לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-05-2012, 18:06
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
אחוז המשרתים במילואים / משרתים ביחידות קדמיות בפורום הזה גבוה מן הסתם מב'מאהל'
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי יומנאי שמתחילה ב "גם לפראיירים מגיע כבוד !!"

עיון מהיר ברשימת מובילי 'המאבק' מגלה כי הקשר של חלקם לשרות מילואים מתיש/קרבי דומה מאוד לקשר שבין דפני ליף לבין מחסור כלשהו. סביר גם שהמקורות הרוחניים לא שונים בהרבה.

פרחי פוליטיקה שמשתמשים במילואימניקים בציניות - יש בשפע.

מילואימניקים אמיתיים שיכולים לבטל זמנם כדי לשמש כסטטיסטים בהצגות פוליטיות - יש פחות. מילואימניקים הם בד"כ אנשים שעסוקים רוב השנה בלכסות על החודש האבוד. 'פראיירים' זו יותר הראיה של המשתמטים ואוכלי החינם על המילואימניקים ולא של מילואימניקים אמיתיים על עצמם כך שאיש יחסי הציבור והפרסומאי [שמעניין באיזה כסף נשכרו] החמיצו קמעא את ציבור המטרה.

תגיד לחבר'ה שינסו קוטג'. הלך טוב בשנה שעברה אז למה להחליף פוזה?
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 09-05-2012, 17:11
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
בועז נול? עידן מילר? אמנון דפני?
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי יומנאי שמתחילה ב "זה לא נכון להכליל.."

זוהרה ברגר למיטב הבנתי עם כל הכבוד היא 'אם למילואימניק' שזה נחמד וחשוב ואם נצרף גם סב/אח למילואימניק ולהגדרת מילואימניק כל מי ששרת בגל"צ אחר שחרורו ואולי גם עשה קריירה דרך זאת נוכל לכלול הרבה הרבה אנשים שאין קשר בין מה שאני מכיר כמילואים לבינם.

יותם ברגר עדיין לא התגייס!! הוא כותב תחת הדגל של שלום עכשיו http://peacenow.org.il/content/%D7%...%A8%D7%92%D7%A8

תנועה פוליטית קיצונית שלא רחוקה היום מלהיות תמונת מראה של כהנא ומרזל ואשר ממש לא מהווה את הסטראוטיפ של המתגייס הגאה לצה"ל. איך הוא אמור לייצג מילואימניקים ומדוע אימו ודודתו לא חברות בצוות המוביל של הפארסה הפוליטית הזו בתור 'דודות של מילואימניק לעתיד'?

בטוח שיש שם בקו השני גם כאלה שבאמת משרתים במילואים ופה ושם גם לוחמים במיל. תאמין או לא אבל בין הסטטיסטים של דפני ליף וסתיו שפיר [שגם היא קפצה לרגע לזום ה'מאבק' שלכם] היו גם אנשי מעמד בינוני אמיתיים. אבל מי שלא הצליח למצוא עשרה אבטיפוסים של מילואימניק אמיתי מהסוג שמזיע סביב 30 יום בשנה ממוצעת בקו ובאימון משחרורו ועד גיל 40-45 כדי להוות את שדרת הפיקוד האמיתית של הארגון שלו - כנראה שאינו באמת מייצג את 'המילואימניקים' אלא רק את העסקנות.
ישן 09-05-2012, 18:21
צלמית המשתמש של High_Hopes
  משתמש זכר High_Hopes High_Hopes אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.05.02
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי .ישראלה היפהפיה שמתחילה ב "אחוז המשרתים במילואים / משרתים ביחידות קדמיות בפורום הזה גבוה מן הסתם מב'מאהל'"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי .ישראלה היפהפיה
אחוז המשרתים במילואים / משרתים ביחידות קדמיות בפורום הזה גבוה מן הסתם מב'מאהל'

באמת?? אני לא הייתי רץ לחתום על ההצהרה הזאת.
אני אפילו מוכן להמר שאחוז המשרתים במילואים בפורום הזה (במיוחד ביחידות קדמיות) נמוך מאחוז המשרתים באוכלוסיה הכללית.

בקשר להגדרה של "פראיירים" אני מסכים איתך, לא אוהב את ההגדרה הזאת ולא מתחבר אליה, אם לא הייתי רוצה לעשות לא הייתי עושה, אם אני שם כנראה שאני באמת מאמין שזה חשוב, ולכן לא עומד בהגדרה של פראייר.

מה שכן, לדעתי המדינה עדיין עושה פחות מידיי למען המילואים, המענק הנוסף הוא מאוד נחמד (ואפשר אפילו להגיד שהוא מכובד מאוד) אבל יותר משהייתי רוצה ש"יעשו לי טובה" הייתי רוצה שהמדינה תמצא דרך שבה יציאה למילואים תפגע כמה שפחות בחייו האזרחיים של המתגייס - בין אם להחמיר את החוקים ששומרים על משרתי המילואים ובין אם לתת זכויות יתר בדברים מסויימים (במצב כיום האפליה היא לרעת המשרת בהרבה תחומים, אז אם בכל מקרה תהיה אפליה אז לפחות שתהיה לטובת זה שכן תורם).

אפלייה חיובית לא חייבת להיות ישירות למשרת המילואים - בתחום ההשכלה הגבוה: המדינה יכולה לתקצב גבוה יותר מוסד שנותן בפועל שיעורי השלמה למילואימניקים (בפתאומיות תשובת המזכירות כבר לא תהיה "מגיעה לך חונך אבל אין אף אחד במאגר" ויעבור לזה שמוסדות ירדפו אחרי סטודנטים כדי להשלים חומר)
בתחום התעשייה - לתגמל מעסיקים על ימי מילואים של עובדים - מעסיק יחשוב פעמיים אם לא להעסיק מועמד מתאים יותר רק כי הוא עושה הרבה ימי מילואים.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:59

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר