לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 01-03-2012, 17:50
  21zariz 21zariz אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.03.12
צריך ייעוץ דחוף!

אז ככה... לפני כשבועיים בערך החלטתי שאני רוצה לצאת מהצבא.
ביקשתי מהמפקד שלי קב"ן והוא לא מיהר לקבוע לי פגישה, ואז החלטתי לעשות צעד קיצוני בכדי להתשחרר כמה שיותר מהר.
לאחר שאבא שלי צלצל אל המפקד שלי והסביר לו שאני מוזר בתקופה האחרונה ושאל אם יש לי מושג מה הולך איתי (הכל בתאום איתי) החלטתי לביים נסיון התאבדות.
שתיתי הרבה וודקה, בלעתי כמה קפסולות ריקות של כדורים ולאחר מכן חברים שלי לקחו אותי לבית חולים והתאשפזתי שם. יום למחרת ראיתי פסיכיאטר תורן שנתן המלצה לשחרר אותי מהצבא.
הייתי מסופח כמה ימים לר"מ 2 ולאחר מכן פגשתי את הקב"נית ביחידה שלא התרשמה מהסיפור שלי וטענה שהוא נשמע לה שקרי. אמרה לי לחזור להמשך פעילות. ואמרה כבדרך אגב שאם אני מרגיש שאני הולך לפגוע בעצמי שוב אז שאני אאשפז את עצמי. כך עשיתי. (ברוב טמטומי)
הגעתי למרפאת ברה"ן בבאר יערב (בית משוגעים לכל דבר) ואז הבנתי שאני נמצא תחת השגחה כי הם בטוחים שאני אובדני ושאם אני לא ישנה פאזה אני יבלה שם לפחות חודש ובאמת אשתגע.
החלטתי לספר לפסיכיאטרים שם את האמת וכעבור שני לילות של השגחה הם שחררו אותי והייתי מסופח שוב לר"מ 2. באותו נוהל ראיתי את הקב"נית שוב שאמרה שמבחינתה אני חוזר להמשך שירות סדיר עד שאני רואה פסיכיאטר. (שבועיים מהיום). היא עצמה ממליצה להשאיר אותי בצבא עקב מסכת השקרים שלי ועכשיו אני נמצא במלכוד ואני לא יודע מה להגיד לפסיכיאטר בשיחה איתו.

יש לכם רעיונות בשבילי!?!?!
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:55

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר