לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 09-08-2011, 12:22
צלמית המשתמש של Narion
  Narion Narion אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.12.08
כל מי שצפה בסרט:"הילדים של מחר", מוזמן להכנס...

יצא לי לצפות בסרט לפני מספר שנים , ושוב לפני מספר ימים, ואני מוכרח לציין שזה דיי דומה למה שמתחיל להתרחש באנגליה.

בסרט (ואני לא מתייחס לעניין המחלה העולמית שגורמת לעקרות, ואי יכולת להביא ילדים) אנגליה בעצם מחלוקת לאזורים שלמים (ZONE 1, ZONE2),
כאשר יש בידוד ובידוק בין האזורים, כל האזרחים האנגלים מהמעמד העליון מרוכזים במין אוטופיה סגורה ומנותקת מהעולם החיצון-ממש כמו גן עדן.
ושאר המעמדים פשוט ממוקמים באזורים מוזנחים יותר,
עכשיו החלק המעניין, הוא שכל אותם המהגרים שלא נחשבים לאזרחים אנגלים, ולא משתייכים לשום מעמד, פשוט מפוזרים בכל אנגליה, וחיים בתוך כנופיות בשטחי פרא, או בסמטאות.

ושאר המהגרים שכוחות הביטחון הצליחו ללכוד, ממוקמים בתוך מחנות ריכוז ענקיים, בכל מיני ערים.

באותן מחנות ריכוז (ע"פ הסרט) רואים שיש בעיקר אפריקאים, מוסלמים, וצוענים ממזרח אירופה - שאלו בדיוק אותן קבוצות אתניות שמרכיבות את עיקר קבוצות המהגרים באנגליה כיום.

אני לא יודע עד כמה יש לזה דמיון למה שמתחולל כרגע באנגליה, אבל מפחיד לחשוב על עתיד כזה.

אני באופן אישי חושב שתוך מספר שנים כל אירופה תכנס למין מלחמת קיום ענקית, בגלל אינטיפאדה של כל המסולמים בכל הארצות, לדעתי האירופאים עשו טעות גדולה שהם אפשרו לאותן אוכלוסיות להתפתח לכאלה מימדים.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 12-08-2011, 12:43
צלמית המשתמש של Narion
  Narion Narion אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.12.08
תגובה לך ולמרקויס:
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי פלמינג שמתחילה ב "תהליך האל-חזור יתרחש אך ורק..."

לדעתי הבועה האיסלאמית באירופה תתפוצץ מתי שהאיסלאמים ירגישו מאויימים,
בנתיים אנחנו אפילו לא קרובים לכך.

בכל המדינות שיש בהן ריכוזי ענק של מוסלמים (בהיקף של מיליונים), אותה קבוצה אתנית זוכה ללא מעט כבוד, וגמישות מצד המדינה.

כמובן שיש לזה מחיר (התמרמרות האוכלוסיה הטבעית במדינה), ביום שבאותן מדינות דמוקרטיות, לאוכלוסיה הטבעית, כבר יימאס, אז סביר מאוד להניח שאנחנו נתחיל לראות מתיחות אתנית באותן מדינות.

מצד שני, יכול להיווצר גם מצב שבו אותן קהילות ירימו את הראש כתוצאה מתחושת אופוריה של כוח, וההסלמה תגיע לבד.

מה שהכי מצחיק בכל הסיפור הזה, זה שהאירופאים, האמריקאים, האוסטרלים, ושאר המדינות המערביות בעולם, שוכחים שהמטרה היחידה של הג'יהאד האיסלאמי, זה לגרום לכל העולם להתאסלם.

ונכון לעכשיו הם עושים את זה בצורה מעולה, ואליי אפילו מבריקה.

הם מצליחים לגרום לקהילות איסלאמיות ענקיות להתפתח וכל זה מבלי לירות אפילו כדור אחד.

מעניין מתי אנשי המערב יתעוררו.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:28

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר