לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 21-08-2011, 20:47
  משתמש זכר niceguy92 niceguy92 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.06.09
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי niceguy92 שמתחילה ב "לוותר על תואר המפקד."

קודם כל ברור זה דבר חיובי, זה משהו שמשיגים..
אני בגדוד כרגע.
כרגע שמו אותי בתפקיד שלא עושה יותר מידי. פשוט כי לא היו צריכים מפקדים במקום אחר מה שאומר שמחזור הבא אוכל להיות משהו אחר שעושה הרבה יותר. הבעיה שאני לא מתחבר לתפקידים שיש פה.
אני מרגיש שזה לא מתאים לי ולא מממש את מה שאני רוצה להיות את הפותנציאל שלי. זה לא שאני מפקד רע שסתם מפשל עם חיילים וגורם לכולם לשנוא אותו.
זה כמו שאתה בעבודה, ומינו אותך לתפקיד שנחשב טוב יותר אבל אתה לא אוהב את התפקיד. שכמעט אין לך זמן לעצמך ובתפקיד הקודם שגם לא בהכרח אהבת(וגם נחשב תפקיד לא משמעותי) היה הרבה זמן לעצמך והרגשת שבזמן הפנוי אתה מספיק לעשות המון.

זה המצב בגדול. אני אוהב את ההרגשה של מפקד. אבל עדיין חושב שאולי עדיף לי לוותר כי אני לא מתחבר למה שאני עושה פה.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 21-08-2011, 21:03
צלמית המשתמש של עידו403
  משתמש זכר עידו403 עידו403 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.01.04
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי niceguy92 שמתחילה ב "קודם כל ברור זה דבר חיובי, זה..."

ראה, להיות מפקד, אפילו זוטר, זה לא דבר קל. אתה אחראי על כמה חיילים, על ציוד אישי וציוד לחימה בשווי המון כסף (במיוחד בגדוד שלך, שהוא גדוד ייחודי). אתה לא ישן הרבה והיציאות שלך לא משהו. מורידים לך פקודות והוראות ואתה צריך לעמוד בהן, ואם החיילים שלך מפשלים - ברוב המקרים אתה אוכל את החרא בשבילם.
יחד עם זאת, ואת זה אני כותב מנסיון אישי, אין כמו הגדוד. שם זה הדבר האמיתי, שם אתה עובד ויודע שאתה זה שנושא באחריות ונותן את האש אם צריך, כשצריך.
אם עשית חושבים, שקלת את העניין לעומק והגעת למסקנה שזה לא בשביל, אולי תבקש לעבור למחלקת המבצעים של הגדוד? להיות סמב"צ למשל, או אפילו משה"ד (אם יש לכם את זה בגדוד).
אפשרויות נוספות הן לחנוך מילואמיניקים או לעבור לשבטה לאחד הענפים (אם המתכונת הזאת עדיין קיימת - ענף מקצועות למשל).

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 19:53

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר