לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 09-01-2012, 16:04
  משתמש זכר -TsAcHi - -TsAcHi - אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.01.08
קשה שלא להסכים איתו, לצערנו..
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי infected aviad שמתחילה ב "הולך לעבודה: נועם שליט ירוץ לכנסת"

מדינת ישראל הפכה לבושה מהלכת
אורי
(09.01.12):

יושבים לנו בכנסת 120 (פחות כמה) אפסים מאופסים ונטולי כשרונות.
מדי פעם באופן הזוי מגיחים לכנסת (או כמעט) אנשים כמו פנינה רוזנבלום, ענבל גבריאלי ואנשים שאין לי מושג מה הקשר בינהם לבין ניהול מדינה.

ח"כים שמנים ומנוולים טסים על חשבוננו לחו"ל למלונות יוקרה במסגרת תקציב "הקשר עם הבוחר".

אפשר לומר זאת: על המדינה שלנו לא עוברת תקופה רעה - המדינה הזו פשוט הולכת ונהיית מפגרת.

עד לאחרונה כשהייתי קורא על יורדים ישראליים הייתי אומר בליבי "איזה אפסים". היום אני מתחיל להבין למה אנשים רוצים להסתלק מהבדיחה-בהתהוות המכונה "מדינת ישראל".

אולי מגיע לנו רע, כי אנחנו פשוט חבורת טיפשים
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 09-01-2012, 18:04
  ספאמר101 ספאמר101 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.08.11
ואל תשכח את זה שיש כאן גניבות,אלימות ואפילו רציחות!
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי -TsAcHi - שמתחילה ב "קשה שלא להסכים איתו, לצערנו.."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי -TsAcHi -
מדינת ישראל הפכה לבושה מהלכת
אורי
(09.01.12):

יושבים לנו בכנסת 120 (פחות כמה) אפסים מאופסים ונטולי כשרונות.
מדי פעם באופן הזוי מגיחים לכנסת (או כמעט) אנשים כמו פנינה רוזנבלום, ענבל גבריאלי ואנשים שאין לי מושג מה הקשר בינהם לבין ניהול מדינה.

ח"כים שמנים ומנוולים טסים על חשבוננו לחו"ל למלונות יוקרה במסגרת תקציב "הקשר עם הבוחר".

אפשר לומר זאת: על המדינה שלנו לא עוברת תקופה רעה - המדינה הזו פשוט הולכת ונהיית מפגרת.

עד לאחרונה כשהייתי קורא על יורדים ישראליים הייתי אומר בליבי "איזה אפסים". היום אני מתחיל להבין למה אנשים רוצים להסתלק מהבדיחה-בהתהוות המכונה "מדינת ישראל".

אולי מגיע לנו רע, כי אנחנו פשוט חבורת טיפשים
ישן 09-01-2012, 18:14
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

חבר מתאריך: 28.10.01
אם הבנתי נכון, יוסקה גרוף הוא זה שניתק קשר עם אמא שלו...
בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי קגנס שמתחילה ב "זה מאוד לא הוגן כלפי בנו"

נדמה לי שקראתי שהוא היה במצוקה אמיתית שמסביב האשימו את אמא שלו, שבלהט שלה לתבוע את שובו, דחפה לעסקה איומה (שהיום נראית כמו מחיר מציאה, כמובן...), והתרחק ממנה עד לכמעט נתק.

המקרה של שליט (ואם הנתי נכון, גם של קרנית גולדווסר), הוא של אנשים שהתמכרו לחשיפה. האמת העצובה היא שלשניהם אין באמת מה להגיד. נעם שליט עשה מה שמצופה מאב ודרש לשלם כל מחיר תמורת בנו. הוא הצליח, בעזרת רוח גבית של תקשורת חסרת אחריות, לייצר סחף שהביא ראש ממשלה מבוהל, לחתום על עסקת כניעה מחפירה. אני שמח בשבילו שבנו חזר, אבל מוטב היה לו ולנו לו הפרק המצער הזה היה מושאר מאחור (הרי בין כה נידרש לחזור אליו בחטיפה הבאה, או ברגע שאחד המשוחררים ישוב לתחביביו הישנים...).

אגב, בימים אלה מנסה טאלבאן להציע עסקה לאמריקנים, של שלושה תמורת אחד (שלושה טאלבאנים תמורת השבוי האמריקני שבידיהם). הניסיון הזה בא אחרי שהאמריקנים פשוט התעלמו מכל ההצעות והפניות הקודמות. מסתבר שאפשר להתמודד עם חטיפות בצורה נורמלית. אנחנו חושבים שאנחנו מומחים לטרור. הגיע הזמן שנפנים שבתחום הזה (ניהול מו"מ עם מחבלים) אנחנו העלובים שבעלובים, וראוי שנקשיב לאמריקנים, ופשוט נחקה אותם. מהבחינה הזו, נעם שליט וקרנית גולדווסר (שמייצגים שניהם עסקאות מופקרות להפליא: באחת שוחררו מאות רוצחים תמורת חייל אחד, ובשנייה שוחרר רוצח תינוקות, תמורת שתי גופות) בעמדות הנהגה, הם מסר רע. מצד שני, האיש שבעצמו חתם על העסקה (וכתב טקסטים מרשימים בדיוקם לגבי עסקאות קודמות וסכנותיהם...) הוא ראש ממשלה, אז מה כבר אפשר לצפות...
ישן 09-01-2012, 18:36
  קגנס מנהל קגנס אינו מחובר  
מנהל

חבר מתאריך: 31.07.06
לפי מה שקראתי בספר של ברגמן ("מדינת ישראל תעשה הכל..." הייתה זו האם
בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "אם הבנתי נכון, יוסקה גרוף הוא זה שניתק קשר עם אמא שלו..."

יוסקה גרוף מצוטט בספר כטוען שאימא שלו התרגלה לתשומת הלב הציבורית ולתעסוקה סביב הנושא והתקשתה להתרגל לחיים שאחרי זה. לטענתו, היא התרחקה מימנו ואף לא הגיעה לחתונתו (או הברית לבנו-לא זוכר בדיוק).
ובאתר "ערים בלילה" להלן מרים גרוף: ""אחרי שהשבויים חוזרים אתה לא שווה כלום, אף אחד לא מתייחס אליך, להורי השבויים, אף אחד לא שומר איתך על קשר. בהתחלה הצמידו לנו פסיכולוג, שעזר לכפרות. למעשה המשפחה כולה נהרסת כשהבן בשבי. גם אצלנו, לאחר החזרה מהשבי של יוסקה כל אחד הלך לכיוון אחר. אחרי כל כך הרבה לחץ ואחרי כל כך הרבה פעילויות לגוף קשה לעמוד בזה. היתה לי נפילה. כשהוא היה בשבי לא הרשיתי לעצמי להישבר, לא הרשיתי לעצמי להיות חולה, לא בכיתי, לא נשברתי. הכל קרה אחרי שהוא חזר".
לגבי ללמוד מהאמריקאים-האירוניה העצובה היא שבפעם אנחנו היינו אלה שאמרו שצריך ללמוד בהם בנידון. אני זוכר כילד קטן סרט טלוויזיה שעסק בפיגוע מיקוח בארה"ב (בסיגנון של דיווח בזמן אמת) ושם פרשן טלוויזיה מעיר במידה של הסכמה ש"הישראלים תמיד אומרים שאסור להיכנע לטירור" . היו ימים...
ישן 09-01-2012, 19:06
צלמית המשתמש של looklook
  משתמש זכר looklook looklook אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
זה פשוט סיפור עצוב
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי infected aviad שמתחילה ב "הולך לעבודה: נועם שליט ירוץ לכנסת"

על נועם שליט שלא מסוגל להרפות מאור הזרקורים, למרות שחוץ מלדגמן סבל מייסר - לא עשה דבר שאמור לזכות אותו במשרה ציבורית (בניגוד, אגב, לקרנית גולדווסר)

על מפלגת העבודה שלא אומרת מילה על הניצול הציני של חטיפת גלעד שליט לעשיית הון פוליטי

על התקשורת שתומכת בהצטרפותו של שליט לפוליטיקה בדיוק כפי שהיא תומכת בהצטרפותו של לפיד - שגם לו יש אפס כישורים נדרשים.

על אזרחי ישראל שמוכנים להכניס לפרלמנט שלהם כל מי שעושה רייטינג (שליט, לפיד וכו')

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:34

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר