לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 23-06-2012, 13:01
צלמית המשתמש של רועי AZ
  רועי AZ רועי AZ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.01.05
מגעיל ח"כ וילף: חושבת שאין מסר טוב יותר לתושבי הדרום מהנוכחי

חברת הכנסת, עינת וילף (העצמאות), אמרה בהתייחסה להסלמה בירי על יישובי עוטף עזה כי "ניהול המצב סביר בראייה הכוללת של הכאב הנגרם לנו, ביחס למחיר שנשלם אם נלך למהלך גדול יותר".

בתשובה לשאלה אם מדינת ישראל מעבירה לתושבי הדרום מסר לפיו עליהם להמשיך לחיות תחת הירי, ענתה ח"כ וילף: "זה המסר כרגע. האם יש מסר טוב יותר? אני לא בטוחה שיש". לפי השקפתה, יש לכך "מחיר כבד" על תושבי הדרום אבל "יכול להיות שהמחיר הזה כרגע נמוך מהמחיר שנשלם אם נגרר למהלך גדול יותר".

(אילנה קוריאל) מקור - מבזקוני YNET

חברת הכנסת וילף - זה מסר מצויין.

מסר מצויין לכל אויבי ישראל, חמאס חיזבאללה המצרים.

כשנסראללה דיבר בנאום קורי העכביש הוא דיבר על שכמותך - תבוסתנים עלובים, נהנתים שבעים ומסואבים - שאינם מוכנים לשלם את מחיר הקיום שלנו פה ,אגב הפקרת בטחונם של מיליון מאזרחי המדינה הפשוטים קשיי היום - למצבי רוחם המשתנים של ארגוני טרור עלובים.

צר לי - אך הרעיון הציוני הולך ונמוג אל תוך הרעיונות והגיגים חולניים מעין אלה. אלה דברים שמהווים איום ישיר על קיומה של המדינה - לא צביונה ועל היותה אור בתוך ים של חושך, כי אם איום קיומי פיזי.

מבחינתי אין הבדל בין דבריה לדברי ג'יהאדיסט איסלאמי מצוי.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 23-06-2012, 14:21
צלמית המשתמש של רועי AZ

בעיניי, הגישה של "בדיקת מחירים" היא הרסנית.
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי looklook שמתחילה ב "אין פרופורציה בין מה שאמרה ובין התגובה שלך"

היא מקבעת את המצב החמור ומציבה עובדות שאינן יכולות להיות מוקבלות על מאות אלפים.

אם צריך לשלם מחיר כבד ביותר - אנו מחויבים לכך בתור מדינה שוחרת חיים ועצמאות, והיא - בתור נבחרת ציבור, מי ששלח אותה ואת חבריה לייצג אותם, מצפה ממנה אם לא לחתור לפיתרון - בטח שלא לשדר כניעה ותבוסתנות.

ישן 23-06-2012, 17:56
צלמית המשתמש של רועי AZ

הוספתי לו משפטים משלי? על מה אתה מדבר חבריקו?
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי looklook שמתחילה ב "המשפט שהיא אמרה כל כך אמורפי ואתה הוספת לו אמירות משלך"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי looklook
ואחרי כן כבר שלחת אותה לסוריה....
אני מציע לך להרגע ולהפסיק להגזים, אתה לא סטלין

שלחתי אותה לסוריה כקונטרה למה שהיא אמרה לגבי הלגליזציה לסמים הקלים.. אין לה במה להתעסק שעה שמיליון אזרחים נמצאים בטראומה מתמדת - רק לגליזציה לסמים קלים?

בסוריה היא לא היתה אומרת אמירה שכזו, אם בכלל הייתה מגיעה לאיזשהוא סטטוס של חברת פרלמנט.

ישן 23-06-2012, 15:04
צלמית המשתמש של רועי AZ

לצערי אני מטיל ספק בממשלה הזו וביכולתה למצוא את ההזדמנות.
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי Mnemosyne שמתחילה ב "אני רוצה להבין, אתה מעדיף..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Mnemosyne
אני רוצה להבין, אתה מעדיף שהממשלה תנקוט בצעדים קיצונים שיכולים לגרום לעוד נזק, ויכולים לעלות בחיים של אנשים (חילים או אזרחים) רק כדי להראות שהיא חזקה?
זה לא משחק כוחות בגן ילדים, אלא אחריות של חיים שמוטלת על כתפי האנשים בממשלה.

כאשר האנשים הממונים יראו לנכונה את ההזדמנות שמיטבה עם העם, הם ינקטו בפעולה יותר טובה.

אתה זוקף לזכותם קרדיט רב.

אינני טוען שצריך תמיד לשבור את הכלים - אבל יש גבול למה שניתן לשדר לאויב במעשייך. זה מוביל לניוון כללי וכל חולשה הכי קטנה - נקלטת היטב בצד השני.

אבל כנראה שחולשת יוקר החיים היא חזקה מהכל - ומעל מיליון בני אדם משלמים את המחיר.

ישן 23-06-2012, 17:17
צלמית המשתמש של רועי AZ

אין פה הרבה מה לחשוב.
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי Mnemosyne שמתחילה ב "תראה, לדעתי אי אפשר לשפוט לפי..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Mnemosyne
תראה, לדעתי אי אפשר לשפוט לפי הדיעה שלי או שלך ב100 אחוז בגלל שאין בידינו את המידע בשלומתו וחישוב ההשלכות שלו.
מה שנוראי פה הוא המילות בהן נציגת הציבור החליטה להביע בעזרתן את המצב, אכן טמטום, אבל לפחות לפי ההגיון אני יכול להבין מאיפה ההחלטה הזאת הגיעה.

יש שני מחסומים בדרך לפעולה נרחבת - הראשון והגדול - מצריים. השני כפי הנראה החשש שמעגל הרקטות יורחב צפונה...

אז בתור מעצמה צבאית אזורית, עלינו בהחלט להתנהג בשיקול דעת מתוך כוח ולא מתוך פחדנות, אבל להבין שמקריבים כבר תקופה ארוכה את שגרתם של מיליון אזרחים בפריפריה וכשהאויב שלך מבין רק כוח - אז הגיע הזמן להפעיל כוח ושחיים מסבב לסבב מתי שהם מכתיבים לנו - אינם חיים.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 05:55

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר