לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 16-05-2012, 18:26
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
מובטח פרס למספק הישר
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Eli173 שמתחילה ב "שיחקתי אתמול באולינג"

שיצליח להרים אפליקציה שתצליח לגלות לי מה מעניין בלגלגל כדור לכוון של ערימת התקנים שאולי מע"צ תמצא בהם שימוש, ועוד ללבוש לפעמים בגדים מיוחדים בשביל זה (בבקשה להרחיב את האפליקציה גם שתחשוף את אותה אמת גם עבור גולף, מיניגולף, קינואה, ובינגו). אני מבין שזה משהו אמריקאי-וזה מסביר המון על למה שאר בני האדם לא מבינים מה טוב בזה (או לחילופין צריכים להיות מסטולים בשביל להבין), אבל בכל זאת....למה אמריקאים חושבים שלמות ממחלת כבד, או כליות, זה שווה בשביל לאכול טונות של מלח וסוכר: אני מבין. באולינג? לא מבין. ומה עוד שהשטות הלא מובנת האחרת שאמריקאים המציאו (פוטבול) נעשית פחות ופחות פופולארית עם השנים, כך שרק את חידת הבאולינג נשאר לפצח....
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 16-05-2012, 19:11
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
בכוונה לא הוספתי את הכדורגל!
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי MiRi_GrEEn שמתחילה ב "אני אעשה מאמץ לסגור לך..."

א. כי צריך יותר מאפליקציה (יותר לכוון של חומרה חדשה) בשביל להסביר מה ספורט בכדורגל, מה מרתק בכדורגל, ולמה בכלל יש את זה.

ב. כי עבור זכר להודות שהוא לא אוהב כדורגל זה כמו עבור בחורה להודות שהיא לא אוהבת טמפונים ופדים... כאילו בשני המקרים מדובר על דרעק שסופג (ככה אומרים) את כל הזוהמה שכל מין מסוגל להפיק.

ג. כי ידעתי שתקום הבחורה שתתנדב להסביר לי בתמורה לאי אילו הסברים בדבר מהות הכדורגל. לא רציתי לקלקל...

לגבי טניס: לפחות לטניס נשים היה ייעוד מעשי כשהייתי ילד. אז בעולם הפרימיטיבי שלנו טניסאיות לבשו מין מיני וע"י הפעלת "הילוך איטי אנאלוגי" בעידן טרום הווידאו, אפשר היה "לראות להן". גם כן טניס היה חשוב כי היו שם דמויות ססגוניות כמו ג'ון מקנרו או ביורן בורג.

היום טניס באמת נותר בעיקר כספורט שמטרתו לשחוק כדורי טניס כדי שישמשו למטרות כגון ריפוד הליכונים או ציפוי יתדות ברזל בחפירות ארכאולוגיות...
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:05

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר