לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 17-07-2011, 20:22
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
גודי ניר מוזס המציאה את 'השלום' ושרה נתניהו המציאה את 'הנתינה' |רשע מרושע מעשן2|
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי Segmany שמתחילה ב "עכשיו זה הגיוני"

ציפי לבני המציאה גם את ציוץ הציפורים וגם את הלאבנה עם שמן זית. רבין המציא את הרבנות, שמיר את הכוסברה, ברק המציא את הבורקה ואת שקדי הברק, פרס את מעיין הנעורים, אריק שרון את השיכחה ופואד בן אליעזר המציא את הקומבינציה של הקובה עם המפרום וקצת עמבה בצד עם טביט ושים לי קצת ממולאים...

כל אחד ממנהיגנו בתורו תרם את תרומתו להתפתחות הציויליזציה [חוץ מאולמרט כמובן, הוא קיבל תרומות]

באמת ירון! אלו דברים אלמנטרים... מה מלמדים שם בפקולטה להנדסה?

נערך לאחרונה ע"י .ישראלה היפהפיה בתאריך 17-07-2011 בשעה 20:32.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 17-07-2011, 20:13
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
והנימוק המשעשע - מרכזה התעסוקתי הוא בתל אביב ואין לה רשיון והיא כ-ל כך רוצה....
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי looklook שמתחילה ב "חברת הכנסת רגב מציעה לדפני ליף דירה בכפר שלם. דפני לא ממהרת לאמץ את ההצעה"

אבל כשיש דירה בכפר שלם אזזז... 'היא התפטרה מעבודתה למען המאבק' ואיך אתם לא מעריכים את זה...?

משעשע גם הבטוי 'פינוי' שבוצע נהדירה אותה שכרה טוב שלא מדובר ב'גירוש'.....

נ.ב

עם מירי רגב יש לי חשבון ציבורי פתוח מאז היותה הסנשו פנשו העילג של הרמטכ"ל היהיר בלבנון השניה. באופן אישי הייתי שמח לשולחה מרוטשילד אל מושבות הברון הירש בדרום אמריקה. אז אם מישהי שהציקה למירי מצליחה להראות כל כך מגוחכת בעיני - כנראה שקנתה זאת בדין.

נערך לאחרונה ע"י .ישראלה היפהפיה בתאריך 17-07-2011 בשעה 20:16.
ישן 18-07-2011, 17:44
צלמית המשתמש של פסטן
  פסטן פסטן אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.12.09
בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי קגנס שמתחילה ב "אתה בטוח שיש כזה היצע עשיר של דירות בשכונות אלו?"

אני לא בטוח בשום דבר, אפילו לא שמאחורי המשתמש קגנס נמצא אדם ולא מערכת הפקה נוסח 'המופע
של טרומן' שמנסה לעבוד עלי. אבל מה לעשות, שבחיים מקבלים החלטות גם במצבים של פחות מוודאות
מוחלטת.

כפי שציינת בעצמך, המהגרים שמציפים את תל אביב מוצאים איפה לגור.
עכשיו, לי ברור שהמהגרי עבודה ממדינות עולם שלישי מוכנים לגור במקומות שבהם רוב אזרחי ישראל
אינם מוכנים לגור, ולדעתי ברור שהם גם לא צריכים לגור שם, בתחתית של התחתית. אני מוכן לקבל את
זה שאנשים רוצים לקבל פתרונות קצת יותר טובים מאשר החורבה המתפוררת, מוכת העכברושים ביותר
שיש לארץ להציע. זה לגיטימי לחלוטין.
אלא, שאופי המחאה, מיקומה, מסריה, נציגיה וכו' מעוררים את הרושם (ולא את הביטחון המוחלט) שהם
לא מעוניינים בפתרון משביע רצון (שנמצא הרבה מעל לגרוע ביותר), אלא רק בתנאים הטובים ביותר.
אין לדעת אם יש היצע מספיק של דירות ברמה פחותה מדירתו של שר הביטחון במגדלי אקירוב, אבל
כפי שניתן לראות מהמחאה - אין ביקוש לדירות כאלה. הם לא מוכנים לקבל פחות מזה, ואם כך, אני אומר,
שיישארו באוהלים...

אמר פסטן: שניהם גרועים, אבל עדיף להיות טיפש מאשר שקרן.
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 18-07-2011, 20:59
צלמית המשתמש של פסטן
  פסטן פסטן אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.12.09
בתגובה להודעה מספר 27 שנכתבה על ידי קגנס שמתחילה ב "שיט, עלית עלינו...קדימה קריסטוף, מעכשיו להתמקד בשרוקי"

כפי שאמרתי במספר אשכולות בנושא:
אכן יש בעיה. באופן כללי יש בעיה.
לאנשים האלה אין בעיה.

עליות המחירים מתרחבות, ו"מרכז הארץ" מבחינת עליות המחירים מתרחב עד רחובות, יבנה, אשדוד, ובשנה האחרונה - אשקלון. בשלוש הערים הראשונות המחירים הוכפלו (בעשור האחרון, בערך), ובשנה האחרונה החלו עליות מחיר קיצוניות באשקלון. ברור - הרי עד לעליות המחירים, 10 דקות (ברכב פרטי או ברכבת) לא היו שוות הפרש של 80% במחיר, אז אנשים הלכו לשם. ברגע שעולם הלכו לשם - עליות המחירים קיבלו את אותו BOOST מטורף.

כמו שאמרתי גם באשכול אחר - מבחינתי צריך לשטח את כל הבניינים הקטנים האלה בתל-אביב, ולבנות שם מגדלי מגורים (וחניות תת-קרקעיות), ועכשיו אני נוסיף תהייה: אבל בלי מצוקת דיור וחניה, האם זה יהיה מגניב באותה מידה לגור שם?...

אמר פסטן: שניהם גרועים, אבל עדיף להיות טיפש מאשר שקרן.
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 05:31

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר