד מאוד.
אני רואה עצמי כקיסר האימפריה המוגולית. אם יכתבו עלי בעיתון (או בפורום), סביר להניח שלא כך יתארו אותי.
אם זה נראה כמו ערבי, מדבר כמו ערבי - ולא סתם במבטא ערבי אלא בערבית, נשמע כמו ערבי, בעל תרבות ערבית, מחזיק בדת שהיא תולדה של דת הערבים - האסלאם, אפשר לקרוא לזה בן אינקה או בן מאדים, אבל ערבי יהיה קצת יותר סביר. אם זה הולך כמו ברווז, שוחה כמו ברווז ומגעגע כמו ברווז - זה לא לוריס בנגלי...

אמר פסטן: שניהם גרועים, אבל עדיף להיות טיפש מאשר שקרן.
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 17-07-2011, 06:57
  מדינאי מדינאי אינו מחובר  

"ערבי שאינו נגוע בשנאת ציון" - זה בדיוק ממש כמו המילה דרוזי אבל יותר מדוייק
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי infected aviad שמתחילה ב "סבבה, אבל הינה, גם פה הייתה..."

לדאבוננו הנגע של שנאת ציון חדרה גם לחלק זעיר מהדרוזים, כמו שחדרה לחלק מהיהודים. איוב קרא מצטיין גם בקרב הנבחרים הדרוזים עם סלידתו מכל שמץ של שנאת ציון.

"אינו נגוע בשנת ציון" זה הכי הולם וקולע. מה אכפת לי שגם ערבים יקחו ממנו דוגמה. אלו שמתעקשים שיכתבו עליו דרוזי משום מה מפחדים שעוד ערבים יפרקו מעצמם את מחלת שנאת ציון. כל כך התרגלו לטירוף של שנאת ציון עד שאינם מסוגלים בלעדיה.

נערך לאחרונה ע"י מדינאי בתאריך 17-07-2011 בשעה 07:05.
ישן 17-07-2011, 10:10
  מדינאי מדינאי אינו מחובר  

לא בטוח שמה שמדאיג אותך זה הדיוק בכותרת.
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי Swinger7714 שמתחילה ב "הרבה מאוד מילים עם קצת מאוד..."

הכותרת הזו שהייתה לגמרי שקר מוחלט, זה כנראה לא הדאיג אותך כלל וכלל.
http://www.fresh.co.il/vBulletin/sh...ad.php?t=546272
ציטוט:

כותרת ראשית בYNET: קונצנזוס מחוף לחוף: יהודי ארה"ב נגד חוק החרם

יש לי חשש שמה שמדאיג אותך, שהכותרת שלי לא תגרום לערבי שהוא לא דרוזי להתנתק קצת משנאת ציון. שהרי מהכותרת שלי אפשר להבין (או לטעות) שיש ערבי שאינו נגוע בשנאת ציון. וזה מה שמדאיג אותך.

כמובן, שזה רק חשש. ייתכן שאתה אוהב ציון. אני אבדוק את שאר ההודעות שלך בפורום בכדי להבין את המניעים שלך.

עברתי על שאר ההודאות שלך, המסקנה שלי היא שאתה עדיין צעיר ותמים, ולא מודע שמתנהל קרב קשה בתקשורת בין שונאי ציון לאוהבי ציון. סליחה על הביטויים הקשים שכתבתי נגדך. (אבל אני לא משנה את הביטויים למרות שיש לי עוד זמן לשנות, בכדי להראות מה שחששתי בהתחלה, אם זה מעניין למישהו).

נערך לאחרונה ע"י מדינאי בתאריך 17-07-2011 בשעה 10:31.
ישן 17-07-2011, 21:19
  משתמש זכר Swinger7714 Swinger7714 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.03.10
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי מדינאי שמתחילה ב "לא בטוח שמה שמדאיג אותך זה הדיוק בכותרת."

אתה פשוט קורא אותי כמו ספר, אני כולי אכול דאגות.... הסוגיה ממש מדירה שינה מעיני!

לך תבדוק הודעות בפורום עד מחר, מצידי תעשה עלי עבודת שורשים. ככל הנראה, הקרב היחיד שמתחולל כרגע הוא בתוך המוח שלך. כולי תקווה שאתה סתם טרול אינטרנטי מצוי שאוהב לעשות פרובוקציות, כי אם אתה רציני ואמיתי, אז אני מקווה שאתה מיעוט זניח, ואם אתה לא מיעוט זניח אלא נתח משמעותי מאוכלוסיית המדינה, אז אני ברצינות ישקול להצטרף לשונאי ציון...

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://i22.photobucket.com/albums/b326/Swinger7714/Swinger-1.png?t=1268825224]

בין אם אתה חושב שאתה יכול או לא יכול, בכל מקרה אתה צודק.

הבלוג של הכלב של פבלוב

ישן 17-07-2011, 16:18
צלמית המשתמש של פסטן
  פסטן פסטן אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.12.09
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי Segmany שמתחילה ב "זה בסדר... גם אצל הדרוזים, התרבות היא לא ערבית... היא דרוזית"

אני שמח שאתה אומר את זה. רבאח חלבי - ערבי שהוא במקרה גם דרוזי - ראיין 50 דרוזים, מתוכם 48 הגדירו עצמם כערבים. חלקם התיחסו מפורשות לנושא התרבות. לדוגמה, אריג' (סטודנטית מהכרמל):

אולי כדאי שקודם תקרא קצת על הנושא, ואז תביע עמדות נחרצות כל-כך.

תמיד כשאני חושב שיש גבול לשטויות שאנשים יכולים להביע, אני בא לפורום הזה ומגלה שלרדידות אין סף תחתון...

אמר פסטן: שניהם גרועים, אבל עדיף להיות טיפש מאשר שקרן.

ישן 18-07-2011, 06:48
  מדינאי מדינאי אינו מחובר  

מעבר היותו של ח"כ קרו ערבי-דרוזי, הוא פשוט בן אדם
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי מדינאי שמתחילה ב "ח"כ ערבי שאינו נגוע בשנאת ציון: צריך מדינה לפני דמוקרטיה - ולא להפך"

להיות בן-אדם זה אחד הדברים הנדירים כיום.

ח"כ קרה הוא בן אדם, כמו אדם הראשון שעליו נאמר בצלם א-לו-הים עשה את האדם, ככה גם הח"כ הזה, לא נרתע גם מהעובדה שיש שונאי ציון גם בקרב היהודים, ובכל זאת לא נוהר אחריהם, ואומר דברים כל כך פשוטים:

ציטוט:

אני צריך מדינה לפני דמוקרטיה אני לא מחפש דמוקרטיה לפני המדינה

אפשר להוסיף לזה משפט עוד יותר חזק, במיוחד מבחיתנו, מבחינת היהודים:

הזכות לחיות פשוטו כמשמעו עומד מעל השגעון של שונאי ציון להקים מדינת טרור!

נערך לאחרונה ע"י מדינאי בתאריך 18-07-2011 בשעה 06:52.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:32

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר