לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 18-08-2011, 16:08
  hwarang hwarang אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.07.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי מיכאל חי שמתחילה ב "החמאס מזהיר: אם ישראל תתקוף ברמדאן נגיב בעוצמה"

חמאס לא יכולים להכחיש מוערבות בפיגוע שנערך, גם אם היפיגוע לו בוצע ע"י הארגון- חמאס יודעים ומכירים את כל היציאות מעזה, ולכן גם שולטים בכל מה שיוצא ונכנס משם.
חוליית הטרור שביצעה היום את הפיגוע יצאה מעזה וחמאס ידע והעלים עין.

הגיע הזמן להראות שהאיומים של חמאס הם בסך הכל קוצו של יוד בשביל מדינת ישראל, אם הם מאיימים כדי שלא נפציץ אותם ברמאדן- אנחנו צריכים להרוג להם 100 מחבלים עבור כל יום בחודש הזה.
הטרוריסטים יכולים להיאחז כמה שהם רוצים בקרנות המזבח, אבל לנו זה לא צריך לשנות כלום!
אנחנו מדינה ריבונית שיש לה הזכות להגן על עצמה, ועל כן גם להפציץ את עזה, מקור הרוע, עד ליסוד בשביל שהמדינה שלנו תהיה מוגנת מסכנה.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 18-08-2011, 16:45
  בני לפיד בני לפיד אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.11
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי hwarang שמתחילה ב "דבר ראשון- אל תרשום לגופו של..."

דבר ראשון - אני חושב שתארתי את התגובה שלך באופו די הולם, התגובה שלך מתלהמת תסתכל על מה רשם EFKET למטה ואולי תבין שיש עוד אפשרויות חוץ מלצאת למלחמה רחבת הקף

דבר שני, מדינת ישראל תמצא את המקום והזמן המתאים לה להגיב,, אני לא בטוח שתגובה רחבת הקף ברצועת עזה, שבהכרח תגרור תגובה שתכניס את מדינת ישראל למקלט, ויש בה פוטנציאל די רחב להלתקחות בגבול הצפוני, משרתת את מדינת ישראל בזמן הזה.

אתה חושב שפעולה בסה"כ די מוגבלת, מחייבת ליציאה למחלמה, שיבושם לך.

אני לא מעדיף להקריב חיים של אף אחד, אני רק חושב שלפני שיוצאים למלחמה רצוי לבדוק טוב טוב את ההשפעות של הצעד על המצב האסטרטגי של מדינת ישראל, וזאת בהתייחס לכלל הזירות: חמאס, מצרים, לבנון, סוריה, ירדן ואפילו טורקיה.
מלחמה נרחבת בדרום, תעלה את קרנם של הקיצוניים במצריים לפני הבחירות שם, אני לא בטוח שזה מה שישרת את מדינת ישראל לאורך זמן.

נערך לאחרונה ע"י בני לפיד בתאריך 18-08-2011 בשעה 16:59.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:49

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר