לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 05-01-2012, 19:40
צלמית המשתמש של פסטן
  פסטן פסטן אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.12.09
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "זה יהיה נכון לאתיופים עניים,..."

גזענות, פאשיזם וזה - אבל מה עם הריח של האוכל באמת?

קורה אצלנו שלחדר המדרגות אי-אפשר להיכנס מהריח, וגם בלובי של הקומה לא בדיוק נעים (אפילו אם הדלת לחדר המדרגות סגורה).

אולי אגיש תלונה למשטרה על תקיפה. כבר דיברנו בפורום על כך שתקיפה כוללת גם הפעלת כח בגז שגורם לאי-נוחות:
המכה אדם, נוגע בו, דוחפו או מפעיל על גופו כוח בדרך אחרת, במישרין או בעקיפין, בלא הסכמתו או בהסכמתו שהושגה בתרמית – הרי זו תקיפה; ולענין זה, הפעלת כוח – לרבות הפעלת חום, אור, חשמל, גאז, ריח או כל דבר או חומר אחר, אם הפעילו אותם במידה שיש בה כדי לגרום נזק או אי נוחות.
אבל אני מתקשה להאמין שהמשטרה תתיחס ברצינות לתלונה, וזה עוד במקרה הטוב. במקרה הרע, יכתבו עלי בעיתון כגזען פאשיסט שמסרב להריח את ניחוח השושנים של האוכל הזה...

אמר פסטן: שניהם גרועים, אבל עדיף להיות טיפש מאשר שקרן.
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 04-01-2012, 20:05
  eshely77 eshely77 אינו מחובר  
מנהל פורום סטודנטים

חבר מתאריך: 03.09.08
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי metooshelah שמתחילה ב "ובכן, אני מקווה שלא. בעוד..."

סטטיסטית יש יותר פשיעה ויותר אלימות בקרב אתיופים.
יש אצלם גם יותר מחלות מדבקות (שחפת, צהבת נגיפית ועוד)
הסיכוי שיוצא אתיופיה ירצח את אשתו גדול יותר משאר החלקים באוכלסיה, אתה מוכן שהילד שלך יגור בבניין שיש סיכוי שירצחו בו את האישה?
שכונות בהם יש רוב אתיופי ערך הבתים נוטה לרדת.
האוכלוסייה החלשה בקריית מלאכי בסך הכל רוצה להגן על עצמה ועל הרכוש שלה.

הערכים שאני גדלתי עליהם הם כאלו שהאוכלוסיה החזקה אמורה לחזק את האוכלוסיה החלשה, אבל לפני כמה חודשים אתם טענתם שההכללה שעשה רב העיר צפת ביחס לערבים היא לגיטימית. ושהמצוקה של תושבי צפת בגלל הערבים (למשל ההוא שמנהל את המיון או את יחידת הכבד) מצדיקה את ההתנהגות שלהם.
אז הא לנו, עכשיו אפילו יותר נעים לחיות כאן.

ישן 04-01-2012, 20:24
  metooshelah metooshelah אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.06.03
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי eshely77 שמתחילה ב "סטטיסטית יש יותר פשיעה ויותר..."

ת'אמת, לא ציפיתי שאתה - מכל הכותבים בפורום - תדרדר לדמגוגיה נלוזה כזו.
נו, שויין.

לו ניתנת לי הבחירה בין לגור ליד ערבי שכל יום עלול לחטוף ג'ננה ולשחוט אותי ואת בני משפחתי, לבין לגור ליד פושע אתיופי, שעלול לרצוח את אשתו, אני אעדיף לגור ליד הפושע האתיופי.

ההכללה המבוצעת בצפת היא לגיטימית, מהסיבה הפשוטה שהיא לגיטימית. הערבים רוצחים / אונסים / חוטפים ומה לא מטעמים לאומיים (כי אנחנו חזירים וגו'). לכן, ברור לי מדוע מכלילים עליהם כציבור (הכללה שהיא ב100% נכונה - רק צריך לראות את ח'אפלות השמחה אחרי פיגועים אצלם) ומעוניינים לגרש אותם מסביבת מחיה של יהודים. תכלס לומר לך? הלוואי ובכל הערים היו רבנים אמיצים כמו רבה של צפת.

מה שהולך עם האתיופים זה כשל מערכתי של המדינה, לצד סתם גזענות. הרי מה בין האתיופים של היום, למזרחים של פעם? גם אלה היו איום שמא "ירצחו את נשותיהם". אני באמת ובתמים מקווה שהמדינה תתעשת ותתחיל להכניס את האתיופים לחיים בישראל ללא שום הפליה ושום נעלים.
ישן 04-01-2012, 20:27
צלמית המשתמש של infected aviad
  משתמש זכר infected aviad infected aviad אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.10.06
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי metooshelah שמתחילה ב "ת'אמת, לא ציפיתי שאתה - מכל..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי metooshelah
לו ניתנת לי הבחירה בין לגור ליד ערבי שכל יום עלול לחטוף ג'ננה ולשחוט אותי ואת בני משפחתי, לבין לגור ליד פושע אתיופי, שעלול לרצוח את אשתו, אני אעדיף לגור ליד הפושע האתיופי.

ההכללה המבוצעת בצפת היא לגיטימית, מהסיבה הפשוטה שהיא לגיטימית. הערבים רוצחים / אונסים / חוטפים ומה לא מטעמים לאומיים (כי אנחנו חזירים וגו'). לכן, ברור לי מדוע מכלילים עליהם כציבור (הכללה שהיא ב100% נכונה - רק צריך לראות את ח'אפלות השמחה אחרי פיגועים אצלם) ומעוניינים לגרש אותם מסביבת מחיה של יהודים. תכלס לומר לך? הלוואי ובכל הערים היו רבנים אמיצים כמו רבה של צפת.

מה שהולך עם האתיופים זה כשל מערכתי של המדינה, לצד סתם גזענות. הרי מה בין האתיופים של היום, למזרחים של פעם? גם אלה היו איום שמא "ירצחו את נשותיהם". אני באמת ובתמים מקווה שהמדינה תתעשת ותתחיל להכניס את האתיופים לחיים בישראל ללא שום הפליה ושום נעלים.

אין הבדל בין אתיופים לבין המזרחים של פעם, שני המקרים הם מקרים אסורים של גזענות, כמו גם גזענות כלפי ערבים.

מה ההבדל בין ערבי שעלול לרצוח את משפחתך לפי מילותייך לבין אתיופי שעלול להיות עבריין? אין הבדל, ובשני המקרים מדובר בהכללה גזענית.

ישן 04-01-2012, 20:33
צלמית המשתמש של infected aviad
  משתמש זכר infected aviad infected aviad אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.10.06
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי metooshelah שמתחילה ב "[QUOTE=infected aviad]אין..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי metooshelah
יש הבדל עצום בין ערבי שעלול לרצוח משפחה שלמה ולבין פושע אתיופי. האחד רוצח אותך כחלק מאג'נדה, והשני פושע - בדיוק כמו שבכל מגזר יש פושעים.

אולי מדובר בהכללה גזענית, אלא שבמקרה של הערבים היא נכונה, ושום כמות של התיפיפות / נאורות / ליברליות לא תשנה זאת.

העניין הוא שמגזר הזה ספציפית יש הרבה יותר פושעים, משמע מדובר גם כן בהכללה גזענית נכונה. אז יודע מה? אזרום איתך- יותר גרוע ערבי. הייתי מעדיף לגור ליד אתיופי מאשר ליד ערבי. אבל מצד שני, אם אני כבר מחליט להיות גזען ולהכליל, אז עדיף לי לגור ליד מישהו שהוא לא אתיופי (עבריינים!) ולא ערבי (רוצחים!), כלומר גם את זה שאני לא רוצה למכור דירות לאתיופים אפשר להבין.

נערך לאחרונה ע"י infected aviad בתאריך 04-01-2012 בשעה 20:36.
ישן 04-01-2012, 23:20
  eshely77 eshely77 אינו מחובר  
מנהל פורום סטודנטים

חבר מתאריך: 03.09.08
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי metooshelah שמתחילה ב "ת'אמת, לא ציפיתי שאתה - מכל..."

הדעות המוצקות שלך לגבי ערבים מבוססות על העדר היכרות.

יצא לי בארבע שנים האחרונות לפגוש לא מעט ערבים, חלקם מתאימים לתיאור שלך רובם לא.
לא פגשתי אותם במפגשי שמאלנים ערבים או במחסומים. את רובם פגשתי במקום הכי ניטראלי שיכול להיות. מחוץ לגבולות הארץ ואת אלו שאני פוגש עכשיו הם הקולגות שלי בלימודים.
גם היחסים בנינו הם לא כאלו הבנויים על האלמנט הדתי או הפוליטי. יש בהם נחמדים יותר נחמדים פחות אמינים יותר אמינים פחות.
הדבר היחיד שבאמת נדיר זה כאלו אם הומור עצמי, אבל יש לפחות שניים שפגשתי.

והערה סטטיסטית, לקבוע שיש 100 אחוז ערבים שתומכים בפיגועים, על סמך זה שכל האנשים שהגיעו לחגוג את הפיגוע תומכים בפיגוע זה פשוט מטופש.

ישן 05-01-2012, 10:16
  metooshelah metooshelah אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.06.03
בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי eshely77 שמתחילה ב "הדעות המוצקות שלך לגבי ערבים..."

להפך. הדעות שלי מבוססת על המון היכרות (כמו שקישון ז"ל כתב: "יש המון מפעלים בארץ שרק מעטים יודעים שהממשלה עשתה אותם ולא אני"), וקצת ידיעת היסטוריה של עם ישראל, שכנראה חסרה לך.

אני לא טוען ש100% מהאוכלוסיה הערבית טרוריסטית, אך אני טוען שחלקה הנורמטיבי, בטל בשישים לעומת אלו שעבורם אין קישוט טוב יותר לסלון מאשר ראשו של יהודי.

ושוב אחזיר גם אותך לחברון 29'. גם שם הייתה שכנות מאוד טובה לצד הערבים. נחש איך זה הסתיים...

אז נכון, יתכן שישנם ערבים נחמדים. אני אפילו אעיז לומר שישנם ערבים נחמדים מאוד. הבעיה טמונה בדו פרצופיות שלהם, שעלולה לגלות את עצמה ברגע אחד של ג'ננה - ואז, שאלוהים יהיה בעזרנו.

והערה להערה שלך: כאשר יש ח'אפלות לאחר פיגועים - ויש שתיקה מהציבור הערבי, זה אומר משהו. כשכיכרות בערים נקראות ע"ש שאהידיות - זה אומר משהו. כשנבחרי ציבור ערבים מעלים על נס מחבלים מורשעים - זה אומר משהו. אני אתן לך לנחש לבד מה זה אומר.

נערך לאחרונה ע"י metooshelah בתאריך 05-01-2012 בשעה 10:19.
ישן 05-01-2012, 19:05
צלמית המשתמש של golani_2
  golani_2 golani_2 אינו מחובר  
מנהל 20+, מו"ס

חבר מתאריך: 27.07.05
בתגובה להודעה מספר 32 שנכתבה על ידי hzhz שמתחילה ב "[QUOTE=golani_2]אני מבין את..."

העוול שנעשה להם כבודו במקומו מונח.

ברגע שאנשים חושבים שהדרך הטובה ביותר והיחידה (שלא לדבר על כך שזאת הברירת מחדל שלהם) לטפל בבעיות כאלה היא אלימות בלתי מרוסנת שמכוונת כלפי חפים מפשע, הם באותה שניה מאבדים כל טיפת אמפתיה שהייתה לי כלפם.

נכון, העסק מסריח, אבל למה התוצאה צריכה להיות שאיזה אזרח לא מעורב שלא קשור לעניין ובקושי סוגר את החודש צריך להתעורר בבקר ולראות את המכונית שלו עם שמשות מנופצות ואת הקיר של הבית שלו מרוסס בגרפיטי?

צריך להוקיע את ה"תרבות" הזאת מיד. וזה לכשעצמו נושא דחוף הרבה יותר, מסתבר.

אראל סג"ל

ותודה לדורון

ישן 05-01-2012, 19:19
  משתמש זכר hzhz hzhz אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.07.05
בתגובה להודעה מספר 33 שנכתבה על ידי golani_2 שמתחילה ב "העוול שנעשה להם כבודו במקומו..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי golani_2
העוול שנעשה להם כבודו במקומו מונח.

ברגע שאנשים חושבים שהדרך הטובה ביותר והיחידה (שלא לדבר על כך שזאת הברירת מחדל שלהם) לטפל בבעיות כאלה היא אלימות בלתי מרוסנת שמכוונת כלפי חפים מפשע, הם באותה שניה מאבדים כל טיפת אמפתיה שהייתה לי כלפם.

נכון, העסק מסריח, אבל למה התוצאה צריכה להיות שאיזה אזרח לא מעורב שלא קשור לעניין ובקושי סוגר את החודש צריך להתעורר בבקר ולראות את המכונית שלו עם שמשות מנופצות ואת הקיר של הבית שלו מרוסס בגרפיטי?

צריך להוקיע את ה"תרבות" הזאת מיד. וזה לכשעצמו נושא דחוף הרבה יותר, מסתבר.

אני בניגוד אליך, לא מאבד אמפתיה לחלוטין.
האתיופים לצערם לא יכולים להפוך עורם. אין להם שום דרך כמעט להתגבר על המכשול העצום הזה שמונע מהם מלהתקדם בחברה.
יש חלק מהם שרואים את כל מי שלא אתיופי כמי שנולד עם זכויות יתר. את האנשים האלה הם שונאים.

ישן 05-01-2012, 19:38
צלמית המשתמש של golani_2
  golani_2 golani_2 אינו מחובר  
מנהל 20+, מו"ס

חבר מתאריך: 27.07.05
בתגובה להודעה מספר 34 שנכתבה על ידי hzhz שמתחילה ב "[QUOTE=golani_2]העוול שנעשה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי hzhz
האתיופים לצערם לא יכולים להפוך עורם. אין להם שום דרך כמעט להתגבר על המכשול העצום הזה שמונע מהם מלהתקדם בחברה.

קשה לי להסכים, את אותו דבר אמרו על המרוקאים או על התימנים עד לפני 20 שנה, היום נשארו בעיקר הבדיחות.

ואם באמת אין להם שום דרך להתגבר על כך- לשרוף מכוניות זה הפתרון?

אני, בניגוד אלייך, חושב שזה קבוצה של אנשים בתוך העדה שאיך לאמר בעדינות- מונהגים ע"י האנשים הלא נכונים ושזה לא פתרון שכל (או אפילו רוב) העדה מוצאת כנכון.
ציטוט:
יש חלק מהם שרואים את כל מי שלא אתיופי כמי שנולד עם זכויות יתר. את האנשים האלה הם שונאים.

זה משהו שצריך לשנות, אבל אלימות היא בטח לא הפתרון.

אראל סג"ל

ותודה לדורון

ישן 06-01-2012, 11:56
  משתמש זכר -TsAcHi - -TsAcHi - אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.01.08
בתגובה להודעה מספר 50 שנכתבה על ידי sheep שמתחילה ב "אנשים רוצחים אנשים, שודדים,..."

אנסים ורוצחים צריכים עונש מוות. שלילת אזרחות לפושעים האלה זה אומר חופש מעונש וחיים חדשים במדינת עולם שלישי וזה יהייה מתנה לנבלות הללו.
וכן לאנטישמים שבתוכנו ששונאים את אחיהם שעברו טלאות כדי להגיע לכאן, שעושים צבא ומשלמים מיסים ותורמים למשק, ושונאים אותם רק בגלל צבע עורם, אותם אנטישמים שבתוכנו שלפני 70 שנה היו הולכים לתאי הגזים כי אנשים אחרים החזיקו בדעות כמו שלהם שהובילו לטבח הנורא הזה בסופו של דבר, לאנשים החולים האלה שבתוכנו אין מקום כאן במדינה הזאת!
מבחינתי, להעיף לאתיופיה לפחות לכמה שנים טובות ולתת לאוכלסיה שם לדעת למה מדינת ישראל הגלה אותם לפה כדי שהחלאות האלה יתמודדו עם התוצאות לדעות החולניות שלהם.
אנשים שפלים כאלה צריכים לראות באיזה תנאים האוכלסיה חיה במרבית מדינות אפריקה, לתת להם לראות ולחיות בתנאים האלה. שיסתכלו קצת במראה ויבינו למה השנאה שלהם הובילה את היבשת המסכנה הזו.

נערך לאחרונה ע"י -TsAcHi - בתאריך 06-01-2012 בשעה 12:01.
ישן 06-01-2012, 12:07
צלמית המשתמש של פסטן
  פסטן פסטן אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.12.09
בתגובה להודעה מספר 51 שנכתבה על ידי -TsAcHi - שמתחילה ב "אנסים ורוצחים צריכים עונש..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי -TsAcHi -
אנסים ורוצחים צריכים עונש מוות. שלילת אזרחות לפושעים האלה זה אומר חופש מעונש וחיים חדשים במדינת עולם שלישי וזה יהייה מתנה לנבלות הללו.
וכן לאנטישמים שבתוכנו ששונאים את אחיהם שעברו טלאות כדי להגיע לכאן, שעושים צבא ומשלמים מיסים ותורמים למשק, ושונאים אותם רק בגלל צבע עורם, אותם אנטישמים שבתוכנו שלפני 70 שנה היו הולכים לתאי הגזים כי אנשים אחרים החזיקו בדעות כמו שלהם שהובילו לטבח הנורא הזה בסופו של דבר, לאנשים החולים האלה שבתוכנו אין מקום כאן במדינה הזאת!
מבחינתי, להעיף לאתיופיה לפחות לכמה שנים טובות ולתת לאוכלסיה שם לדעת למה מדינת ישראל הגלה אותם לפה כדי שהחלאות האלה יתמודדו עם התוצאות לדעות החולניות שלהם.
אנשים שפלים כאלה צריכים לראות באיזה תנאים האוכלסיה חיה במרבית מדינות אפריקה, לתת להם לראות ולחיות בתנאים האלה. שיסתכלו קצת במראה ויבינו למה השנאה שלהם הובילה את היבשת המסכנה הזו.
באמת? "דעות כמו שלהם"? כנראה לא הבנתי.
אתה טוען שמי שלא רוצה לגור ליד אתיופים מחזיק בדעות כמו של הנאצים?

אמר פסטן: שניהם גרועים, אבל עדיף להיות טיפש מאשר שקרן.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:58

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר