לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-04-2012, 14:56
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
לא יודע...
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי -TsAcHi - שמתחילה ב ":/"

אבל עובדתית לפאבים אין הרבה מה לעשות עם עצמם במידה ולא מוכרים חמץ. אפשר להתפלא על זה שמסעדה תמכור חמץ (כי תאורטית יכולה למכור עוד המון מנות אחרות) אבל פאב? זה כמו לבקש מבית חולים שיעצור את כל עירויי הנוזלים לחולים בכניסת יומכיפור...

שהחיינו וקיימנו והגיענו ליום שבו אפשרי לאכול חמץ בפסח בלי לנסוע לרמלה-לוד-אבולעפיה... אני עוד זוכר את אותו רגע מכונן, 25-28 שנה אחורה, כשהלכנו עם אבא שלי לאכול שיפודים בפסח באיזו שיפודיה שהייתה ברישון ברחוב הרצל 2 (בערך איפו שהיו יש שווארמה בשם כזה). כבדיחה אמרתי לבעלבית "אין סיכוי שיש לך איזו פיתה, נכון?" והוא הגיב באדישות "בטח שיש - כמה שאתה רוצה" ושם על הדלפק 3 פיתות חבל"ז... הסתכלתי על אחי ולא יכולתי לדבר מרוב הלם.

ואללה הרגשתי כאילו עזבתי את המדינה לכמה שנים וחזרתי לבקר בשכונה של ערסים בדיוק כשעשו לגליזציה מוחלטת + סבסוד נדיב של המדינה, לסמים מכל הסוגים... פשוט תחושה של מפנה היסטורי.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:51

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר