לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 12-09-2011, 09:33
צלמית המשתמש של looopy
  looopy looopy אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.04.02
לבני נגד ראש הממשלה: פעם לא היינו זקוקים לחילוץ מצרי

לולא לא הייתי מאמין שמר שפיצר (בעלה) וארד (יועץ הסתרים שלה..עאלק) מחפשים להתפרנס דרכה, הייתי חושב שמשהו לקוי ברמת החשיבה הבסיסית של הגברת.
פעם, הגברת לבני, פעם גם לא היה אובאמה.. שאת כה מחניפה לו ומעודדת אותו לקבל החלטות שגויות (אולי מכוונות..) הפוגעות במדינה שלך.
(ה"אביב הערבי" החל במדיניות אובאמה וההיסטוריה עוד תשפוט אותו על כך)
פעם, היה גם מובארכ., (ששלט שלטון ללא מייצרים אמנם, אבל הבין ענין)
פעם, לא היה לתורכים נשיא פונדמנטליסט השואף לחזור לתקופה העותומנית.. או השד יודע לאיזו תקופה. ארדואן חותר להשמדת מדינת ישראל.
פעם, גם מופז חשב שלא ירו יותר עלינו רקטות מעזה..
פעם הגברת לבני, פעם חשבתי שתוכלי להיות לכל היותר השרה לאיכות הסביבה.. אבל זה היה פעם.. עכשיו גם בזה איני בטוח.
כל זה ממש על קצה המזלג. אפשר כמובן להמשיך בעוד עשרות דוגמאות רלוונטיות למה היה פעם..
ההוני הזה, שומפלבי, הוא כתב חצר וכתב מטעם. כשנוח לו הוא מפרשן וכשלא נח לו הוא עוסק ביח"צנות.
לבני במחלקת ההזיות. הרי קשה להאמין שהגברת עצמה מאמינה כי בדוגמאות שהיא מעלה ידינו במעל.. קשה לקלוט ממי שמתיימרת להיות ראש ממשלת ישראל, שזאת באמת רמת ההבנה הבסיסית שלה.. פשוט מביש.
היועצים של הגברת לבני עושים לה שירות דב.

"רמת הדאגה שלי עלתה מאוד בשבוע האחרון", מספרת יו"ר האופוזיציה, "כל יום יש משהו אחר, אבל אצלנו אף אחד לא אחראי. הדבר שמטריד אותי הכי הרבה בהתנהלות הזו של הממשלה הן האמירות שבהן מלווה נתניהו את מה שקורה. הוא אומר: הכל קורה לנו. שום דבר לא באשמתנו, או לא באחריותנו. מה שקורה זה מעצם קיומנו. במצרים – האחים המוסלמים משתלטים - זה קורה. ארדואן עושה את מה שעושה – אבל גם זה לא קשור אלינו. אבו מאזן הולך לאו"ם – גם זו החלטה רק שלו. העולם יצביע בעד מדינה פלסטינית – זה רוב אוטומטי. הכל קורה, ושום דבר לא קשור אלינו".

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4120925,00.html

נערך לאחרונה ע"י looopy בתאריך 12-09-2011 בשעה 09:53.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 12-09-2011, 17:40
צלמית המשתמש של looopy
  looopy looopy אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.04.02
תוכל להגיד מה סרקוזי עשה עד כה?
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי Sam Weller שמתחילה ב "נתניהו לא נבחר כדי לחזות את העתיד, אלא כדי לעצב אותו"

מה בדיוק עשה מובארכ? מה עשה אובאמה?
תוכל לתת איזו מילה טובה על ברלוסקוני? (אני כן.. )
להבדיל אלף אלפי הבדלות, מה בדיוק עשתה האופוזיציה חוץ מלתקוף את מר נתניהו? לבני כבר השלימה שהקדנציה הנוכחית תימשך עד לבחירות הבאות.
נכון, מר נתניהו זיגזג, אבל פתאום כל המזה"ת "הזדגזג" באחת ואולי טוב שלא התלחנו בשיחות אם אסד לגבי רמה"ג.. ואולי גם טוב שלא הלכנו שבי אחרי דרישת אובאמה לגבי הפלסטינאים מאחר והתכנית להכריז באו"ם על מדינה היתה בקנה.
הכי טוב עכשיו לעשות "מעשה שמיר", פשוט לא לעשות דבר ולתת לערבים להתבוסס במיץ של עצמם ואם נידרש, ננגח.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:31

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר