לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 23-08-2012, 18:29
  HHH55 HHH55 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.01.11
מעבר לתפקיד כללי אחר

אהלן חבר'ה..
רציתי לשאול בקצרה האם אפשרי לעבור מפקיד, לתפקיד כללי אחר כמו טבח או שקמיס"ט , אני משרת כבר קרוב לשנה,היתי לוחם, ועקב המצב בבית בעבר ובעיות ת"ש, ירד לי הפרופיל ל45 נפשי ות"ש 4, למרות שביקשתי לא לצאת יומיות ושאני מעדיף שזה יהיה בסיס סגור אבל קרוב לבית ושאני אעשה שבוע שבוע,נתנו לי ייומיות, וזה נורא קשה לי מנטאלית היומיות, אני לא רוצה אותם ואני לא צריך אותם.... אני רוצה לעבוד כטבח או כמשהו שק"ם או משהו שאתה קורע את התחת לאיזה שבוע ואז יש חופש של שבוע... גם בבסיס הזה יש טבחים, שקמיסטי"ם וכו...(טוב זה ברור שיש חחח)... אבל הם עושים כנראה כמו שהבנתי 5/9 יומיות(כמובן שהם סוגרים שבתות,ועושים משמרות לילה)... ככה שכנראה יחשבו שאני רוצה את התפקיד בגלל זה... אבל לא אני רוצה את התפקיד כדי שאני אוכל לעבוד,ובכל שהיום יום שלי יהיה ככה שאני עושה משהו, גם הפסיכיאטר אמר לי שאני חייב להזיז את עצמי כי אם לא אני אכנס לפאניקה בלי שום סיבה ואשאר בה לכל היום, דבר שקורה הרבה בשנים האחרונות...
ראיתי הרבה מטבח בשנה האחרונה ,אני יודע טוב מאוד מה זה מטבח, מה זה סירים בצבא... אבל לא אכפת לי...
השאלה איך איך עוברים תפקיד? אני מאמין שלזה לא צריך טופס 55 כי אני עובד כללי גם ככה ואני פסול קורסים אז ככה שאין מה לפסול...
מדבירם על זה עם השלישה? אם אני אדבר על זה עם הקב"ן הוא יעזור לי? האם יש להם בכלל זכות להעביר אותי? או שהם צריכים בתיווך עם הפיקוד להחליט? אני באמת לא מסוגל להיות פקיד...

טוב סליחה על החפירה ..
יום טוב...
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 23-08-2012, 20:44
  HHH55 HHH55 אינו מחובר  

תודה על התגובה
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי haay1 שמתחילה ב "שלום חבר, ראשית אינך יכול..."

קודם כל לקב"ן אני הולך כדי שלאט לאט אני יוכל לתפקד יותר טוב ממה שתפקדי עם דברים בעבר(אני לא מדבר על דברים מהצבא)... והתנאים כרגע מטרידים אותי די הרבה, כי באמת קשה לי לשבת במקום סגור ולבהות בתקרה, לפעמים כמובן יש עובדה אבל זה מחרפן אותי וגורם לי להזכר בדברים, אין לי עם מי לדבר על חוץ מהקב"ן ,ועל זה אני באמת מקווה שהוא יעזור לי...
דבר שלישי , הרוב הגדול בכלל לא עשו שמה קורס טבחות, הם רובם עובדים כלליים, וזה לא מפריע לאף אחד... ולגבי התקן אמרו שמה במטבח "שיש טבחים אבל זה גם לא מלא".
דיברתי עם המפקדים ,הם אמרו שהם לא יוותרו עלי,הם אמרו שבזכותם נמשכתי לבסיס ולא לאיזה חור נידח... אני באמת לא יודע למי לפנות לגבי זה...
ישן 23-08-2012, 21:00
  HHH55 HHH55 אינו מחובר  

אמור להיות...
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי haay1 שמתחילה ב "קודם כל אין שום בעיה שתמשיך..."

אמור להיות לי שיחה עם הקצינת כ"א... אני לא יודע עד כמה היא תקשיב לי...

השאלה היא אם זה באמת גורם לי למצב שבאמת קשה לי לעבוד בתור פקיד, אני מאמין שאיכשהו הקב"ן כן יעזור לי, כי סך הכל באמת יש לי סיבות שהם מאוד מצדיקות למה... הוא יכול להביא פשוט המלצה , לא יותר מזה...מה שבטוח שאני במצב שהיתי לפני כל היום שקוע במחשבות אם אני אמשיך בתנאים, אני חוזר הביתה ואין מה לעשות בבית... אני שוכב על מהיטה ועוד פעם רק חושב... התרגלתי לחרא הזה כבר....אם אני אגיד את זה לקצינה היא תצטרך לשאול למה... אבל הסיבות נורא אישיות וגם לא נראה לי שיש לה זכות בכלל לדעת מה קורה במשפחה...
[אז זהו בגלל זה אני מחפש איזשהי מקב"ן כי רק לו אני יכול להגיד את הדברים האישיים...
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:06

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר