לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 15-10-2011, 09:09
  משתמש זכר מי המלך מי המלך אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.09.11
גורם מצרי: ישראל תפגע באסירים שיפעלו נגדה

בראיון ל"אל-חיאת", פירט גורם המעורב בעסקה לשחרור גלעד שליט את התנאי להתחייבות הישראלית לא לפגוע באסירים שישוחררו. "נאבקנו עד הרגע האחרון כדי לכלול את ברגותי ברשימה, אך ישראל התעקשה"
ישראל לא תפגע באסירים שיצאו לחופשי במסגרת העסקה לשחרור החייל החטוף גלעד שליט, אלא אם כן הם ישובו לפעול נגד ישראל, כך הבהיר הבוקר (שבת) גורם מצרי בכיר בראיון לעיתון "אל-חיאת" היוצא לאור בלונדון. דבריו מגיעים לאחר הצהרות ראש השב"כ, יורם כהן, שאמר כי אף משוחרר לא חסין מפני חיסול או חזרה לבית הסוהר, ותגובתו של בכיר חמאס, אוסמה חמדאן, שאמר כי ישראל התחייבה לא לפגוע באסירים המשוחררים.
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4135115,00...
המל"טים מוכנים.המזל"טים מוכנים.החיילים/חיילות שעל המסכים דרוכים.אנשינו באירופה מוכנים.כל משוחרר שיגדיל ראש לכוון הטירור יאבד אותו לכוון הגיהנום.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 15-10-2011, 15:53
  Sam Weller Sam Weller אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.01.05
יש לך הוכחה שישראל מסוגלת לטפל במדינות של רבע מיליארד איש?
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי מי המלך שמתחילה ב "באמת קשקשן,זה מה שיש לך..."

כי בינתיים מה שאנחנו רואים זה שארגון של כמה אלפים גרם לה לברוח מדרום לבנון, ארגון קטן יותר גרם לה להתקפל עד הס"מ האחרון מרצועת עזה, וכמה ארגונים של כמה אלפים גרמו לה להביע נכונות לסגת לקווי 67 (בסדר, עם תיקונים). בדרום, פזורה של כמה אלפים הפכה כחצי משטח ישראל לאזור אקסטריטוריאלי שהריבונות של המדינה בו היא בעיקר על הנייר. בגליל ישראל מתקשה לאכוף את החוק על האוכלוסיה הערבית, ובשאר חלקי הארץ, ארגון של כמה מאות, חמוש בעיקר בעורכי דין, מאלץ את ישראל לוותר על יכולתה לשלוט בהגירה אליה ועל יכולתה לשמר מאזן דמוגרפי שיאפשר לשמר את אופיה היהודי של המדינה.

אז מאיפה הבטחון בכוחה של ישראל?
ישן 15-10-2011, 16:01
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

חבר מתאריך: 28.10.01
1000 אלטע זאכן שכבר רצחו 1200 ישראלים...
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי מי המלך שמתחילה ב "באמת קשקשן,זה מה שיש לך..."

תראה, אין לי מושג אם אתה באמת מאמין במה שאתה כותב (וזה לא כ"כ מעניין אותי) אבל דע לך שאתה
שירות רע מאוד לביבי - כשאתה מנסה לצייר אותו כדמות כלילת שלמות. להציג אותו כמי שנזקק לאומרי הן
מוחלטים שיסכימו לכל החלטה שלו, הוא דבר רע מאוד - רק סוג מאוד מסויים ועלוב של מנהיגים צריכים מקהלת
מוחאי כפיים מקצועיים...

העסקה הזו היא רעה לישראל. אפשר לבוא ולטעון "לא הייתה ברירה", ולהתייחס למחוייבות להשבת חייל
שנשבה במהלך שירותו. בשום פנים אין לקבל ניסיון מטופש ושקרי להציג את חבורת המחבלים הסופר-מסוכנים
שמשתחררת השבוע בתור "אלטע זאכן". אם הדבר נכון, אז נשאלת השאלה למה חיכו 5 שנים? בסופו של
דבר, מס' המחבלים נשאר בדיוק המספר שתבע חמא"ס, ואם צה"ל מתמודד עם 250 מליון ערבים, אז בטח
שיוכל להתמודד עם אותם חמישה שישראל עכשיו סירבה לכלול בעסקה, לא? רק לפני יומיים הסברת לנו
שהמחבלים הכבדים נשארו בכלא. מסתבר שכאשר זה נוח, פתאום גם מחבל הוא מסוכן, בעוד שעכשיו נוח
לטעון שאלף מחבלים הם לא בעייה כזו גדולה...

צריך להכיר בעובדות: העסקה הזו היא נטילת סיכון עצום: סיכון, שכמעט שאין ספק שלא יוכיח עצמו. סביר
יותר שכמות נרצחי-העסקה הזו, תהיה מס' דו ספרתי או אף תלת ספרתי, משאר ש"יידעו להתמודד עם
המשוחררים".

אתה מבין, אין שום סיבה להתפעל מכך ש"צה"ל ירדוף את המשוחררים אם יחזרו לטרור", שכן למי שיירצחו
ע"י אותם חוזרים-לטרור, זה לא באמת ישנה שאחרי שמתו, נתפסו רוצחיהם - בעיקר בהתחשב בעובדה
שרוצחים אלה כבר היו כלואים בעבר, ושוחררו כחלק מעסקה.

לואיי סעדי היה מחבל זוטר יחסית בג'א"פ, ששוחרר בעסקת טננבאום. הוא חזר לטרור כמעט מייד אחרי
ששוחרר - אבל כבר לא היה זוטר. בכלא למד המון, ועם שחרורו לקח על עצמו את משימת שיקום תשתית
הג'א"פ בג'נין, שנחרבה ב"חומת מגן". עד לחיסולו ע"י כוחות הביטחון, הספיק סעדי להיות אחראי לרצח
עשרה ישראלים - ישראלים שעדיין היו בחיים, לו נותר סעדי בכלא. אתה מבין, למשפחות זו נחמה מאוד קטנה
לדעת ש"אחרי שחזר לטרור, צה"ל רדף והשיג אותו".

עשה לביבי טובה - ואל תגן על כל מהלך שלו באופן אוטומטי - בטח לא מהזוויות שאין דרך להגן עליהן.
ישן 15-10-2011, 19:34
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

LOL ענק - עד שניסית להראות שבב ביקורת על ביבי, מיהרת לסייג את הביקורת ולרוץ לשבח אותו
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי מי המלך שמתחילה ב "קונטאר הוא סתם אדיוט שמסתובב..."

אני חייב לגלות לך סוד: ביבי כנראה זכה כאן לרוב גדול בין המצביעים - אבל אתה ממש-ממש לא עוזר לשכנע
ששווה לשחזר את אותה הצבעה...

התבטאות מחרידה כמו "קונטאר הוא סתם אדיוט שמסתובב בלבנון", לא ממש עוזרת לחיזוק התמיכה באיש
שמשחרר את בני דמותו של קונטאר - שכזכור, רוצץ גולגולת של ילדה קטנה.

השטויות לגבי "עמו אינו מסכים להכיל מצב זה", לא עומדות בשום קורלציה למציאות. האמת היא התקשורת
הפעילה עליו לחץ היסטרי, וכמובן שהוא נכנע. האמת האי שבקרב מצביעיו היה וישנו רוב גדול שתומך בעמידה
בלחץ. הדבר נכון גם לגבי "המחאה החברתית", ותגובתו ההיסטרית לתמיכה התקשורתית בה.

ככל שעובר הזמן, האיש (שהוא לא מהגרועים בראשי הממשלה באופן כללי), הולך ונחלש, הולך ורפה. אם
האיש לא מסוגל לעמוד מאחורי האידיאולוגיה שהוא-עצמו הטיף לה כל חייו (קרא מה כתב על עיסקת ג'יבריל
בכל אחד ואחד מספריו), די צבוע מצידו לדבר על מנהיג. מנהיג צריך לדעת להאמין בעקרונות שלו גם כשאינם
פופולאריים בתקשורת...
ישן 15-10-2011, 17:59
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

טוב, מול שטף של קלישאות קשה להתמודד, אבל בוא ננסה:
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי מי המלך שמתחילה ב "אני לא מגן על שום ביבי,המהלך..."

1. מצד אחד אתה מסביר כמה קל לחטוף ישראלי בארץ - ומצד שני אתה משחרר תמורתו 1,000 איש. נחש
מה הצד השני מסיק מכזה דבר?
2. "אלטע זאכן לא מעודכנים" זה ביטוי שהוא גם מבחיל וגם מטופש. הוא מבחיל מכיוון שאולי מרוב השקעה בחנופה לביבי, שכחת שיש מאות ישראלים שבני משפחותיהם נרצחו ידי האנשים הללו שאתה לוקח כ"כ בקלות
את יציאתם לחופשי. הוא מטופש מכיוון שצר לי, אבל לא היו פריצות דרך מדעיות יוצאות דופן בתחום הריגת
חפים מפשע בעשור האחרון, והחבורה שמשתחררת היא לא בדיוק כזו שהוכיחה אוזלת יד בתחום זה. לא
מאמין? סע לבתי עלמין ותראה כמה הם הצליחו במעשה ידיהם להתפאר.
3. המשפט "כל פעולה שיעשה אחד המשוחררים תביא בסופו של דבר למותו", הוא אווילי בכמה רמות: ראשית,
אני יכול לגלות לך סוד שכל פעיל טרור מסכן את חייו, גם אם לא שוחרר מהכלא. החבר'ה האלה כבר סיכנו את חייהם בעבר, והעובדה שלא נהרגו אלא נלכדו, לא מורידה מהעובדה שהם כבר הוכיחו נכונות לסכן חייהם למען המטרה הנשגבת של הריגת יהודים חפים מפשע. שנית, "בסופו של דבר" זו נחמה מאוד קטנה עבור הקרבנות שיצליח אותו מחבל-משוחרר-הרוג עתידי, להרוג עד שיחוסל.

אני מבין שביבי הוא גדול וענק ומושלם ויפה ו"המלך" - אבל רצוי לדעת גם לסייג את המחמאות שאתה שופך
עליו. אנשים זדוניים עלולים לחשוד שזה מלאכותי...
ישן 15-10-2011, 19:38
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

איזה כיף לנו. "הוא לוקח אחריות". אני מניח שלדעתך זה ינחם את משפחות נרצחי העתיד...
בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי מי המלך שמתחילה ב "הצד השני לא מעניין..."

עשרות נרצחים טריים לא ממש יתרמו לחוסן הלאומי - בעיקר כשכבר יהיו להם שמות ופנים, ואי אפשר יהיה
להתייחס אליהם כאל "ספקולציה". אתה מבין, ביום שיהיה הפיגוע הראשון של אחד המשוחררים, ניתן יהיה לקחת את כל השטויות על "חוסן לאומי", ולהוריד איתם את המים. מה תגיד לנרצחים, שהרוצח שלהם ישב
מאחורי סורג ובריח רק כמה חודשים קודם לכן? מה תגיד למשפחות?

אגב, המחלוקת היא לא רק בקרב נפגעי הטרור (שאני מבטיח לך שמשאל בקרבם היה מגלה רוב עצום נגד),
אלא בקרב כלל הציבור.

בקרב מצביעיו של ביבי אני מבטיח לך שאין קונצנזוס על העסקה הזו - ואני עדין. מה לעשות, האיש עדיין חי
בסרט שאלה שאוטומטית נגדו, הם הקהל שאחריו הוא צריך לחזר.

תבין, הוא בונה יותר מדי על העקרון של "יצביעו לי כי אני הרע במיעוטו".
ישן 15-10-2011, 22:39
צלמית המשתמש של efekt
  efekt efekt אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.12.08
אכן, אבל אני התכוונתי יותר למידע מודיעיני קונקרטי בנוגע לשליט
בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "הוא יודע המון דברים שאנחנו לא. את רובם הוא גם ידע כשכתב בעבר למה עסקאות כאלה הן אסון"

אני מסכים איתך שהמחיר לשחרורו גבוה מדי, ואני דיי בטוח שעוד נחזור ונפגוש חלק נכבד מהאסירים שנשחרר, אבל יתכן ונפל בידי כוחות הביטחון מידע מסויים שהפך את העסקה הנ"ל לכדאית הרבה יותר מבעבר.
זו כמובן ספקולציה והיא טובה כמו כל ספקולציה אחרת, ואני דיי בטוח שנדע מה התרחש שם מאחורי הקלעים רק בעוד הרבה שנים, אבל לך תדע - אולי אנחנו על סף מבצע גדול נוסף בעזה, ובקבינט הבטחוני הגיעו למסקנה שאת כל המשוחררים ממילא נוכל לתפוס שוב במהלך המבצע, ואולי ביבי באמת חשש מלהפוך את שליט לרון ארד 2 לאור "אביב העמים" הפושה באזורינו לאחרונה.
כרגע אני מאוד שמח על עצם העובדה שגלעד יחזור מהשבי, וכאמור ברור לי לחלוטין שזה יחזור ויפגע בנו בריבית - אבל אני רגיל לחיות פה במדינה שעובדת בשיטת "תעשה עכשיו, תחשוב אחר-כך" ואולי אלו בדיוק היו הקווים המנחים בממשלה כשחתמו על העסקה... who knows...

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Carl Sagan
"If you wish to make an apple pie from scratch, you must first invent the universe"

ישן 15-10-2011, 23:05
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

אני יכול לקבוע בוודאותל שהעסקה טובה מאלה שהוצעו בעבר. היא עדיין עסקה איומה
בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי efekt שמתחילה ב "אכן, אבל אני התכוונתי יותר למידע מודיעיני קונקרטי בנוגע לשליט"

לא יעזור כלום, ברגע שאדם שבלכידתו הושקעו אינספור מאמצים של מודיעין, כוחות חי"ר, שריון ואוויר (כמו
חוסאם בדראן, למשל), ואז הוא הולך ומשתחרר - יש מסר רע מאוד בכל הנוגע למחבלים הבאים. לא מספיק
שהם יודעים שהכלא הוא סוג של אונ' ובית הבראה משולבים זה בזה - הרי שהם יודעים שהישיבה שם מאוד
קצובה בזמן.

אני שמח מאוד שגלעד יחזור, ומאחל לו למשפחתו שלא יטרידו אותם עם שובו, ושיזכה לחיים מאושרים
ונורמליים. זה בכלל לא העניין - העניין הוא שהמחיר יהיה גבוה בהרבה. לך ולי מותר לדרוש מממשלה להפעיל
שיקול לאומי - ושיקולי לאומי מחייב גם קבלת החלטות שהתקשורת לא אוהבת - למשל, לסרב לחלוטין לעסקאות
שברור לגמרי שיש בהן סיכון בטחוני עתידי (שים לב שאני לא עוסק בסוגייה החשובה-מאין-כמותה, של החורבן
של שיטת המשפט שיש בכזו עסקה, שהופכת רוצחי המונים לכאלה שיושבים פחות מזורקי נעליים למיניהם...).
ישן 15-10-2011, 19:55
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי מי המלך שמתחילה ב "גורם מצרי: ישראל תפגע באסירים שיפעלו נגדה"

החוק הבא שצריך להעלות בכינוס הבא של הכנסת זה אחד משני העונשים הבאים.
א, עונש מוות של אדם שפעל נגד המדינה ונגד מחבלים רוצחים או לא רוצחים אזרח זר או ישראלי וזהו אין יותר יותר חזרה אחרי שהמשטרה או הצבא תופס אותך לבית דין צבאי ובלי זכות לנשיא או בית המשפט העליון לבטל את הפסק דין הצבאי ורק בית דין צבאי יוכל להפוך את ההחלטה,אם האדם זכאי בלבד. אם לא יהיו מחבלים בכלא או בוגדים בכלא,לא יהיה לערבים את מי לבקש בפעם הבאה.
ב, כל עסקה אחרת בעתיד תהיה חייבת את אישור הממשלה ואישור בכינוס מיוחד של הכנסת של 80 ח"כ ואחר כך אישור במשאל עם מלא שיהיה כמו יום בחירות ואחרי חוק כזה נראה אנשי שמאל לוחצים את ראש הממשלה הזה או אחר בעתיד.

חוק א או חוק ב יפסיקו את הקרקס והלחץ התקשורתי הזה לתמיד.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

נערך לאחרונה ע"י linuxsboot בתאריך 15-10-2011 בשעה 19:57.
ישן 15-10-2011, 20:58
צלמית המשתמש של צ'נדלר בינג
  צ'נדלר בינג צ'נדלר בינג אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.06.06
בתגובה להודעה מספר 30 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "טוב..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ori
אם שילמת על גלעד שליט 1000 מחבלים, אינך יכול לשלם פחות על הבאים בתור.

אין איזו מסגרת של חוקים שקובעים שמרגע שהמדינה הסכימה לשחרר X אסירים תמורת חייל חטוף אז היא מחויבת לעשות זאת שוב בעתיד ועוד שזו תהיה נקודת הפתיחה המינימלית. אני יודע שאתה יודע את זה אבל הנחרצות שבה אתה מעלה את הטענה שלך היא... צורמת.

כל ראש ממשלה עתידי (ואפילו ראש הממשלה הנוכחי) יכול (בעת התרחשותה של חטיפה נוספת חס וחלילה) להחליט שלא להוביל את המדינה הזו למהלך של שחרור אסירים על בסיס מגוון נימוקים הגיוניים וסבירים וכל התחמושת שתהיה לאלו שיעמדו מולו זה לצעוק: "אבל כבר שוחררו X אסירים במקרה Y !".

לא צריך להיכנס למלכודת מחשבתית עצמית שאומרת שנוצר כאן נוהג מחייב. כל פעם שישראל מבצעת מהלך של ויתור או נסיגה אז המקהלה מתחילה לשיר שנוצר מינימום חדש כי המניאק העתידי שיעמוד מולנו לא יסכים לקבל פחות.

ישן 15-10-2011, 22:08
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

אין כאן שום קשר ל"מסגרת של חוקים", אלא ל"מסגרת של לחץ תקשורתי היסטרי"...
בתגובה להודעה מספר 31 שנכתבה על ידי צ'נדלר בינג שמתחילה ב "[QUOTE=ori]אם שילמת על גלעד..."

אתה מעלה על דעתך שהמשפחה של החייל הבא תהיה פחות נחושה ממשפחת שליט לתבוע שישולם כל מחיר,
ובלבד שבנם יושב אליהם? אתה באמת חושב שכל אלה שהקימו מאהלים, כתבו בעיתונים, מחו ותבעו - יסכימו
להימנע מהשבת החייל הבא, במידה וחמא"ס ידרוש עסקה זהה בנוגע לחייל הבא?

אני מתחייב בפניך חגיגית, כל ההצהרות שאתה תצהיר עכשיו לגבי "זו הפעם האחרונה שתהיה כזו עסקה", יהיו שוות לקליפת השום ברגע שהדבר יהפוך אקטואלי (והעסקה הזו הבטיחה שזה יהפוך לאקטואלי, sooner
rather then later...).

אין כאן שום מלכודת מחשבתית של נוהג מחייב. מי שנכנע עכשיו, לא עשה את זה כי גילה את האור פתאום,
והבין שאלה שלחצו עליו, בעצם צדקו - הוא נכנע עכשיו, כי לחצו עליו. מי שלחץ עכשיו - ילחץ גם בעתיד. הם
אשכרה לא רואים בעייה בעסקאות כאלה (עובדה, הם הסכימו לעסקה הזו בתנאים גרועים עוד יותר...).
ישן 15-10-2011, 22:46

בתגובה להודעה מספר 32 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "אין כאן שום קשר ל"מסגרת של חוקים", אלא ל"מסגרת של לחץ תקשורתי היסטרי"..."

זה בדיוק מה שאני רוצה לבטל את היכולת של התקשורת להפעיל לחץ תקשורתי אורי וכן הממשלה יכולה לומר למשפחה הבאה לא אם המחיר יקר מדי ומה יותר פשוט מלתת לעם להחליט בנושא כזה עם חוק כפי שרשמתי (2) אחרי שהממשלה ובכנסת יש לך 80 ח"כ שאמרו "כן" עם משאל עם.

לא אוהב את החוק הראשון? חושב שהוא לא דמוקרטי? יש את השני שהוא דמוקרטי לחלוטין.
חוק פשוט לא אורי? שלושה פתקים: אחד מהם "כן",השני "לא" והשלישי "נמנע" ופרומו שווה לשני הצדדים מחודש לפני היום של משאל העם. בערוץ ה 1 בפיקוח של ח"כ מהימין והשמאל באופן שווה. (לא שופטים כל עוד הם נבחרים בשיטה של היום או מקודמים באותה דרך.)

אתה בעצמך רשמת כמה התקשורת הפעילה לחץ על אולמרט ונתניהו וכל שר בממשלה הזאת והקודמת בנושא ואנחנו רואים שיש כאן מנגנון לא תקין של לחץ תקשורתי וחוק כמו חוק מספר 2 מחסל לתקשורת את האופציה להפעיל לחץ על הממשלה,אם זה עובר לעם בסופו של דבר.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

נערך לאחרונה ע"י linuxsboot בתאריך 15-10-2011 בשעה 22:48.
ישן 15-10-2011, 23:37

בתגובה להודעה מספר 34 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "אין שום דרך להעביר חוק כזה - הוא לא מעשי כמעט בשום צורה"

הכוונה שלי הייתה ל 80 ח"כ לאשר עסקה כזו בכנסת בעתיד ואחרי זה משאל עם אורי,אבל 61 ח"כ יספיקו להעביר את החוק בכנסת ולימין יש 65 ח"כ עד כמה שזכור לי אפילו שחלקם כשרים אישרו את העסקה בגלל הלחץ תקשורתי.

אפשר לחכות קצת שהעסק ירד מהכותרות ומעבירים את החוק עם 61 ח"כ ואין לתקשורת יותר כלי לחץ על הממשלה של נתניהו וכל הבאות אחריה בנושא ברגע שיש משאל עם בנושא לפי חוק ואישור של 80 ח"כ מינימום לעסקה בעתיד חוץ מאישור הממשלה.

ישן 16-10-2011, 00:14
צלמית המשתמש של MS_Rogue
  משתמש זכר MS_Rogue MS_Rogue אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.03.10
בתגובה להודעה מספר 37 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "מתישהו המעגל צריך להישבר, לא?..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי בינימין נתניהו, "מקום תחת השמש"
"מלכתחילה ראיתי בעסקת ג'יבריל מכה אנושה לכל מאמציה של ישראל לגבש חזית בינלאומית נגד הטרור. כיצד תוכל ישראל להטיף לארצות הברית ולמערב לאמץ מדיניות של אי-כניעה לטרור, כשהיא עצמה נכנעת בצורה מבישה כל כך? הייתי משוכנע ששחרור כאלף מחבלים שייכנסו לשטחי יש"ע יביא בהכרח להסלמה איומה של אלימות, שכן טרוריסטים אלה יתקבלו כגיבורים, כדוגמה של חיקוי לנוער הפלסטיני. ... התוצאות לא איחרו לבוא. היום כבר ברור ששחרור אלף המחבלים היה אחד מן הגורמים שסיפקו מאגר של מתסיסים ומנהיגים שהציתו את אש האינתיפאדה"

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:41

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר