לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 07-05-2012, 13:59
צלמית המשתמש של High_Hopes
  משתמש זכר High_Hopes High_Hopes אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.05.02
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי DeepSpace שמתחילה ב "נו, אנחנו באמת הולכים לנהל את..."

רגע רגע, נראה לי שקצת לא הבנת. זה לא אמזון פה שמוחקים ספרים מהמכשיר.

אפליקציה יכולה להיעלם מהחנות, לא נעים, אבל גם לא כזה סיפור גדול - היא לא נמחקת לך מהמכשיר! מה שמדובר בכתבה זה על אפליקציה ישנה שכבר לא קיימת בחנות, ואדם שמחק אותה מהמכשיר לא יוכל להוריד אותה עוד פעם (למרות שכבר שילם), זה לא דבר שלא קורה במערכות הפעלה אחרות.

דרך אגב, בזכות האייטונס המושמץ, קניה של מכשיר חדש והעברת כל התכונות (כולל פתקים, צלצולים והגדרות קטנטנות וכו) מהמכשיר הישן, היא דבר פשוט שלוקח כמה דקות.
לפני כמה שבועות אמא שלי שידרגה מאייפון 3g ל4s (קפיצה של 3 דורות), פיניתי יום שלם כי חשבתי שמדובר בתהליך מסובך, בכמה לחיצות בודדות עבר הכל, היום עם הiCloud זה עוד יותר פשוט, לא צריך אפילו מחשב בכל התהליך.

ציטוט:
בעוד שאתה תקוע כל הזמן עם אותו הבית, אנחנו יכולים לשנות את מראה וחוקי הבית כרצונינו.

לזה בידיוק התכוונתי כשאמרתי שאתם יכולים לבנות משהו שלדעתכם יום אחד יראה כמו וילה, עוד לא ראיתי תצורה אחת של אנדרואיד שמצאה חן בעיניי באמת, תמיד זה היה רחוק מאוד, או קרוב "אבל לא זה". אם הייתי בוחר משהו שהוא לא אייפון זה אולי היה הווינדוס פון, הוא לפחות לא חיקוי.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 07-05-2012, 19:40

בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי RedBlossom שמתחילה ב "לא רלוונטי הצלחה של מוצר..?..."

אני אהיה יותר ברור, הנתונים שהבאת הם לא רלוונטים לחלוטין - בקרוב (אם אין היום) יהיו לנו טוסטרים שמריצים אנדרואיד, זה לא אומר שנשווה אותם לאייפון (או לכל טלפון חכם אחר) - הבדיקה היא מול מכשיר בודד, ופה המכירות עדיין נוטות לאייפון.

בקשר לפיתוח - שמפתח מפתח לאייפון הוא מפתח למכשיר אחד ומקסימום גם לטאבלת.
פיתוח לאנדרואיד דורש התאמות למגוון רחב מאוד של מכשירים, מה שעובד מעולה על מכשיר אחד יכול להיות כישלון מוחלט על מכשיר אחר (ראי ערך waze, שעלה פה בדיון).

אז זה לא שמפתח יוצר מוצר למיליארדי אנדרואידים, הוא מפתח למה שפופולארי, ובקלות את יכולה לגלות שאפליקציה נחמדה לא מותאמת למכשיר שלך

http://www.csmonitor.com/Innovation...l-prefer-iPhone

בקשר למשפט האחרון, הוא פשוט לא נכון, אפל טובה ביצירת מוצרים שעובדים out-of-the-box והם מעולים בירידה לפרטים כדי שדברים יעבדו כמו שצריך. אחד הדברים המוצלחים בממשק של האייפון הוא שקל מאוד להבין איך עושים דברים. זה עוזר לי שאני מוריד אפליקציה לאמא שלי ואני לא צריך להסביר לה איך לעבוד איתה, אבל זה גם עוזר לי בכך שאם אני מוריד לדוגמא אפליקציה מקצועית ומאוד מסובכת, תוך שניות אני אדע לנווט בה ולהגיע לכל המסכים (נקח לדוגמא את וורד 2007, גם אם הרעיון נכון, הממשק הוא נוראי, כי הגעה לדברים מסויימים היא לא אינטואיטיבית לחלוטין, עכשיו תדמייני ממשק שכל פעולה שאת רוצה לעשות נמצאת בידיוק במקום שאת מצפה לראות אותה מבלי שתצטרכי לעבור על כל התפריטים).

ישן 07-05-2012, 14:40
צלמית המשתמש של benny.zhit
  benny.zhit benny.zhit אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.01.09
בתגובה להודעה מספר 29 שנכתבה על ידי High_Hopes שמתחילה ב "א. הבית שלי לא עולה יותר מכל..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי High_Hopes
א. הבית שלי לא עולה יותר מכל טלפון אחר ברמה שלו (או שאנחנו עדין ב2009 ואף אחד לא סיפר לי)

גלקסי אס-2 - 2330 ש"ח
איי-פון 4 (שנופל ממנו בכל הפרמטרים) - 2949 ש"ח
אייפון 4s (שיכול להתחרות עם הגלקסי, אבל עדין לא משתווה אליו) - 3322 ש"ח

ציטוט:
ב. למה מעריצי אנדרואיד חוזרים על אותם סיסמאות ריקות מתוכן? כל אחד משחק אותה כאילו הטלפון שלו משמש לפריצה לפנטגון ואפל מונעת את זה ממנו. איך העובדה שכדי שאנדרואיד לא יהיה מסריח צריך "לבשל רום" שונה מפריצה שלוקחת 5 דקות ולא מסכנת את המכשיר?

אני משתמש בגלקסי שלי עם הרום המקורי שקיבלתי מהחנות, ויכול לעשות איתו כל מה שאני רוצה. האייפון, לעומת זאת, לפני פריצה, הוא סמארט פון בערך כמו נוקיה 3100.

ציטוט:
ג. שוב אני לא מבין מה הטענה של מעריצי אנדוראיד עם האפליקציות, אני אמור להתבאס שיש לי מגוון רחב ואיכותי יותר של אפליקציות? אני אמור לכעוס שמתכנת חייב לעמוד בסטנדרטים מסויימים שמונעים ממנו להרוס לי את המכשיר?

לא אמרתי שום דבר על אפליקציות, מה שאמרתי זה שitunes זה הדבר הכי מעצבן בעולם, ומסיבה כלשהי, קניית אייפון כובלת אותך לתוכנה הלא נוחה הזו.

ישן 07-05-2012, 19:56

בתגובה להודעה מספר 30 שנכתבה על ידי benny.zhit שמתחילה ב "[QUOTE=High_Hopes]א. הבית שלי..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי benny.zhit
גלקסי אס-2 - 2330 ש"ח
איי-פון 4 (שנופל ממנו בכל הפרמטרים) - 2949 ש"ח
אייפון 4s (שיכול להתחרות עם הגלקסי, אבל עדין לא משתווה אליו) - 3322 ש"ח

עדיין לא מדובר בהבדלים של פעם: בחירה בין טלפון של 1500 שח לטלפון של 4500 ש"ח, המחירים דומים.

מה גם שרבים מהאנשים עדיין קונים טלפונים דרך חברה סלולרית, ובגלל מבצעים עלול להיווצר מצב שהאנדרואידים עוד יותר יקרים.

בקשר לנופל בכל פרמטרים - אתה תמשיך לקנות טלפון לפי מפרט שרשום על ניר, אני אקנה טלפון לפי היכולות האמיתיות שלו. לא הייתי מחליף את האייפון 4 בגלקסי 2, לא מוצא שום סיבה הגיונית לעשות את זה.
דרך אגב, גם היום ה3gs הוא טלפון ראוי לחלוטין, אני מכיר לא מעט שמשתמשים בו ולא מוכנים להחליף בכלום (למדה איתי בתואר מישהי שסירבה להחליף את האייפון הראשון שלה, מבחינתה הוא עושה בידיוק מה שהיא צריכה)

אני משתמש בגלקסי שלי עם הרום המקורי שקיבלתי מהחנות, ויכול לעשות איתו כל מה שאני רוצה. האייפון, לעומת זאת, לפני פריצה, הוא סמארט פון בערך כמו נוקיה 3100.

אני לא אתווכח איתך אם אתה מרוצה, אני רק אומר שכל החברים שמחזיקים את הגלקסי (בעיקר 1 אבל גם 2) נמצאים בשתי מצבים אפשריים - או עם הרום המקורי ומתלוננים, או במרדף אחר הרום המושלם.

דרך אגב, לא בא לך לעדכן גם למערכת הפעלה חדשה?

בקשר ליכולות שלו כשהוא לא פרוץ - הפריצה עוזרת לי, אני לא יכול להגיד שלא הסתדרתי טוב מאוד כשלא הייתה לי.

לא אמרתי שום דבר על אפליקציות, מה שאמרתי זה שitunes זה הדבר הכי מעצבן בעולם, ומסיבה כלשהי, קניית אייפון כובלת אותך לתוכנה הלא נוחה הזו.

אתה לא אמרת שום דבר על אפליקציות, כי זה בידיוק מה שעושה את האייפון למכשיר הכי טוב שקיים היום.

בקשר לאייטונס, כמו שאמרתי כמה פעמים זה העקב אכילס של אפל, תוכנה נוראית. אני משתמש בה מ2006 (אייפוד וידאו) אז אני מסתדר, אבל עדיין לא הבחירה הראשונה שלי.

מה שכן, החל מהגירסה האחרונה של ios (וכן, משתמשי אייפון יכולים לעדכן גירסה ברגע שהיא יצאה, גם אם הטלפון בן שנתיים ואפילו יותר מזה) הצורך באייטונס ירד למינימום, ניתן אפילו לבצע אקטיבציה ללא חיבור למחשב. אז אם זה מה שמנע ממך עד היום לעבור עכשיו זה הזמן.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:34

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר