לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 26-05-2012, 15:04
  משתמש זכר חדראי חדראי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.03.12
כך פועל גן העדן לפדופילים ופושעים באינטרנט

מקימי האתר "סמים.בצל" מציעים לסטלני ישראל מהפכה: צריכה נעימה של סמים קלים שלא מחייבת אותם ליצור קשר עם פושעים או לעבור דרך ארגוני טרור שמשיגים בעזרת התחביב שלהם מימון לפעילותם הרצחנית. ובלשונם: סחר ידידותי לסביבה שמשיג את המטרה הנכספת של סוטול נורמלי. אבל מה שבאמת מעניין את הגולשים נמצא בין השורות.
בתחתית העמוד מופיעה הקריאה: "אתה דילר? שלח הודעה, נדבר". במקום מספר טלפון מופיע חשבון מייל מוצפן. כאן לא ניתן לשלם באשראי. הודעה מיוחדת מסבירה כי מפעילי האתר מקבלים את התשלום במטבעות דיגיטליים, אנונימיים, הנקראים ביט קוינז (bitcoins). מי שיחפש את כתובת האתר לא ימצא אותה, והקלקה של מילות חיפוש בגוגל לא תעלה דבר.

למעשה, מפעילי האתר לא רק מבטיחים רכישה בטוחה של סמים ללא מעורבות של ארגוני טרור ופשיעה. הם מתחייבים שגם למשטרה אין דריסת רגל כאן. ברוכים הבאים לדארק נט. מעטים מכירים אותה, רק קומץ יודע להתמצא בה. הדארק נט - "הרשת האפלה" בעברית - הוא שם כולל לרשתות תקשורת מוצפנות הפועלות על תשתית האינטרנט.

רשתות אלה בלתי ניתנות לאיתור ומעקב, והן עושות שימוש בפרוטוקולי תקשורת מיוחדים, המאפשרים חיסיון ואנונימיות מוחלטת. במילים אחרות, הדארק נט מבטיחה לגולשים להיות רואים ואינם נראים. תוכנת TOR היא הפלטפורמה הפופולרית לגלישה בדארק נט, והיא זמינה לכל דורש באינטרנט.

שמות האתרים בדארק נט לא מסתיימים ב-com כמקובל , אלא ב-onion - והם שקופים מבחינת מנועי החיפוש המקובלים. זהות מקימי האתרים בדארק נט לא ידועה, המיקום שלהם סודי. ניתן לתאר את הדארק נט כ"רשת שבתוך רשת" - אם תרצו, חדר סודי בבניין שרק בעלי מפתח מיוחד או קוד כניסה יכולים להיכנס אליו. לרובנו, שיטוט בדארק נט יהיה כמו שחייה בים בכיסוי עיניים.

"בדארק נט את יכולה למצוא הכל, כולל הפשעים הכי ביזאריים והסטיות המוזרות ביותר של אנשים, שמרגישים שם נוח. יותר מדי בנוח", אומר רפי איבגי, מנכ"ל חברת "דיפנסיה", מומחה לאבטחה והאקר בעברו. "הסיבה לכך היא שכל כניסה לרשת האפלה מקנה לך 'זהות' חדשה, כלומר, כתובת איי.פי בלתי קבועה".

http://www.nrg.co.il/online/1/ART2/...1&cat=402&loc=1

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 26-05-2012, 20:47
צלמית המשתמש של ShoobyD
  משתמש זכר ShoobyD ShoobyD אינו מחובר  
מנהל משבראש, בלשנות, תכנות ויהדות

חבר מתאריך: 04.06.06
שלח הודעה דרך MSN אל ShoobyD Facebook profile LinkedIn profile Follow me...
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי The_Equivocator שמתחילה ב "אתה..."

קרא הכל לפני שאתה יוצא בהכרזות שטותיות.. (כמובן).
לזו הכוונה. אף צומת ביניים לא יודע מה המקור ומה היעד הסופי, ברור שהוא יודע ממי הוא קיבל ולמי הוא צריך לשלוח.. :\
הנקודה היא ש:
א. מעקב אחר כל השרשרת אינו אפשרי, כי כאמור בהודעה מטה, היא כוללת גם מחשבים פרטיים, למעשה כל מחשב שמותקנת עליו התכנה.
ב. אחר אילו הודעות תעקוב בדיוק? הרי אם אתה יושב באמצע, אתה לא יודע מה באמת עובר בחבילה.
ג. עד כמה שזכור לי, ברשת עוברים גם הרבה הודעות־דמה אקראיות, בדיוק בשביל שלא תוכל לבצע ניתוח תעבורה.

ישן 26-05-2012, 20:58
  The_Equivocator The_Equivocator אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.02.04
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי ShoobyD שמתחילה ב "קרא הכל לפני שאתה יוצא..."

ציטוט:
א. מעקב אחר כל השרשרת אינו אפשרי, כי כאמור בהודעה מטה, היא כוללת גם מחשבים פרטיים, למעשה כל מחשב שמותקנת עליו התכנה.

מה ההבדל בין מחשב אולטרה לייט(או אפילו סמרטפון) שמשמש בתור שרת, לבין כל שרת אחר?
ציטוט:
ב. אחר אילו הודעות תעקוב בדיוק? הרי אם אתה יושב באמצע, אתה לא יודע מה באמת עובר בחבילה.

למה לעקוב? אפשר כך לתפוס פושעים למשל ע"י זה ש"תפרסם" שירותים כלשהם בעצמך(או ע"י התחקות אחר מקומות שהם התחנה הסופית שמקשרת בין הצדדים, הרי התקשורת לא נעשית בין אנשים שמכרים אחד את השני ישירות, אלה ע"י שירותים ייעודיים, פורומים וכדומה), כל מה שצריך לעשות לאחר שמצאת משהו בלתי חוקי, זה להתחקות אחר הלוגים..

ציטוט:
ג. עד כמה שזכור לי, ברשת עוברים גם הרבה הודעות־דמה אקראיות, בדיוק בשביל שלא תוכל לבצע ניתוח תעבורה.

לא רלוונטי למה שאמרתי מקודם.

נערך לאחרונה ע"י The_Equivocator בתאריך 26-05-2012 בשעה 21:05.
ישן 26-05-2012, 20:08
צלמית המשתמש של צ'אקי.
  צ'אקי. צ'אקי. אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.01.12
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי חדראי שמתחילה ב "כך פועל גן העדן לפדופילים ופושעים באינטרנט"

1. אני מופתע שלא ידעתי שהדבר הזה קיים.
2. הופתעתי שבכל הארץ יש רק 50 שוטרים שמתעסקים בסייבר. זה מסביר לי כמה דברים. נראה לי שלפני שמתחילים לשאוף לטפל במה שקורה בדארק נט כדאי לשאוף לטפל במה שקורה ברשת שכולנו מכירים. אני אישית מכיר באינטרנט אתרים גלויים לחלוטין שבהם חבר'ה צעירים מלמדים זה את זה איך לפרוץ לתיבות דואר, לחשבונות של רשתות חברתיות כמו פייסבוק ולאתרים בתשלום. אתה אפילו יכול לבקש בפומבי שיפרצו עבורך למישהו.

אני לא ממש מאשים את המשטרה ופוליטיקאים על העדר התמודדות עם התופעה. אני די צעיר ולא מבין גדול בעניינים כאלה אז מה אנשים מבוגרים מבינים בזה? הרי אנחנו חיים בעידן שבו יש פער אדיר בין הידע של חבר'ה בחטיבות ביניים לידע של האנשים המבוגרים שיושבים בכנסת. כשהמחוקק לא מסוגל בכלל להבין את הבעיה זו בעיה.
ישן 26-05-2012, 20:19
צלמית המשתמש של ShoobyD
  משתמש זכר ShoobyD ShoobyD אינו מחובר  
מנהל משבראש, בלשנות, תכנות ויהדות

חבר מתאריך: 04.06.06
שלח הודעה דרך MSN אל ShoobyD Facebook profile LinkedIn profile Follow me...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי חדראי שמתחילה ב "כך פועל גן העדן לפדופילים ופושעים באינטרנט"

מה הסקופ?

נראה שרפי איבגי הזה לא ממש מבין בנושא. מה שמקנה בניתוב בצל את האנונימיות המוחלטת אינה ש־"בכל כניסה לרשת מקבלים כתובת IP שונה". :\
הרעיון (הגאוני) בניתוב בצל הוא שאף צומת בין השרת והלקוח אינו יודע מאיפה החבילה מגיעה, לאן היא נשלחת, ומה היא מכילה.
החבילה עצמה עטופה בשכבות מוצפנות, שכבה על גבי שכבה (מכאן שמה של הטכנולוגיה), כל אחת מיועדת ל־"נתב בצל" ספציפי, שפותח אותה, רואה איפה הצומת הבאה, ומעביר אליו.
משהו שמזכיר את המשחק "חבילה עוברת", רק שהמסלול קבוע מראש, ושהמתנה עטופה בשכבות נייר־עיתון שכל אחת מהן יש רק ילד אחד מסוגל לפתוח, ומתחתיה נאמר למי הוא צריך להעביר הלאה.
"נתבי־הבצל" יכולים להיות גם מחשבים אישיים שמותקנת עליהם התכנה.

הטכנולוגיה, דרך אגב, רשומה כפטנט של הצי האמריקאי.

נערך לאחרונה ע"י ShoobyD בתאריך 26-05-2012 בשעה 20:24.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:29

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר